Політика

Трампу і Юнкеру дорікають за привітання Путіна

21 березня, 18:29 • Політика

Президент США Дональд Трамп та президент Європейської комісії Жан-Клод Юнкер зазнали критики за те, що стали одними з найвищих міжнародних посадовців, які беззастережно привітали Володимира Путіна з початком його четвертого терміну на посаді.

Сергій Соболєв вимагає розслідувати ситуацію з постачанням неякісної оливи для танків (ВІДЕО)

21 березня, 15:03 • Політика

Заступник керівника фракції Сергій Соболєв обурений відписками Міністерства оборони України на його запит щодо виведення з ладу понад двадцяти українських танків через використання неякісної моторної оливи.

Прийом у прокурора: кияни вимагають відповідальності чиновників за незаконну забудову столиці (ВІДЕО)

21 березня, 14:55 • Політика

У день прийому громадян прокурором м. Києва, Р. Говди, мешканці міста провели акцію під будівлею відомства з вимогою «захистити історію, культуру та природу Києва».

РФ "підливає масла у вогонь", але Польщі потрібно бути мудрою, - Б.Тарасюк про взаємини Польщі і України (ВІДЕО)

21 березня, 14:31 • Політика

РФ використовує спецслужби для дестабілізації взаємовідносин між Польщею і Україною, а правляча партія Польщі "Право і справедливість" поставила центром своєї політики націоналізм і шовінізм.

У парламенті відбудуться слухання на тему: «ГТС: ключові виклики та критерії залучення стратегічного партнера»

21 березня, 14:07 • Політика

Народні депутати від фракції «Батьківщина» візьмуть участь у відкритих комітетських слуханнях на тему: «ГТС: ключові виклики та критерії залучення стратегічного партнера. Роль Парламенту в законодавчому забезпеченні процесу».

«Батьківщина» підтримала комплекс заходів щодо відповідальності РФ за агресію проти України

21 березня, 09:02 • Політика

«Батьківщина» підтримала Постанову про комплекс невідкладних заходів щодо практичної реалізації міжнародно-правової відповідальності Російської Федерації за збройну агресію проти України (№5463).

Республіканський захист спецпрокурора Мюллера

21 березня, 08:35 • Політика

"Спеціальний прокурор Мюллер служить нашій країні чесно та віддано. Надзвичайно важливо, щоб він зміг завершити ретельне розслідування втручання Росії до виборів 2016 року – без перешкод" - сенатор Маккейн.

Мад'ярський МЗС на замовлення Кремля уповільнює рух України до НАТО та ЄС

21 березня, 07:01 • Політика

Міністр закордонних справ Угорщини Петер Сіярто пообіцяв заблокувати участь Президента України Петра Порошенка у саміті НАТО, який відбудеться в Брюсселі у липні 2018 року.

3