Політика

Політичний землетрус в Саксонії

05 серпня, 14:22 • Політика

У німецькій федеральній землі Нижня Саксонія можуть бути оголошені дострокові вибори внаслідок урядової кризи. У п'ятницю, 4 серпня, депутатка земельного парламенту від партії Зелених Ельке Твестен (Elke Twesten) оголосила про намір перейти до лав ХДС.

Вберегтися від Коксакі (ВІДЕО)

04 серпня, 17:15 • Політика

Вірус Коксакі, який викликав резонанс в українських відпочивальників, зокрема й тих, хто грівся на берегах Туреччини – не новий. Ріст захворювань ентеровірусами, у тому числі вірусом Коксакі, медики спостерігають останні 5-7 років.

Президент АФЗУ назвав 4 області, які найбільше потерпають від аграрного рейдерства (ВІДЕО)

03 серпня, 18:29 • Політика

Президент Асоціації фермерів та приватних землевласників України Іван Томич заявив про те, що регіоном, де зафіксовано найбільше випадків рейдерського захоплення фермерських господарств, є Кіровоградщина.

Президент АФЗУ: Міністр юстиції блокує створення антирейдерської урядової комісії (ВІДЕО)

03 серпня, 17:40 • Політика

Міністр юстиції України Павло Петренко заблокував створення антирейдерської комісії при уряді. Про це під час прес-конференції у Києві заявив президент Асоціації фермерів і приватних землевласників України Іван Томич, передає INTV.

Bloomberg: Трамп таки підписав санкції проти Росії

02 серпня, 17:55 • Політика

Президент США Дональд Трамп підписав закон H.R.3364 "Акт щодо протидії противникам Америки шляхом запровадження санкцій", який серед іншого передбачає істотне посилення тиску на Росію та підтримку суверенітету й територіальної цілісності України.

6