Політика

Парламент Великої Британії отримав право вето у рішенні про Brexit

14 грудня, 17:48 • Політика

У Великій Британії схвалили зміни в законі про Brexit, згідно з якими договір про вихід Сполученого Королівства зі складу Європейського союзу повинен бути спочатку схвалений парламентом.

Низький інтерес до політики і незнання функцій владних інституцій, - соціологи про політичну культуру українців (ВІДЕО)

14 грудня, 17:17 • Політика

Низький інтерес до політики, незнання Конституції та загалом функцій владних інституцій, - такі результати дослідження презентував Центр Разумкова, аналізуючи політичну культуру українців.

На саміті ЄС Макрон і Меркель звітуватимуть про виконання "Мінська"

14 грудня, 12:15 • Політика

Глави держав та урядів країн-членів Євросоюзу на саміті обговорять питання оборони, міграції, Brexit, а також схвалять політичне рішення про продовження економічних санкцій проти Росії.

У ПАРЄ закликали Росію припинити військову підтримку бойовиків на Донбасі

14 грудня, 09:06 • Політика

Комітет з питань міграції Парламентської Асамблеї Ради Європи стурбований гуманітарною ситуацією, яка є наслідком війни на Сході Україні та анексії Криму Російською Федерацією.

Лідери 57 мусульманських країн визначились із статусом Східного Єрусалиму

13 грудня, 19:33 • Політика

Організація ісламського співробітництва (ОІС), до якої входять 57 мусульманських держав, погодилася визнати Східний Єрусалим столицею Палестини на позачерговому саміті у Стамбулі.

Родичі політв’язнів Кремля хочуть зустрітись з президентом (ВІДЕО)

13 грудня, 17:28 • Політика

Родичі полонених у Росії та окупованому Криму політв’язнів просять президента України про особисту зустріч, щоб прояснити ситуацію, чи є їхні близькі у «обмінних списках», передає INTV.

Партія Ле Пен зловживала коштами ЄС

13 грудня, 08:02 • Політика

Французькій ультраправій партії лідерки Марін Ле Пен висунули звинувачення у нецільовому використанні коштів Європейського парламенту для оплатити роботи парламентських помічників, які натомість працювали для Національного фронту.

2