Політика

Аграрний блок - революційний, але Антикорупційний суд - прогалина, - С.Євтушок про тиждень ВРУ (ВІДЕО)

25 травня, 15:04 • Політика

На поточному пленарному тижні Верховна Рада України розглянула низку позитивних для суспільства законопроектів щодо функціонування АПК, але у питанні щодо створення Вищого антикорупційного суду продемонструвала залежність і підконтрольність АП.

Прописування у Конституції ЄС та НАТО - передвиборчий хід Порошенка, - нардеп (ВІДЕО)

25 травня, 14:55 • Політика

Ініціатива чинного президента України Петра Порошенка щодо того, аби зафіксувати в Конституції України стратегію вступу України до Європейського Союзу та Північноатлантичного альянсу можна розцінити як «чисто популістський і передвиборчий хід».

«Батьківщина» приголомшена вбивством однопартійця і вимагає ретельного розслідування злочину

25 травня, 11:32 • Політика

У «Батьківщині» приголомшені новиною з Черкас. Ми висловлюємо щире співчуття рідним і близьким загиблого однопартійця. Водночас ми звертаємося до правоохоронців з вимогою ретельного та об'єктивного розслідування вбивства депутата.

Угорщина інтригує на мовному питання за спиною України

24 травня, 22:31 • Політика

Міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто провів переговори з помічником держсекретаря США з питань європейської та євразійської політики Уессом Мітчеллом, під час яких обговорив мовну суперечку з Україною.

Іван Крулько: Оточення президента блокує створення Антикорупційного суду, бо боїться стати його клієнтами (ВІДЕО)

24 травня, 18:32 • Політика

«Батьківщина» голосуватиме за законопроект про Антикорупційний суд із врахуванням поправки щодо права Міжнародної ради експертів відсіювати недоброчесних кандидатів на суддів.

2