Політика

Танками, борнемашинами, "Градами" Москва намагається примусити нас до "миру"

09 серпня, 09:12 • Політика

У липні 2017 року з території Росії бойовики Донбасу отримали 4 танки, 7 бойових бронемашин, 4 артилерійські системи та 7 реактивних систем залпового вогню. Таку інформацію чує і російська сторона, глава місії ОБСЄ по Україні.

Тільки спільними кроками США та ЄС можна зупинити агресію Москви

08 серпня, 22:35 • Політика

Посилення санкцій проти Росії Сполученими Штатами та дії глави Кремля у відповідь на штрафні заходи повинні об'єднати європейських союзників Америки для здійснення контрзаходів щодо РФ.

Нас хочуть «стравити», зробити винними, а основним фактором є доступне авто – активіст про автомобілістів з єврономерами (ВІДЕО)

08 серпня, 18:30 • Політика

Автомобілістів з єврономерами та тих, які на українській реєстрації намагаються свідомо «стравити», користуючись давнім правилом управління народом: розділяй і владарюй.

В Раді Європи цікавляться результатами боротьби з корупцією в Україні

08 серпня, 18:12 • Політика

Група держав проти корупції Ради Європи (GRECO) заявили, що Україна здійснила перспективні реформи у сфері боротьби з корупцією, проте зараз їй необхідно досягнути вагомих результатів.

У Кенії повне перезавантаження влади (ВІДЕО)

08 серпня, 13:37 • Політика

У Кенії у вівторок, 8 серпня, проходять вибори президента та парламенту, а також сенаторів, губернаторів та представниць жінок. Право голосу у східноафриканській країні мають понад 19 мільйонів громадян.

Народ, який не пам'ятає свого минулого, не має майбутнього (ФОТО)

08 серпня, 01:12 • Політика

Понад 200 будівель, які є невід'ємною частиною історії і обличчя Києва, перебувають у занепаді. Багато з них давно продали приватним власникам, але на них досі є таблички "охороняється державою".

5