Політика

Деградація ВРУ розпочалася давно, а дозвіл на зброю - одна з систем підкупу депутатів, - Доній (ВІДЕО)

22 березня, 18:37 • Політика

Деградація парламенту розпочалася з підкупу депутатів різними пільгами, які не притаманні іншим категоріям населення. В цьому плані дозвіл на зброю для депутатів - одна з систем підкупу, хоча «далеко не перша і не найважливіша».

«Батьківщина» підтримує подання ГПУ про надання згоди на затримання та арешт Надії Савченко (ВІДЕО)

22 березня, 13:45 • Політика

«Батьківщина» підтримує подання ГПУ до парламенту про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт народного депутата України Надії Савченко.

«Батьківщина» підтримала зміни до КПК, які підвищують ефективність та якість досудового розслідування (ВІДЕО)

22 березня, 13:36 • Політика

«Батьківщина» підтримала ухвалення Закону України «Про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України щодо уточнення окремих положень» (№8151).

Тереза збирає європейську рать

22 березня, 13:01 • Політика

Великобританія буде намагатися переконати країни ЄС слідом за Лондоном також вислати російських дипломатів, для чого надає ключовим союзникам розвідувальні дані щодо отруєння екс-полковника ГРУ РФ Сергія Скрипаля і його дочки в Солсбері.

Мир на Донбасі буде одним із завдань німецького уряду, – Меркель

22 березня, 08:02 • Політика

Одним із завдань нового уряду Німеччини на міжнародній арені впродовж наступних 4 років буде робота із встановлення миру на Донбасі та відновлення територіальної цілісності України.

"Підтасовка результатів виборів. Недорого" (ФОТО, ВІДЕО)

21 березня, 19:33 • Політика

В неділю британська газета Observer (частина групи The Guardian) опублікувала детальну статтю про те, як компанія Cambridge Analytica (CA) на замовлення штабу Дональда Трампа впливала на вибори президента США та на результати референдуму щодо Brexit.

2