Політика

Українців мало цікавлять зовнішні успіхи країни, коли нема внутрішніх (ВІДЕО)

24 травня, 17:32 • Політика

Це є головною проблемою Петра Порошенка напередодні президентських виборів 2019 року. На відміну від росіян, яким один «Кримнаш» може забезпечити успішну виборчу кампанію, «пожертвувати» певними негараздами всередині країни, українці - не готові.

Сергій Соболєв: Президентська фракція не дає голоси за важливі правки до законопроекту про Антикорупційний суд (ВІДЕО)

24 травня, 15:03 • Політика

Президентська фракція БПП виступає проти ухвалення ключової поправки до законопроекту про Антикорупційний суд - щодо надання права міжнародним експертам ветувати одіозні кандидатури на посади суддів.

Якісна міжнародна рада експертів - умова для прозорого правосуддя щодо топ-корупціонерів, - Сироїд (ВІДЕО)

24 травня, 13:02 • Політика

Чинна влада намагається створити залежний і підконтрольний Вищий антикорупційний суд, аби таким чином впливати на роботу новоствореного правоохоронного органу, і не допускати прозорого розгляду справ топ-корупціонерів.

Борис Джонсон попереджає про небезпеку залежності від зловмисної РФ

24 травня, 08:35 • Політика

Міністр закордонних справ Великобританії Борис Джонсон приєднався до позиції США засудивши «роз’єднуючий» план Німеччини з продовження будівництва газопроводу «Північний потік 2».

Торги, шахрайство, маніпуляції, - О.Сироїд щодо ситуації навколо Антикорупційного суду (ВІДЕО)

23 травня, 14:04 • Політика

Нинішні влада штучно затягує процес створення Вищого антикорупційного суду, оскільки не зацікавлена у боротьбі із високопосадовою корупцією, а крім того нині тривають маніпуляції щодо окремих положень закону, які дозволять владі контролювати суд.

Іван Кириленко: Парламент розблокував обіг земель сільськогосподарського призначення

23 травня, 13:35 • Політика

«Батьківщина» закликає всіх переговорників від України з МВФ, ЄБРР, Світовим банком, Європейським союзом поінформувати про виконання нашою державою вимоги міжнародних організацій щодо відкриття ринку землі.

«Батьківщина» наполягає на терміновому розгляді законопроекту про Антикорупційний суд (ВІДЕО)

23 травня, 13:02 • Політика

«Батьківщина» наполягає на терміновому розгляді законопроекту про Антикорупційний суд із врахуванням зауважень Венеціанської комісії вже сьогодні, 23 травня.

3