Агресивний на ринзі, спокійний та щирий у спілкуванні. Його українська заворожує, але це й не дивно - хлопець родом з Полтавщини. Найкращий боксер світової першості з боксу серед любителів, який завершився в Гамбурзі, Олександр Хижняк, у вівторок зустрівся з представниками мас-медіа. Символічно, у приміщенні виставки-музею досягнень братів Кличко, що у Києві.

 

Першим ділом українець, звісно що, подякував усім причетним до його успіху та поділився «рецептом».

«Спільна праця, довіра в мої сили, в сили мого тренера, нашої команди - дає результат. Тому що коли є праця і режим, є якісь надії на спортсмена, а зараз ми говоримо про спортсмена, про мене, тоді є бажання перемагати», - сказав під час прес-конференції чемпіон, передає INTV.

«Ти виходиш у ринг і перше, що потрапляє у голову: а для чого мені це потрібно і взагалі, чи принесе це радість і користь комусь? Зараз я можу з впевненістю сказати, що дійсно це приносить радість і користь не тільки мені, а й нашій боксерській родині, всій країні», - додав він.

 

Попереду в Олександра запланований невеликий відпочинок, а далі - знову тренування, нові амбіції і виклики. Та й конкуренція в боксі лише зростає.

«Бокс змінюється, стає жорстокішим і на місці зупинятися не виходить. Тому що дійсно, Європа, Україна, зараз ЧС доводить те, що багато роботи і якщо її не робити, то результату не буде (...)

Ти вже все виграв, що далі? Олімпіада, а потім? А потім буде потім, а зараз Олімпіада і до неї потрібно готуватися, і буде новий план, нова робота. Вставати і знову ж таки, закочувати рукава і працювати, тому що як показує зараз світовий бокс, він змінюється і дійсно набирає великих обертів», - зазначив боксер-чемпіон з України.

 

Кожен бій був як війна, - так настроювався на свої поєдинки Олександр Хижняк. З теплотою пригадує підтримку вболівальників, чисельність яких з кожним наступним боєм тільки збільшувалася. 

«Я виходив не просто щоб виграти, а дійсно, то було свято не лише в Україні, а навіть на самому ЧС від поєдинку до поєдинку за моїми боями все більше спостерігало німецьких вболівальників. Їх овації я чув і бачив, після фінального поєдинку публіка дуже яскраво вітала мене», - розповів український боксер на прізвисько «Полтавський танк».

 

Багато емоцій забрали чемпіонати Європи і світу, багато сил - поєдинки. Тому нині в українця є одне бажання - відпочити, а вже потім можна поговорити й про плани. А плани одні - це праця...

«Я не зупиняюся! Багато хто говорить: чи купаєшся ти в променях слави і чи зловив ти якусь зірку? Чи можливо потрібно зупинитися, відновитися на такому піку, щоб не втратити цієї слави? Я ж кажу, хто не йде вперед - той нічого не отримує, хто не працює - той стоїть на місці!», - наголосив український чемпіон світу та найкращий боксер змагань у німецькому Гамбурзі.