Політика

Шкрум: коаліція через домовленості і забаганки руйнує процедуру обрання незалежних інститутів влади (ВІДЕО)

22 червня, 12:22 • Політика

Законопроект про Конституційний суд всупереч регламенту Верховна Рада розглядає вже втретє, тому що президент хоче зробити його ручним. Про це з трибуни парламенту сказала народний депутат від "Батьківщини" Альона Шкрум.

Технологи АП видали чергову порцію дурману: про сміття, про Трампа, про голодування

22 червня, 10:38 • Політика

Технологи з Адміністрації Президента підготували чергову порцію темників для ЗМІ, як висвітлювати останні події в країні, зокрема зустріч Петра Порошенка з президентом США Дональдом Трампом, голодування депутата Олега Березюка і законопроект про Донбас.

ГПУ радикально підійшла до ухилення від податків нардепа від Радикальної партії

21 червня, 19:18 • Політика

Генеральна прокуратура направила до Верховної Ради прохання надати дозвіл на притягнення до кримінальної відповідальності депутата з фракції Радикальної партії Андрія Лозового.

Агресія Росії проти України – збройна і гуманітарна водночас, не просто «гібридна» - Василенко (ВІДЕО)

21 червня, 17:45 • Політика

Українська влада, її керівництво, досі не сформулювали чітко правової позиції України щодо кваліфікації дій Росії проти України (збройної агресії – прим.), наслідків агресії, щодо тих методів і засобів, за допомогою яких слід давати відсіч.

Мінінфраструктури України протестує проти перекриття Керченської протоки

21 червня, 17:11 • Політика

Міністерство інфраструктури України звернеться до керівництва держави і всіх компетентних міністерств і відомств щодо невідкладного реагування на ситуацію, яка склалася навколо будівництва моста через Керченську протоку.

Політична складова у «бурштиновому» скандалі - відсутня, а депутати повинні довести непричетність, - нардеп (ВІДЕО)

21 червня, 15:45 • Політика

Депутати «Батьківщини» голосуватимуть за подання щодо зняття недоторканності з народних депутатів Борислава Розенблата («Блок Петра Порошенка») та Максима Полякова («Народний фронт»), адже депутати повинні довести свою непричетність.

Говорити про результативність зустрічі Порошенко з Трампом – зарано, потрібні рішення, - нардеп (ВІДЕО)

21 червня, 15:25 • Політика

Зустріч президента України Петра Порошенка із президентом США Дональдом Трампом відбулась у форматі «drop in» в межах дискусії щодо проведення політики національної безпеки усього світу. Говорити про результативність зустрічі зарано.

Борис Тарасюк: Досягти врегулювання конфлікту між Україною та Росією неможливо без США

21 червня, 15:20 • Політика

Досягти врегулювання конфлікту між Україною та Росією неможливо без участі США. Таку думку висловив член фракції «Батьківщина», заступник голови Комітету з закордонних справ Борис Тарасюк в інтерв’ю журналістам.

Верховина Рада – «машина кнопкодавів», і депутати не розуміють суті законів, - нардеп (ВІДЕО)

21 червня, 14:33 • Політика

ВР перетворилась на «машину кнопкодавів», при цьому депутати парламенту у переважній більшості не розуміють суті законопроектів щодо яких вони голосують. Регламент роботи ВР системно порушують через розгляд потрібних владі тих чи інших законопроектів.

4