Політика

Вберегтися від Коксакі (ВІДЕО)

04 серпня, 17:15 • Політика

Вірус Коксакі, який викликав резонанс в українських відпочивальників, зокрема й тих, хто грівся на берегах Туреччини – не новий. Ріст захворювань ентеровірусами, у тому числі вірусом Коксакі, медики спостерігають останні 5-7 років.

Президент АФЗУ назвав 4 області, які найбільше потерпають від аграрного рейдерства (ВІДЕО)

03 серпня, 18:29 • Політика

Президент Асоціації фермерів та приватних землевласників України Іван Томич заявив про те, що регіоном, де зафіксовано найбільше випадків рейдерського захоплення фермерських господарств, є Кіровоградщина.

Президент АФЗУ: Міністр юстиції блокує створення антирейдерської урядової комісії (ВІДЕО)

03 серпня, 17:40 • Політика

Міністр юстиції України Павло Петренко заблокував створення антирейдерської комісії при уряді. Про це під час прес-конференції у Києві заявив президент Асоціації фермерів і приватних землевласників України Іван Томич, передає INTV.

Bloomberg: Трамп таки підписав санкції проти Росії

02 серпня, 17:55 • Політика

Президент США Дональд Трамп підписав закон H.R.3364 "Акт щодо протидії противникам Америки шляхом запровадження санкцій", який серед іншого передбачає істотне посилення тиску на Росію та підтримку суверенітету й територіальної цілісності України.

Продовження повноважень для Порошенка, скасування мораторію на продаж землі - або навіщо Банковій підконтрольний Конституційний суд (ВІДЕО)

02 серпня, 17:35 • Політика

За словами політолога, Олексія Якубіна нині ті, хто створює правила обрання суддів, насправді, формують тих, кого обирають. На прикладі Верховного суду ми це бачимо, підкреслив він.

Порошенко став українцям ще дорожче

02 серпня, 14:05 • Політика

Зміни до державного бюджету на 2017 рік передбачають збільшення фінансування Державного управління справами для обслуговування та організаційно, інформаційно-аналітичного та матеріально-технічного забезпечення діяльності президента Петра Порошенка.

7