Політика

У "ДНР" Януковича та Азарова назвали зрадниками та заборонили їм в'їзд

27 березня, 14:07 • Політика

Глава самопроголошеної "ДНР" Олександр Захарченко запропонував парламенту внести до списку осіб, яким заборонений в'їзд в "ДНР", екс-президента Віктора Януковича, екс-прем'єра Миколу Азарова та інших політиків.

Захарченко звинуватив Януковича в зраді

27 березня, 13:54 • Політика

Під час брифінгу в Донецьку, ватажок самопроголошеної "Донецької народної республіки" Олександр Захарченко виступив з ініціативою закрити в'їзд на територію "Республіки" екс-президенту України Віктору Януковичу.

Російський Слідком відкрив нові провадження проти українських бійців АТО

27 березня, 13:22 • Політика

Слідчий комітет Росії порушив нові кримінальні провадження стосовно кількох українських військових за звинуваченнями в застосуванні заборонених засобів і методів ведення війни та злочинах проти цивільних.

Вадим Івченко: Ляшко співучасник знищення українського села

27 березня, 13:00 • Політика

Ляшку замість вил потрібно придбати каток, щоб зручніше було закатувати в асфальт та урбанізувати українські села. З таким підходом, скоро він не знайде в Україні жодної корови аби піаритись з нею біля Верховної Ради!

Слободян прокоментував переміщення російської техніки на кордоні (ВІДЕО)

27 березня, 12:32 • Політика

Речник Держприкордонслужби Олег Слободян прокоментував інформацію, яка нещодавно з'явилася в іноземних ЗМІ щодо концентрації російських танків на українському кордоні.

На Сумщині СБУ ліквідувала лабораторію з виготовлення синтетичних наркотиків (ВІДЕО)

27 березня, 11:16 • Політика

Підпільну лабораторію з виготовлення синтетичних наркотиків ліквідувала на Сумщині Служба безпеки України спільно з поліцією під процесуальним керівництвом прокуратури.

Точність вогню БТР-3ДА з бойовим модулем "Штурм-М" (ВІДЕО)

27 березня, 11:03 • Політика

Чергова партія БТР-3, які виготовляються ДП "Київський бронетанковий завод", що входить до складу ДК "Укроборонпром", успішно пройшла один з етапів випробувань на військовому полігоні Київської області перед передачею Збройним силам України.

6