Політика

Парубій порушив регламент при підписанні законопроекту про особливий статус Донбасу, – депутати

08 жовтня, 16:04 • Політика

Спікер ВРУ А. Парубій порушив регламент ВР, коли поставив свій підпис під з/п № 7164 "Про створення необхідних умов для мирного врегулювання ситуації в окремих районах Донецької та Луганської областей" одразу після його його прийняття.

Коаліційні переговори ХДС/ХСС з ВДП і Зеленими будуть складними

08 жовтня, 15:05 • Політика

Канцлерка Німеччини Анґела Меркель офіційно оголосила про переговори із Зеленими та лібералами щодо формування майбутньої урядової коаліції. Вона визнала, що перемовини будуть складними.

Матіос прогнозує, що Межигір'я за тиждень передадуть державі

06 жовтня, 18:41 • Політика

Головний військовий прокурор Анатолій Матіос сподівається, що у найближчий тиждень цілісний майновий комплекс резиденції "Межигір'я" передадуть до Нацагентства з розшуку та повернення активів.

Сергій Соболєв: Ми пережили «чорний день» парламентаризму (ВІДЕО)

06 жовтня, 15:34 • Політика

Поточний сесійний тиждень ВР України став тижнем знищення парламентаризму, оскільки низка ухвалених законопроектів – щодо Донбасу, щодо пролонгації дії особливого статусу Донбасу та т. зв. «судова реформа» – містять норми, що порушують Конституцію.

Левченко: я запалив димову шашку, бо не мав іншої можливості виконати присягу депутата (ВІДЕО)

06 жовтня, 14:51 • Політика

Народний депутат Юрій Левченко заявив, що підпалив димову шашку у залі Верховної Ради України, бо не бачив іншої можливості виконати присягу народного депутата.

8