У ході World Boxing Super Series, що починається 9 вересня у Берліні, чемпіон світу за версією WBO у важкій вазі українець Олександр Усик у бою з екс-чемпіоном світу за версією WBO, німцем Марко Хуком сподівається об'єднати всі пояси.

Про це він сказав в інтерв'ю Укрінформу.

 

"Це хороший шанс об'єднати всі пояси і стати абсолютним чемпіоном світу", - пояснив Усик свій мотив у рішенні взяти участь у турнірі, який ще недостатньо "розкручений".

За словами спортсмена, домовитися про об'єднання поясів досить важко, оскільки кожен промоутер "тримається за свого чемпіона" і не погоджується об'єднувати пояси. "А цей турнір покаже одного справжнього чемпіона за всіма версіями. До того ж він стане володарем кубку Мохамеда Алі", - говорить Усик.

 

 

Оцінюючи свого суперника, боксер зазначає, що різниця у віці не істотна, а те, що у Хука більше досвіду, більше поєдинків за спиною, "ні про що не говорить". До німецького спортсмена Усик ставиться як до чергового супротивника.

"До кожного супротивника я ставлюся з повагою. Але переоцінювати цих хлопців я не буду, тому що я знаю, чого я вартий", - заявляє українець.

 

Як раніше повідомлялося, напередодні під час дуелі поглядів Хук штовхнув Усика, бажаючи показати, що він знаходиться в рідному місті Хука "і має бути готовим до битви за життя в суботу".

 

 

Усик зі свого боку заявив, що "поховає" супротивника в суботу.

Бій Усик - Хук відбудеться в суботу на арені Max Schmeling Halle. Він стане відкриттям World Boxing Super Series.