Політика

Перевзутися у повітрі: Гройсман на вимогу депутатів заборонити імпорт російського вугілля – закликав їх відмовитись від недоторканності (ВІДЕО)

23 червня, 14:30 • Політика

Голова Кабінету Міністрів України Володимир Гройсман божиться депутатам, що Україна не закуповує вугілля у Російській Федерації і не фінансує країну-агресора, та водночас закликає їх не «бравувати недоторканністю».

Активісти вимагають у ГПУ результатів у справі вбивства активіста Сергієнка (ВІДЕО)

22 червня, 18:28 • Політика

Активісти закликають Генеральну прокуратуру України представити громадськості результати розслідування вбивства черкаського активіста Василя Сергієнка, та, зокрема, розслідувати факт причетності народного депутата України Геннадія Бобова до цієї справи.

Позбавлення недоторканності, як інструмент політичного «нахиляння» всієї країни (ВІДЕО)

22 червня, 17:30 • Політика

Політичний піар і непрофесійність, при чому – висока непрофесійність», – таку оцінку дав О. Купрієнко, народний депутат України («Радикальна партія») у відповідь на заяви генпрокурора Ю.Луценка про зняття недоторканності з нардепів.

Реінтеграція Донбасу – це питання реінтеграції людей, але влада годує суспільство «інформаційними випадами», - нардеп (ВІДЕО)

22 червня, 15:44 • Політика

У контексті оголошеної владою реінтеграції окупованих територій України, слід у першу чергу дбати про реальну реінтеграцію населення Донбасу і захищати їх інтереси.

Експерти вимагають вирішити проблеми е-декларування та завершити перевірки декларацій топ-чиновників (ВІДЕО)

22 червня, 14:47 • Політика

Проблемні питання е-декларування - від аудиту Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) до експертизи програмного забезпечення електронного реєстру - повинні бути негайно вирішені, зазначають експерти.

Юлія Тимошенко: Провладні фракції ухвалили законопроект, який дозволяє президенту зробити КСУ своєю іграшкою (ВІДЕО)

22 червня, 13:25 • Політика

Провладні фракції парламенту БПП та «НФ» за допомогою Опоблоку та депутатських груп-залишків ПР ухвалили недопустимий законопроект про Конституційний Суд України, який дозволяє президенту взяти суд за горло і зробити його своєю іграшкою.

Кінець реформи Конституційного суду

22 червня, 13:00 • Політика

Депутати підтримали за основу ЗП 6427-д про КСУ, який віддає всі важливі технічні деталі на розсуд ВРУ, Президента, з’їзду суддів, які призначатимуть суддів за результатами конкурсу. Це нівелювання конституційних новел реформування КСУ.

2