Політика

НАЗК розподілило 110 млн. з держбюджету на 6 партій

13 жовтня, 22:27 • Політика

Національне агентство з питань запобігання корупції погодило надання понад 110 мільйонів гривень з держбюджету для фінансування статутної діяльності у IV кварталі 2017 року 6 політичних партій, представлених у парламенті.

Україна зробила черговий крок до поглиблення співробітництва із НАТО

12 жовтня, 19:02 • Політика

Для України відкрито доступ до Логістичної електронної бази даних Північноатлантичного альянсу. Україна бере участь в Партнерстві з підтримки спільного управління предметами постачання.

Порушення виборчого законодавства – досвід за результатами виборів 2014-2017 років, - дослідження (ВІДЕО)

12 жовтня, 17:28 • Політика

Незаконна агітація, підкуп виборців та продаж голосу на виборах на тлі низької довіри до правоохоронних органів, - неабиякі проблеми, які демонструє виборчий процес в України.

Без компенсацій: мешканці м. Сватове досі не отримали відшкодувань після вибухів на складі боєприпасів (ВІДЕО)

12 жовтня, 15:20 • Політика

Жителі приватного сектору у місті Сватове Луганської області так і не отримали відшкодування від держави внаслідок вибухів на складі боєприпасів майже 2 роки тому.

Австрійські політики йдуть на вибори з відрами бруду на партнерів по коаліції

12 жовтня, 15:05 • Політика

Цьогорічні парламентські вибори в Австрії вже здобули славу найбрудніших з часів Другої світової війни. Поки коаліційні партнери поливають одне одного брудом, у виграші - праві популісти.

Чому Брюссель не втручається у відносини Мадрида і Барселони

12 жовтня, 11:00 • Політика

У відповідь на заклики деяких євродепутатів утрутитися в суперечку Іспанії та Каталонії Брюссель зберігає нейтралітет. Що думають політики в ЄС про можливе відділення Каталонії від Іспанії?

СБУ схопила працівницю Нацгвардії, яка передавала секрети росіянам

12 жовтня, 01:12 • Політика

Військова контророзвідка Служби безпеки України затримала службову особу центральної бази зберіганняНаціональної гвардії, яка передавала секретну інформацію російським спецслужбам.

5