Політичні етюди

Весняні політичні етюди - 34. Чи інновації роблять людей щасливішими? (ВІДЕО)

07 березня, 16:25 • Політичні етюди

На першому з весняних етюдів зустрілися автор циклу програм - Костянтин Матвієнко та філософ Сергій Дацюк. В один щасливий день вони разом заснували цілу корпорацію - політичного консалтингу «Гардарика», а сьогодні порівняли Україну з цивілізованим світом

Зимові політичні етюди – 33. «Взаємовідносини держави і суспільства» (ВІДЕО)

20 лютого, 13:27 • Політичні етюди

Лідер руху «Сила права» Андрій Сенченко завітав у студію «Політичних етюдів» аби розповісти про абсолютно новий і несподіваний напрямок роботи цієї ГО – громадський антимонопольний центр.

Зимові політичні етюди – 32. Майбутнє вже тут, поруч з нами (ВІДЕО)

23 січня, 16:15 • Політичні етюди

У студії «Етюдів» зійшлися засновники корпорації стратегічного консалтингу «Гардарика»: автор циклу Костянтин Матвієнко та його гість філософ Сергій Дацюк. Говорили ці розумні люди про те: що саме неполітичне готує нам 2018 рік?

Зимові політичні етюди – 31. Рік повноліття сторіччя (оновлено, ВІДЕО)

15 січня, 09:05 • Політичні етюди

Костянтин Матвієнко привітав глядачів «Етюдів» з Новим роком і представив гостю – кандидата політичних наук Ольгу Михайлову. Говоритимуть дві розумні людини про повноліття ХХ - го століття та Гетьмана Павла Скоропадського.

Осінні політичні етюди – 30. Громадська демонополізація (ВІДЕО)

17 листопада 2017, 11:30 • Політичні етюди

В студії «Етюдів» автор програми Костянтин Матвієнко та його гість громадський діяч Андрій Сенченко продовжують говорити про стан країни, але цього разу про економічну деокупацію від всевладдя монополій.

Осінні політичні етюди-29. Судова деокупація (ВІДЕО)

14 листопада 2017, 11:30 • Політичні етюди

В гостях у господаря студії «Етюдів» Костянтина Матвієнка лідер правозахисного руху «Сила права» Андрій Сенченко. Рух, зокрема, займається доведенням у судах фактів агресії РФ проти України.

Осінні політичні етюди – 27. Покінчити зі шляхетською республікою (ВІДЕО)

23 жовтня 2017, 10:00 • Політичні етюди

В судії автор циклу політичних етюдів – Костянтин Матвієнко та його співавтор в етюді №26 – доктор історичних наук пан Ігор Туров. Минули етюд викликав неабияку зацікавленість, тому спільну творчість із паном Туровим автор вирішив продовжити.

Осінні політичні етюди №26

11 жовтня 2017, 17:46 • Політичні етюди

В студії автор циклу політичних етюдів – Костянтин Матвієнко та його співавтор в цьому етюді – доктор історичних наук пан Ігор Туров. Спільна творча робота присвячена аналізу «розхристаного» стану України на 26-му році Незалежності.

Зимові політичні етюди – 25. Молодіжна політика (ВІДЕО)

06 грудня 2016, 13:05 • Політичні етюди

В студії Політичних етюдів політолога Костянтина Матвієнка лунав сьогодні голос «Батьківщини молодої». Гість студії - очільник «молодіжки» Сергій Митрофанський із етюдом на тему державної молодіжної політики.

Зимові політичні етюди - 24. Деокупація now (ВІДЕО)

05 грудня 2016, 16:10 • Політичні етюди

В зимовій студії політичних етюдів тепло від такої гості: сьогоднішній господар Олег Саакян запросив до непростої розмови про деокупацію українську письменницю, журналіста Олену Стяжкіну.

Осінні політичні етюди - 22. Війна і мир (ВІДЕО)

09 листопада 2016, 11:00 • Політичні етюди

В студії Осінніх політичних етюдів цього разу господарює філософ Сергій Дацюк. З гостем студії, заступником голови ВР Оксаною Сироїд він розіграв етюд на, на жаль, звичну для нас останнім часом тему війни та миру.

Осінні політичні етюди - 21. Андрій Куликов про українську журналістику (ВІДЕО)

31 жовтня 2016, 16:45 • Політичні етюди

Роль господаря студії "Політичних етюдів" сьогодні опановував політолог Олег Саакян. Разом із відомим журналістом Андрієм Куликовим вони розіграли етюд на тему розвитку української журналістики. Чим відрізняються журналістика 90-х, 2000-х і сьогодні?

1