Політичні етюди

Осінні політичні етюди – 17. «Граємо» бюджет (ВІДЕО)

21 вересня 2016, 17:10 • Політичні етюди

В студії INTV черговий осінній політичний етюд розіграють політолог Костянтин Матвієнко та його гість Юрій Гаврилечко - експерт з питань бюджету. Природньо гратимуть етюд на держбюджетну тему.

Весняні політичні етюди – 1 (ВІДЕО)

11 березня 2016, 15:00 • Політичні етюди

За поточними подіями, за щоденними обстрілами російськими найманцями позицій ЗСУ, за драматичним перебігом судилища над Надією Савченко, за проблемами уряду та прем’єра з уваги суспільства випала надважлива тема змін до Конституції.

Зимові політичні етюди – 8 (ВІДЕО)

25 січня 2016, 16:25 • Політичні етюди

Зима не відступає попри запевнення метеорологів, а в студії INTV політолог Костянтин Матвієнко та екс-голова Луганської ОДА Ірина Верігіна в черговому політичному етюді говорили, зокрема, про стан справ на сході країни.

Зимові політичні етюди – 7 (ВІДЕО)

18 січня 2016, 16:30 • Політичні етюди

Черговий політичний етюд політолог Костянтин Матвієнко та його гість народний депутат Вадим Івченко зіграли на тему старту нового політичного сезону в Україні. Головний наголос в етюді: стан АПК та протести фермерів проти податкової політики уряду.

Зимові політичні етюди – 6 (ВІДЕО)

13 січня 2016, 16:15 • Політичні етюди

Позаду Різдвяні Свята, які дозволили хоч на декілька днів відсунути поточні проблеми України на другий план. Але від цього ані проблеми з держбюджетом, ані тарифні непорозуміння, ані соціальні негаразди нікуди не поділися. Саме про це пост-Різдвяний етюд.

Зимові політичні етюди – 4 (ВІДЕО)

16 грудня 2015, 19:10 • Політичні етюди

Не зважаючи на зиму політичне життя в Україні аж вирує. Гостра критика урядового проекту держбюджету Юлією Тимошенко, бурхливе засідання Ради реформ стали темами чергового зимового політичного етюду, який розіграли маестро Матвієнко із маестро Дацюком.

Зимові політичні етюди – 3 (ВІДЕО)

07 грудня 2015, 15:50 • Політичні етюди

Насичений політичними подіями початок зими знайшов відбиток у третьому політичному етюді, який зіграли маестро Матвієнко та маестро Карасьов. Явно чутно нотки урядової кризи, відлуння виборів, ієрихонські труби візиту Джо Байдена.

Зимові політичні етюди – 2 (ВІДЕО)

03 грудня 2015, 16:20 • Політичні етюди

Взимку теми політичних етюдів на INTV не стали менш гарячими. Сьогоднішній етюд на тему що відбуватиметься в українському політикумі після місцевих виборів дуетом зіграли політологи Костянтин Матвієнко та Кость Бондаренко.

Зимові політичні етюди – 1 (ВІДЕО)

01 грудня 2015, 14:40 • Політичні етюди

Перший зимовий політичний етюд маестро-політолог Костянтин Матвієнко зіграв соло і присвятив його знаковим для України подіям, які відбулися саме 1 грудня: Референдуму за Незалежність у 1991 році та початку масових протестів на Майдані у 2013-му.

Осінні політичні етюди – 16 (ВІДЕО)

25 листопада 2015, 16:50 • Політичні етюди

Осінні політичні етюди на каналі INTV добігають кінця. Крайній осінній етюд про те, що в Українській політиці і чого варто очікувати у найближчому майбутньому, розіграли два маестро політичного аналізу – Костянтин Матвієнко та Віктор Небоженко.

Осінні політичні етюди – 15 (ВІДЕО)

17 листопада 2015, 10:45 • Політичні етюди

Холодні вітри не залітають в студію Осінніх політичних етюдів, де політолог Костянтин Матвієнко та його гість політолог Кость Бондаренко аналізують складну політичну атмосферу в Україні після виборів та світі, зокрема після «терактів 13/11» у Парижі.

2