Політика

Sea Breeze на українському Зміїному (ВІДЕО)

21 липня, 11:29 • Політика

Зведений підрозділ морської піхоти ВМС ЗС України, до складу якого увійшли спецпризначенці Нацгвардії та Держприкордонслужби, успішно здійснили операцію висадки і взяття під охорону острова Зміїний у Чорному морі.

"Відкрите небо" затягнуло гібралтарськими хмарами

20 липня, 22:02 • Політика

У Мінінфраструктури розраховують на те, що Україна підпише угоду про спільний авіапростір з ЄС у 2019 році. Досі угоду не підписали через існуючий конфлікт між Великою Британією та Іспанією щодо включення чи не включення аеропорту Гібралтар.

Спагетті з московським "Новачком" шкодять психічному здоров'ю італійського віце-прем'єра

20 липня, 20:32 • Політика

Віце-прем'єр-міністр і міністр внутрішніх справ Італії Маттео Сальвіні назвав окупацію Криму Російською Федерацією у 2014 році законною, а Революцію гідності в Україні «псевдореволюцією».

Документування воєнних злочинів потребує систематизації, - О.Біда (ВІДЕО)

20 липня, 15:09 • Політика

Документування воєнних злочинів та різноманітних наслідків конфлікту слід систематизувати, і для цього необхідно утворити єдину національну базу між всіма нині чинними органами.

Загроза спраги відступила. Надовго?

20 липня, 10:03 • Політика

Компанія-виробник рідкого хлору Дніпроазот оголосила про відновлення виробництва речовини. Точних термінів запуску на заводі не озвучують. Повідомляється, аби вийти на обсяг виробництва, потрібно щонайменше 3 доби.

Єврокомісія подає в суд на Угорщину через недотримання міграційних законів ЄС

19 липня, 20:29 • Політика

Європейська комісія у четвер вирішила подати до Суду ЄС на Угорщину за недотримання європейського законодавства у сфері надання притулку та процедури повернення мігрантів.

1