Політика

Розвідка Іспанії звинуватила РФ у втручанні в каталонську кризу

23 травня, 09:35 • Політика

Національний криптологічний центр Іспанії - орган розвідки, відповідальний за захист від кібернападів мереж державних адміністрацій - вперше офіційно повідомив про підозри, що Росія підтримувала каталонських сепаратистів перед референдумом у жовтні 2017р.

Юлія Тимошенко: Шахрайські схеми під час закупівлі ліків – це частина плану руйнації України (ВІДЕО)

22 травня, 15:03 • Політика

«Батьківщина» наполягає на негайній ревізії закупівлі ліків за державний кошт у 2015-2018 роках, а також на скасуванні законів, які дали можливість шахраям маніпулювати державними коштами при закупівлі ліків для України.

Сергій Соболєв: Розгляд законопроекту про Антикорупційний суд затягується через торги в Адміністрації Президента (ВІДЕО)

22 травня, 13:05 • Політика

Внесення до сесійної зали парламенту законопроекту про Антикорупційний суд затягується через торги в Адміністрації Президента.

Спікер парламенту видає бажане за дійсне - експерти "Венеціанки" ще не сказали свого слова

22 травня, 11:02 • Політика

У законопроекті "Про Вищий антикорупційний суд" до другого читання залишилася тільки одна неузгоджена з МВФ позиція - про повноваження Ради міжнародних експертів.

Іспанія закликає Каталонію до діалогу та поваги до закону

21 травня, 23:30 • Політика

Прем'єр-міністр Іспанії Маріано Рахой заявив, що досі сподівається, що в Каталонії найближчим часом буде сформований життєздатний уряд, який підкоряється закону і здатний на серйозний діалог.

"Золото Москви: російська корупція у Великій Британії" - невтішні висновки

21 травня, 12:33 • Політика

Британія повинна виробити єдину стратегію протидії російському політичному режиму, а також посилити інструменти фінансового тиску на Путіна і його оточення. Це - головний висновок парламентської доповіді, яку підготував комітет палати представників.

"Меморандум захисту закарпатських угорців" - результат першого засідання уряду Орбана

21 травня, 07:24 • Політика

Прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан ввечері в п'ятницю, 18 травня 2019 року, провів урочисте засідання нового уряду Угорщини в Культурному центрі Клебельсберга у Будапешті.

4