Політика

Чим далі в ліс, тим товстіші партизани передвиборчої брехні

18 серпня, 18:01 • Політика

Чим ближче до виборів, тим більше маніпуляцій здійснюється, тим більше бруду виливається на тих, хто йде попереду, хто має найвищі рейтинги. Зараз активно розганяються тези про витрати «Батьківщини» на політичну рекламу.

У Mutti не очікує особливих результатів віж зустрічі з другом Vodemar'ом

17 серпня, 22:34 • Політика

Канцлер Німеччини Ангела Меркель заявила, що не очікує особливих результатів від зустрічі з президентом Росії Володимиром Путіним, яка відбудеться у суботу, 18 серпня, поблизу Берліна.

«Через істерію навколо аварійних мостів вимивають кошти», - експерт (ВІДЕО)

17 серпня, 18:06 • Політика

У державних нормах відсутнє поняття «аварійність мосту», а існує лише поняття «деформація моста». Для визнання мосту аварійним необхідні відповідні документи, яких відповідні компетентні служби «не поспішають надавати».

«Наслідок застарілої інфраструктури і некомпетентної влади», - архітектор про потопи у Києві (ВІДЕО)

17 серпня, 17:01 • Політика

Ситуація із серйозним підтопленням міста Києва, що сталась в ніч із 15 на 16 серпня, склалась з одного боку через застарілу комунальну інфраструктуру, а з іншого - через відсутність комунальної влади столиці.

"Яструби" американської політики беруть на озброєння гасло "Геть від Москви"

17 серпня, 16:01 • Політика

Яструб-республіканець Ліндсі Грем перекроїв санкції проти РФ у Сенаті, погрожуючи цього разу зробити те, чого багато хто на ринку боявся найбільше: заборонити давати позики найбільшим російським банкам, зокрема "Сбербанку" і ВТБ, а також інвестувати в

Чіткий механізм референдумів дозволить людям достроково змінювати владу, – Юлія Тимошенко

17 серпня, 13:30 • Політика

Основним нововведенням нової Конституції має стати право народу дочасно прибирати неефективну та корумповану владу. А повноцінно реалізувати його можна лише через референдум за народною ініціативою.

3