У Росії несподівано виникла складна ситуація: їй публічно приходиться вибирати між «Крим-наш» та «Трамп-наш», пише у Фейсбуці український політолог Віктор Небоженко.

«Абсолютно несподівано для Росії виникла колізія. Їй доводиться публічно, на очах всього світу, вибирати одну з двох бід - або «Крим-наш», або «Трамп-наш». І те, і інше тягне за собою величезні проблеми і ризики для Росії», - відзначає експерт.

«Трамп відкрито, через свій улюблений Твіттер, а не таємно, через свого невдачливого радника з нацбезпеки Флінна, вимагає повернути Крим Україні, якщо Кремль хоче, щоб він залишився «другом Росії», - продовжує Небоженко. - Це не схоже на таємну геополітичну угоду між Росією і США за рахунок України, на яку так розраховує Путін».

«І справа не в любові «молодого президента» США до багатостраждальної України. Просто Трамп, як досвідчений переговірник і бізнесмен, не хоче починати свої відносини з Росією з великої політичної помилки, яку важко буде виправити, і яка робить його залежним від подальших кроків Путіна», - зауважує експерт.

«Ось чому Вашингтон вирішив спочатку реанімувати своє «знаряддя сили» - НАТО, а потім почати повільний діалог, а не угоду, з путінською Росією. А це надовго. І в наших інтересах», - підсумовує політолог.

Читайте також: Трамп прокоментував анексію Криму Росією