Політика

СБУ просить допомоги у поширенні "ліків" від кібервірусу

28 червня, 09:50 • Політика

За даними СБУ, переважна більшість інфікувань операційних систем відбувалася через відкриття шкідливих додатків (документів Word, PDF-файлів), які були надіслані на електронні адреси багатьох комерційних та державних структур.

Президента просили припинити тиск на опозицію. Відповів

27 червня, 17:38 • Політика

У партії «Об’єднання «Самопоміч» конфісковано майже 132 тис. грн партійних внесків. Про це голова Національного агентства з питань запобігання корупції Наталія Корчак повідомила на своїй сторінці у Facebook.

Міністр освіти розповіла про особливості вступної кампанії-2017 (ВІДЕО)

27 червня, 17:13 • Політика

Головним нововведенням вступної кампанії у 2017 році є запровадження коефіцієнтів, які множитимуться на здобутий результат абітурієнта. Про це під час прес-конференції повідомила міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.

У Аграмунта не вийшло надурити все ПАРЄ

27 червня, 15:41 • Політика

Парламентська асамблея Ради Європи проголосувала за зміну регламенту, яка вводить процедуру імпічменту по відношенню до керівництва ПАРЄ. Поправки, що дозволяють Аграмунту уникнути імпічменту, не виставляли на голосування.

Мінінфраструктури готує автомобілістам нові номерні знаки

27 червня, 01:53 • Політика

Мінінфраструктури України розробляє проект постанови Кабміну, що передбачає переведення перевізників – таксистів та маршрутників, які мають відповідну ліцензію, на спеціальні жовті номерні знаки.

«Батьківщина» виступає категорично проти Мінських угод

26 червня, 17:15 • Політика

«Ми виступаємо проти Мінських угод. На думку «Батьківщини», саме вони дали окупанту час, аби зібрати сили і, по суті, узурпувати нашу територію, підвести війська, вбивати українців і впливати на наше життя», – сказала Юлія Тимошенко.

У вирішенні ситуації на Донбасі Макрон покладає надію на "нормандський формат"

26 червня, 15:46 • Політика

В рамках "нормандського формату" необхідно напрацювати нові передумови для врегулювання конфлікту на Донбасі. Про це заявив президент на спільній прес-конференції з президентом України у Парижі.

Юлія Тимошенко агітує за дострокові вибори

26 червня, 14:50 • Політика

Лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко продовжує агітувати за позачергові конституційні вибори президента та Верховної Ради. Про це вона заявила під час зустрічі із громадою міста Жовква (Львівська область), повідомляє прес-служба "Батьківщини".

1