Політика

«Сім’ї не реабілітовані, бійці не мають жодної психологічної підтримки за три роки», - сестра «Кіборга» (ВІДЕО)

19 січня, 09:04 • Політика

У суботу, 20 січня о 12.00 у Будинку офіцерів, що у Києві, відбудеться захід, присвячений пам’яті легендарних захисників донецького аеропорту під назвою "Герої "Кіборги" 242».

Невже ми випередили Румунію у боротьбі із корупцією?

18 січня, 22:02 • Політика

Група з питань боротьби з корупцією Ради Європи (GRECO) заявила, що Румунія досягла незначних успіхів у боротьбі з корупцією в державних установах і висловила стурбованість з приводу відсутності прозорості в судовому процесі.

Трамп закидає Росії допомогу Північній Кореї в уникненні санкцій

18 січня, 20:27 • Політика

Президент США Дональд Трамп звинуватив Росію у тому, що Москва допомагає Північній Кореї обходити міжнародні санкції, в той час як Пхеньян з кожним днем просувається у розробці балістичних ракет, здатних досягти території Сполучених Штатів.

СТОП, машина! Траса Київ-Одеса повністю перекрита для руху будь-якого транспорту (ФОТО)

18 січня, 16:16 • Політика

Поліція оголосила про закриття руху на дорозі Київ-Одеса з 14:30 четверга, 18 січня, через великі снігові замети. За даними Одеської поліції, замети на цьому автошляху сягають від 40 см до метра.

Закон про особливості держполітики на окупованому Донбасі підсилює міжнародну позицію України - О. Рябчин (ВІДЕО)

18 січня, 14:01 • Політика

Закон про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій і Луганській областях підсилює позицію України на міжнародній арені.

С. Соболєв: законопроект про деокупацію Донбасу - це суттєвий крок вперед (ВІДЕО)

18 січня, 13:10 • Політика

Законопроект про деокупацію Донбасу - це суттєвий крок вперед у порівнянні з діючою законодавчою базою, яка регулює ситуацію на окупованих територіях Донбасу і Криму.

1