Політика

Хто і з якою метою прослуховує маріупольських суддів?

16 серпня, 23:29 • Політика

Вища рада правосуддя звернеться до ГПУ з проханням надати інформацію про розслідування стосовно суддів Жовтневого райсуду Маріуполя, які поскаржилися на незаконне встановлення приладів фіксації у їхніх робочих кабінетах.

Московська "пошесть" дісталася Білого дому: президент США воює з вільною пресою

16 серпня, 22:29 • Політика

Майже 350 новинних видань по всьому світу опублікували редакційні статті на захист свободи преси з-за атак Трампа на мас-медіа. Такий флеш-моб з публікаціями організувало американське видання Boston Globe.

Торпеда ЦВК потопить місцеві вибори в ОТГ - Банкова боїться чергової перемоги "Батьківщини"

16 серпня, 21:29 • Політика

Комітет виборців України звинувачує ЦВК у зриві виборів до об'єднаних громад. Центральна виборча комісія ухвалила рішення, внаслідок якого жовтневі вибори в об'єднаних територіальних громадах опинились під загрозою зриву, йдеться у заяві КВУ.

Недалекоглядне рішення: Дональд Фредович посварився із американськими спецслужбами

16 серпня, 20:32 • Політика

Трамп наголосив, що вважає, що Бреннан та інші колишні посадовців розвідки, стосовно яких він розглядає можливість позбавити їх доступу до державної таємниці, відіграли ключову роль в розслідуванні втручання Росії до виборів 2016 року.

"Соціальний моніторинг" дослідив рівень підтримки основних кандидатів на президентство та партій (ВІДЕО)

16 серпня, 12:59 • Політика

Результати соціологічного дослідження презентували Український інститут соціальних досліджень ім. О. Яременка та центр "Соціальний моніторинг".

Знайомтеся: ще одне "дитятко" ФСБ РФ рветься до влади - ультраправий шведський демократ

16 серпня, 11:03 • Політика

Скелі вікінгів та поросята, що смажаться на рожні, привернули увагу тисячі шведів до фестивалю, організованого націоналістами, які готуються здійснити найбільший за останні сто років політичний переворот у країні.

Тому що послідовний: Трамп підписав оборонний бюджет США, а потім його розкритикував

15 серпня, 20:36 • Політика

Після підписання Трамп заявив, що "дуже пишається своєю визначною роллю в цьому", проте через декілька годин у письмовій заяві глава Білого дому критично висловився про чотири з восьми положень закону, які стосуються РФ.

4