Політика

Сергій Власенко вимагає від банку Порошенка надати інформацію, чи не є доходи президента корупційними (ВІДЕО)

18 травня, 14:04 • Політика

Сергій Власенко вимагає дати відповіді на свої запити до Адміністрації Президента України та до Міжнародного інвестиційного банку (МІБ) щодо фінансових статків Петра Порошенка.

Сергій Соболєв: Парламент не розглядав питання формування ЦВК через відсутність політичної волі Порошенка (ВІДЕО)

18 травня, 13:07 • Політика

Президент має внести рівно 13 кандидатур на посади членів Центральної виборчої комісії, які представлятимуть всі фракції парламенту. Але, на жаль, Порошенко вніс 14 кандидатур на 13 посад, що унеможливлює розгляд цього питання.

Ірина Верігіна: Юлія Тимошенко принесе мир в Україну

18 травня, 12:35 • Політика

Під час перебування на Луганщині у спілкуванні з журналістами Ірина Верігіна загадувала про так званий референдум щодо статусу ЛНР та ДНР, проведений у травні 2014 року в деяких населених пунктах Луганської і Донецької областей.

Держсекретар США переговорив із лідером КНДР і назвав термін дедлайну

18 травня, 01:18 • Політика

США вимагають, щоб КНДР протягом півроку вивезла за межі країни принаймні частину наявних у неї ядерних боєголовок, радіоактивних матеріалів і міжконтинентальних балістичних ракет.

Стравлювання фракцій і страх «непрохідності», - нардеп пояснила відсутність нової ЦВК (ВІДЕО)

17 травня, 17:59 • Політика

Депутатські парламентські фракції із низьким рейтингом довіри суспільства не зацікавлені у обранні нового складу ЦВК, адже відповідні політичні сили не потраплять до парламенту у разі оголошення дострокових виборів.

Порошенко боїться зміни ЦВК і закону про вибори - бо «пролетить» на виборах, - нардеп (ВІДЕО)

17 травня, 17:04 • Політика

Чинний президент України Петро Порошенко, розуміючи відсутність власних перспектив на перемогу на найближчих президентських виборах, намагається утворити підконтрольну ЦВК і обиратись за старим виборчим законодавством

«Батьківщина» голосуватиме за зняття корупційної мажоритарної складової», - нардеп (ВІДЕО)

17 травня, 15:35 • Політика

Фракція «Батьківщина» виступає «за» зняття абсолютно корупційної мажоритарної складової, яка приводить до українського парламенту олігархів та корупціонерів.

Закон про валюту - критично недосконалий, слід внести принципові зміни, - нардеп (ВІДЕО)

17 травня, 15:02 • Політика

Ухвалений у першому читанні президентський законопроект №8152 «Про валюту» щодо встановлення режиму валютного регулювання, який начебто передбачає вільне проведення валютних операцій їх суб'єктами, здебільшого не відповідає задекларованим намірам.

6