Політика

ВРУ заборонила застосовувати для внутрішніх переселенців інші тарифи, ніж для населення (ВІДЕО)

23 березня, 12:53 • Політика

Парламент ухвалив з/п №2481 про внесення змін до закону ”Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб” (щодо отримання комунальних послуг).

Виробник російських танків "Армата" працює на піратському ПЗ (ФОТО)

23 березня, 12:37 • Політика

У мережу потрапила службова записка керівництва заводу у РФ, на якому виробляють танки "Армата", ракети "Булава" та "Протон", з приводу неможливості придбати програмне забезпечення через санкції.

Вадим Івченко: Уряд намагається затягнути з поданням бюджетної декларації (ВІДЕО)

23 березня, 12:31 • Політика

Законопроект щодо запровадження середньострокового бюджетного планування (№ 6161) – це спроба уряду затягнути виконання закону України про подання Кабміном бюджетної декларації на півроку до червня місяця.

Прокуратура хоче забрати у Шуфрича і Бродського землю (ВІДЕО)

23 березня, 12:14 • Політика

Прокуратура Києва подала позов до Господарського суду Києва з вимогою повернути столичній громаді 4,5 гектара землі на Рибальському острові, де розпочато будівництво житлового комплексу «Рибальський».

Григорій Немиря: Неприпустимо позбавляти громадянства пересічних українців (ВІДЕО)

23 березня, 11:46 • Політика

Застпуник Голови партії «Батьківщина», голова Комітету з прав людини Григорій Немиря закликав Президента України внести зміни до запропонованого ним законопроекту щодо реалізації права змінити громадянство, щоб запобігти порушенню прав українців.

Дійти до суті з Сергієм Дацюком - ІІ. Частина 2 «Сюжет історичної гри, як суб’єктий фактор, який грає державами і людьми». Розмова з С.Переслегіним (ВІДЕО)

23 березня, 11:30 • Політика

Продовження розмови філософа Сергія Доцюка з московським гостем – письменником, істориком, філософом, футурологом Сергієм Борисовичем Переслегіним.

7