Політика

На хабарі затримали співробітницю податкової інспекції (ФОТО)

23 січня, 20:17 • Політика

Співробітники Служби безпеки України спільно з прокуратурою затримали на хабарі головного інспектора управління доходів і зборів з фізичних осіб об'єднаної податкової інспекції в одному з райцентрів Харківщини.

Добровольці-іноземці, які воювали у зоні АТО, потребують законодавчих змін, для їх легалізації (ВІДЕО)

23 січня, 19:54 • Політика

Незважаючи на обіцянку президента, підписати указ про надання українського громадянства усім іноземцям, які беруть участь в АТО на Донбасі, цей статус отримали одиниці, у той час, як переважна більшість бійців-легіонерів – не легалізовані.

СБУ викрила власного співробітника, який планував обкласти даниною прикордонників (ФОТО)

23 січня, 19:05 • Політика

Співробітники управління внутрішньої безпеки СБУ спільно з військовою прокуратурою затримали у Луцьку полковника Служби, який планував обкласти даниною прикордонників.

Українського депутата обрали віце-президентом ПАРЄ

23 січня, 17:57 • Політика

Парламентська асамблея Ради Європи обрала депутата Верховної Ради від фракції "Народний фронт", заступника голови української делегації в ПАРЄ Георгія Логвинского одним з віце-президентів асамблеї.

Фійон вважає неможливим вступ України в ЄС

23 січня, 17:48 • Політика

Член французької партії «Союз за народний рух», кандидат в президенти Франції Франсуа Фійон розкритикував обіцянки європейських політиків щодо швидкої інтеграції України в Євросоюз і Північноатлантичний Альянс.

5