Щоденник Української Кліо

29 травня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

29 травня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У 29-й травневий день, у 1945 році в Норвегії відкрили кримінальну справу проти письменника, Нобелівського лауреата Кнута Гамсуна за колабораціонізм. На українських колаборантів кримінальних справ не відкривають - їх призначають на керівні посади.

28 травня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

28 травня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

30 років тому, 28 травня, у радянський День прикордонника 19 річний хлоп з Німеччини позбавив радянських прикордонників та ППО цноти, сівши на своїй "Сессні" просто біля мавзолею Леніна, у Москві. Він успішно оминув всі захисні рубежі сов'єтів.

26 травня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

26 травня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Три роки тому почалися бої за ДАП. Ми пам'ятаємо всіх Героїв України, хто з честю пройшов пекло Донецького аеропорту. Всіх пам'ятаємо: і тих, хто вижив, і хто загинув та похований на рідній землі, і тих, хто ще лежить під руїнами.

25 травня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

25 травня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

3 роки тому, у 25 травневий день, у зв'язку із втечею В.Януковича, відбулися позачергові вибори президента України. У першому турі виборів переміг Петро Порошенко. Співвідношення виборчих обіцянок та реальних справ ми з подивом спостерігаємо щодня.

24 травня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

24 травня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У 24 день травня хочеться нагадати, що у 1571 році війська кримського хана Девлет Герая захопили Москву і за 3 години спалили її вщент. За результатами походу московський недо-цар Іван Грозний став данником Кримського ханства. Пам'ятайте, московити!

23 травня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

23 травня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Ось що таке "визволення" по московські: впродовж 48 годин в Литві арештовані та депортовані майже 37 тисяч селян, що не вступили в колгоспи - була проведена т.зв. операція "Весна". Такої самої "весни" бажають вам, московити, поневолені народи кол. СРСР.

22 травня. Щоденник Української Кліо (ФОТО, ВІДЕО)

22 травня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

За кількістю народжених 22 травня служителів Мельпомени, цей день можна вважати днем актора: у Світ Божий прийшли Лоуренс Олів'є, Микола Гринько, Микола Олялін, Сергій Іванов та Шарль Азнавур.

21 травня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

21 травня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Минають століття, але в кровожерна сутність московитів незмінна. 21-й травневий день став трагічним для цілого народу - адигів (черкесів), яких у 1864 році почали депортувати до Туреччини. Переселенці масово тонули у морі та гинули від чуми.

20 травня. Щоденник Української Кліо (ФОТО, ВІДЕО)

20 травня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У 20 день травня, 34 роки тому людство вперше зазирнуло в очі "чумі ХХ сторіччя" - СНІДу. У журналі "Science" вірусолог Люк Монтаньє опублікував статтю про виділення "вірусу імунодефіциту людини" (ВІЛ)

19 травня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

19 травня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

99 років тому, 19 травня створена у Львові Українська Національна Рада проголосила утворення Української держави на українських етнічних землях у складі Австро-Угорщини. Обов'язково маємо наголошувати, що у 1991 році ми відновили державність України.

18 травня. Щоденник Української Кліо (ФОТО, ВІДЕО)

18 травня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У сумний 18-й день травня розпочалась депортація кримських татар з батьківщини. Всього з Криму за постановою Державного Комітету Оборони СРСР на спецпоселення було вивезено понад 100 тисяч осіб.

17 травня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

17 травня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Лише 26 років тому, у 17-й день травня Тім Бернерс-Лі представив архітектуру мережі World Wide Web (WWW) - розпочалася всесвітня мережева еволюція. Куди вона заведе людство, поки що не зовсім зрозуміло, але зараз ви через www читаєте дописи Кліо.

16 травня. Щоденник Української Кліо (ФОТО, ВІДЕО)

16 травня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Пісенний 16-й день травня. Прийшов у Світ Божий музикант, поет, філософ, лідер групи ДДТ Юрій Шевчук, українська співачка Руслана Лижичко з піснею "Дикі танці" здобула перемогу в музичному конкурсі "Євробачення". А минулого року ще й Джамала перемогла!

14 травня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

14 травня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У 14-й травневий день прийшли у Світ Божий знакові особи Української історії, визвольних змагань та культури: гетьман П.Дорошенко, письменник В.Стефаник, діяч ОУН Слава Стецько, журналіст В.Портніков, музикант С.Вакарчук. Із народинами вас всіх!

1