Політика

Слідом за Березюком віце-спікер Ради Оксана Сироїд оголосила голодування

20 червня, 10:55 • Політика

Віце-спікер ВРУ Оксана Сироїд оголосила голодування слідом за головою депутатської фракції "Самопоміч" Олегом Березюком. Про це вона заявила в ході ранкового засідання парламенту,

Помер студент-в'язень комуністичного режиму Північної Кореї (ВІДЕО)

20 червня, 10:39 • Політика

У США в понеділок, 19 червня, помер американський студент Отто Уормбір, засуджений у КНДР до 15 років каторжних робіт за звинуваченням у крадіжці пропагандистського плаката з готельного номера, звільнений з ув'язнення і переданий американській владі.

Американські військові вчать наших хлопців використанню сучасного озброєння

19 червня, 18:00 • Політика

Новий центр бойової підготовки було організовано за допомоги Національної гвардії Каліфорнії на Заході України. Це дозволить краще підготувати українські підрозділи до надання адекватної відповіді сепаратистам на Донбасі.

Експерт розповів, які ризики може таїти в собі закон про реінтеграцію Донбасу (ВІДЕО)

19 червня, 17:00 • Політика

Законопроект про зміну формату АТО на Донбасі та його подальшої реінтеграції, що передбачає, зокрема, створення Оперативного штабу і визнання окремих районів Донбасу окупованими територіями, - є «достатньо «привабливим» з внутрішньополітичної точки зору».

Гройсман хоче торгувати із окупантами - так вигідніше для бюджету

19 червня, 15:42 • Політика

Україна втратила від несанкціонованої владою блокади неконтрольованих територій Донецької та Луганської області 1% ВВП, і важливо не допустити повторення таких спроб, зокрема блокади залізничних перевезень із Росії.

Ю.Тимошенко: високопосадовці знову починають маніпулювати війною на свою користь

19 червня, 15:27 • Політика

Вищі посадові особи України намагаються використати війну для збереження своєї влади. Про це заявила лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко, коментуючи на прохання парламентських журналістів законопроект РНБО щодо окупованих територій.

5