Окружний адміністративний суд ухвалив рішення про заборону проводити референдум проти продажу сільськогосподарської землі за особистою вказівкою президента України, який тільки на словах виступає за незалежний суд.

Таку думку у Фейсбуці висловив народний депутат від фракції «Батьківщина» Вадим Івченко.

«Людям заборонили висловити з цього приводу особисту думку», - обурився депутат рішенням суду.

У той же час, за словами політика, «на центральних каналах запущено рекламу, яка агітує за відкриття ринку землі, розказуючи як заможно заживемо після того, як продамо землю». «Головний меседж - примусь свого депутата проголосувати «за»!» - відзначає Івченко.

Нардеп наголошує, що на сьогоднішній день в Україні немає покупця землі серед селян, а тому покупцем сільськогосподарської землі стануть олігархи і представники іноземного капіталу.

«Сьогодні в країні фактично немає покупця землі, немає середнього класу. Є олігархи та представники іноземного капіталу. Господарство площею 200 га відповідно до нормативно-господарської оцінки, наприклад на Черкащині, коштуватиме близько 10 млн. грн. Звичайно, таких грошей у селян немає», - констатує він.

Разом з тим, за словами Івченка, попри заборону суду проводити референдум «ВО «Батьківщина» не зупиниться!».

«Ми готові розпочати масовий збір підписів громадян проти продажу сільськогосподарської землі», - відмічає політик, і додає: «Також, в разі винесення цього питання на голосування до Верховної Ради, маю надію що не знайдеться 226 депутатів, які проголосують за відкриття продажу землі. А той, хто проголосує, швидше за все, більше ніколи не зможе отримати довіру людей».

Читайте також: Більше 10 тисяч осіб збиратимуть підписи за проведення референдуму щодо заборони продажу землі (ВІДЕО)