Політика

Коли Янукович утік, Манафорт розкрутив "Опоблок" як "голос росіян в Україні"

21 листопада, 07:08 • Політика

Після Революції Гідності 2014 року, колишній голова виборчої кампанії Трампа Пол Манафорт зіграв ключову роль в реорганізації проросійської партії Януковича, пише Business Insider.

Білорусь оголосила персоною нон грата радника посольства України

20 листопада, 21:10 • Політика

Білорусь оголосила персоною нон грата радника посольства України Ігоря Скворцов через справу затриманого власкора "Українського радіо" Павла Шаройко. Про це повідомляється на сайті КДБ Білорусі.

Лех Валенса підтримав Туска у намаганні зберегти демократичну Польщу

20 листопада, 18:30 • Політика

Польські політики відреагували на припущення глави Європейської Ради Дональда Туска про те, що поточна політика Варшави відходить від демократичних стандартів і може бути "планом Кремля".

Експерти: Корумпованість влади може стати причиною третього Майдану (ВІДЕО)

20 листопада, 16:15 • Політика

Найближчими роками Майдан-3 експерти вважають малоймовірним, але головною причиною його появи називають корумпованість влади та відсутність помітних результатів боротьби з корупцією.

Переговори про "Ямайку" зайшли в глухий кут

20 листопада, 11:44 • Політика

На початку цього місяця канцлер Німеччини Ангела Меркель запевняла, що коаліційні переговори між очолюваним нею Християнсько-демократичним союзом, "зеленими" та "вільними демократами" мають завершитися 16 листопада.

Мугабе погодився піти у відставку (ВІДЕО)

20 листопада, 09:32 • Політика

Роберт Мугабе 19 листопада погодився піти у відставку через кілька годин після того, як партія Зімбабвійський африканський національний союз - Патріотичний фронт позбавила його посади свого лідера, передає Reuters.

1