Політика

«Батьківщина» підтримала у першому читанні законопроект, що дозволяє запустити ДБР

17 травня, 14:32 • Політика

«Батьківщина» підтримала у першому читанні ухвалення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення діяльності Державного бюро розслідувань (№5395-д).

ЄС демонструє підтримку Балкан

17 травня, 13:32 • Політика

У Софії розпочався перший за останні 15 років саміт ЄС - Західні Балкани. На саміті присутні лідери 6 країн-партнерів із Західних Балкан - Албанії, Боснії і Герцеговини, Сербії, Чорногорії, Македонії та Косово і лідери країн ЄС.

Держдеп США: міст до окупованого Криму підтверджує готовність РФ нехтувати міжнародним правом

17 травня, 13:02 • Політика

Сполучені Штати засуджують будівництво і часткове відкриття Росією моста через Керченську протоку між Росією і окупованим Кримом, що було зроблено без дозволу уряду України.

Амбіції чи "маленькі кроки"?

17 травня, 09:29 • Політика

США перебувають у постійному контакті з європейськими партнерами. Захід єдиний в тому, щоб спонукати Росію до переговорів. Але Європа обрала «тактику маленьких кроків», а США - більш «амбітний» підхід у спілкуванні з Росією стосовно війни в Україні.

Шотландський парламент послідовно вставляє палиці в колеса Лондону

16 травня, 22:02 • Політика

Шотландські депутати відхилили запропонований Лондоном законопроект про вихід Великобританії з ЄС. Голосування не зупинить ухвалення закону, однак такий крок може ускладнити відносини між Лондоном та Единбургом.

Чому "без'ядерний" Кім образився та погрожує відмовитись від зустрічі

16 травня, 17:02 • Політика

Північна Корея погрожує відмовитися від зустрічі лідера держави Кім Чен Ина з президентом США Дональдом Трампом, якщо США будуть наполягати на односторонній відмові КНДР від ядерної зброї.

Не очаровуватись і не будувати міфів, - нардеп про миротворчу Місію ООН (ВІДЕО)

16 травня, 15:01 • Політика

Питання залучення миротворчої Місії ООН для врегулювання ситуації в Україні є складним та потребує ретельної і прискіпливої уваги до деталей. Принципово важливим є питання щодо мандату відповідної Місії.

Влада боїться антикорупційного суду, але покарання не уникне, - нардеп (ВІДЕО)

16 травня, 14:32 • Політика

Затягування процесу утворення Вищого антикорупційного суду пов'язане із небажанням влади утворювати такий орган, який у першу чергу завдасть удару саме корупціонерам, які нині перебувають на найвищих державних посадах.

Сергій Соболєв: Уряд і «Нафтогаз» планують посадити українців на голку рабських субсидій

16 травня, 14:02 • Політика

Уряд спільно з енергетичними монополістами планує посадити 70-80% українців на голку рабських субсидій. Останній проект фінансового звіту НАК «Нафтогазу» змушує задуматись над тим, яка ж стратегія обрана енергетичним монополістом і урядом щодо субсидій.

ГПУ повинна відзвітувати щодо справ народних депутатів (ВІДЕО)

16 травня, 13:35 • Політика

Генеральна прокуратура України повинна відзвітувати щодо того, як просуваються справи проти тих народних депутатів щодо яких Верховна Рада України надавала дозвіл на притягнення до кримінальної відповідальності.

7