Команда Формули-1 Феррарі покарана грошовим штрафом в 50 тисяч євро за інцидент за участю гонщика Кімі Райкконена, який збив механіка під час піт-стопу на Гран-прі Бахрейну, повідомляється в прес-релізі Міжнародної автомобільної федерації (FIA).

Пілот італійської "стайні" Райкконен заїхав на піт-стоп для заміни шин на 36-му колі. Після зупинки в боксах, виїжджаючи на піт-лейн, фін зачепив заднім лівим колесом механіка команди. В результаті механік Феррарі отримав переломи гомілки та малої гомілкової кістки:

Пілот Феррарі Себастьян Феттель зумів добути непросту перемогу в цій гонці на Гран-прі Бахрейну.

Феррарі переграло своїх суперників з Мерседес тактично - відносно ранній піт-стоп Феттеля викликав довіру до ще одного заїзду в бокси, але Себастьян на Soft проїхав до кінця гонки. Останні 10 кругів його покришки були зношені і він майже секунду програвав Боттас, але той дістав його лише за коло до фінішу і так і не зміг обійти.

Третім в гонці фінішував Льюїс Хемілтон, який прорвався на подіум з 9-го місця, але він явно розраховував на більше, адже в дебюті гонки прорвався в топ-4, але там позмагатися не зумів.

Невдалою  стала гонка для двох пілотів Ред Булла. Уже на старті у Даніеля Ріккардо виникли проблеми з мотором, а у Макса Ферстаппена був прокол після контакту з Хемілтоном.