Офіційний сайт Відкритого чемпіонату Австралії в матеріалі про жеребкування турніру назвав українську тенісистку Еліну Світоліну росіянкою.

У публікації наголошується, що "росіянка" має четвертий посів на турнірі й напередодні виграла першість у Брісбені.

Нещодавно Світоліна представила свою форму, в якій виступить на першому в році турнірі Великого Шолома Australian Open. Українка виступить в наряді з колекції Nike Team бежевого кольору.

Australian Open стартує 15 січня. Світоліна все ще не знає ім'я суперниці - нею стане переможниця кваліфікації турніру.

На старті нового сезону перша ракетка України вже виграла один турнір, перемігши у фіналі змагань серії WTA Premier в Брісбені білоруску Олександру Саснович.

Інша українська тенісистка Марта Костюк, яка у 2017 році виграла юніорський Australian Open, отримала wild card в кваліфікацію дорослого турніру.