Політика

В.Бондаренко: щороку у ВР все менше голосує за мораторій - це свідчить про небезпечні тенденції

12 грудня, 16:08 • Політика

Чинна влада не зацікавлена у продовженні мораторію на продаж сільськогосподарської землі, а тому у Верховній Раді України було зареєстровано проект постанови про скасування рішення парламенту щодо продовження заборони на продаж сільськогосподарської землі

Перед відкриттям ринку землі слід створити законодавчу основу, але влада – бездіяльна, - Бондаренко (ВІДЕО)

12 грудня, 14:55 • Політика

Відкриттю ринку сільськогосподарської землі в Україні має передувати проведення підготовчих заходів: втілення системних і докорінних реформ аграрного сектору країни, створення відповідного законодавчого забезпечення і розвиток сімейного фермерства.

"Жінка третього тисячоліття" спробує закрутити гайки НАБУ

12 грудня, 11:37 • Політика

Народний депутат і представник президента у Верховній Раді Ірина Луценко має намір цього тижня внести до парламенту законопроект про внесення змін у закон про Національне антикорупційне бюро України для зняття протиріч у роботі цього органу.

Трамп обурився публікацією про те, як він дивиться телевізор

11 грудня, 22:30 • Політика

Президент США Дональд Трамп продовжив свою ворожу риторику проти ліберальних ЗМІ, розкритикувавши публікації про нього, які він назвав "фейковими новинами", та висловивши особисту неприязнь до окремих телеведучих.

Тимошенко: Cуд над Саакашвілі – це маркер для світу, чи є в Україні верховенство права (ВІДЕО)

11 грудня, 18:53 • Політика

Такою судовою розправою над екс-президентом Грузії Міхеїлом Саакашвілі, яка зараз відбувається в Печерському райсуді м. Києва, президент Петро Порошенко ганьбить всю Україну.

Суд над Саакашвілі – це політичні репресії влади проти опозиції (ВІДЕО)

11 грудня, 18:40 • Політика

Лідер Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко заявила, що у ситуації із третім президентом Грузії Міхеілем Саакашвілі влада застосовує найбільш брудні технології щодо розправи із політичними опонентами.

Парламентські аграрні аферисти ошукали селян на 10 млрд.грн

11 грудня, 17:15 • Політика

Українські аграрії кілька днів тому, 8 грудня 2017 р., прокинулися ошуканими: скасування з 1 березня 2018 р. експортного ПДВ на сою, ріпак та соняшник для них дорівнює річним втратам до 10 млрд грн у зв'язку зі зниженням внутрішніх закупівельних цін.

3