Василь Ломаченко відповів на висловлювання чемпіона світу Майки Гарсії.

Чемпіон світу за версією WBO в другій напівлегкій вазі українець Василь Ломаченко в інтерв'ю CBS Sports відповів на висловлювання чемпіона світу за версією WBC в легкій вазі, про те, що він не розуміє, що такого особливого люди знаходять в Ломаченко, якщо Василь лише повторює те, що він (Гарсія) вже робив багато років тому.

"Прочитав інтерв'ю Гарсії, де він говорить про те, що знищив Салідо. Я спеціально подивився цей бій, і можу сказати, що йому пощастило, що йому зламали ніс. Після четвертого чи п'ятого раунду Салідо почав добиратися до нього і був готовий його знищити.

А якщо ми хочемо поговорити про Романа Мартінеса, то дозвольте мені запитати вас: хто побував на підлозі в бою з ним? Так, потім Гарсія завдав вдалий удар і нокаутував його у восьмому раунді, але я зробив це у п'ятому.

Тому ми можемо розмовляти про це скільки завгодно довго, але якщо він хоче привернути мою увагу, і якщо він залишиться в 135 фунтах, то я теж піднімуся в цю вагу. А щодо того, що про мене, іноземця, говорять більше, ніж про нього в його рідній країні, то це не проблема. Ми можемо зустрітися і з'ясувати, хто з нас краще", - сказав Василь Ломаченко.

 

Дивіться також: Нокаут Ломаченко визнаний найкращим у світі (ВІДЕО)