Щоденник Української Кліо

10 червня. Щоденник Української Кліо. Розширений (ФОТО)

10 червня, 00:15 • Щоденник Української Кліо

Таким гарним видався десятий день літа! Італійський мандрівник повернувся з Монголії до Києва, брати Люм'єр винайшли кольорову фотографію, угорець запатентував кулькову ручку...І лише в УРСР в цей день було створено український ГУЛАГ.

10 червня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

10 червня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

"Добрий вечір вам малята, любі хлопчики й дівчата..." - цими словами щовечора у "Вечірній казочці" звертався до дітлахів "дід Панас" українського телебачення, видатний актор Петро Вескляров, який прийшов у Світ Божий в 10-й день літа, 106 років тому.

09 червня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

09 червня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У 9-й день літа підписано вирок про віддання Т.Шевченка в солдати, в СРСР ввели смертну кару за втечу закордон, в Сочі поділили майно ЧФ СРСР, а в Казахстані перенесли столицю. Одна світла пляма: прийшла у Світ Божий чарівна Наталі Портман.

08 червня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

08 червня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У 8-й день літа народився "батько" Інтернету Тім Бернерс-Лі, британський інформатик та винахідник HTTP, HTML, URL, автор ряду інших розробок в галузі інформаційних технологій. Велика йому подяка за втілення права на вільний доступ до інформації.

07 червня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

07 червня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Лише у ХХ сторіччі, у шостий день, шостого літнього місяця в центрі Риму було утворено суверенну державу Ватикан. До цього папи Римські, що обіймали Апостольський престол, правили католицьким світом бездержавно. Але ефективно...

06 червня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

06 червня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

25 років тому відбулося урочисте відкриття відродженого Університету "Києво-Могилянська академія". Уклінно дякуємо за це В'ячеславу Брюховецькому, який був головним ініціатором відродження Могилянки та став її першим Президентом.

05 червня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

05 червня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Куля, наповнена гарячим повітрям, вперше підняла людину у повітря. Напевно цей крок можна порівняти з першим в історії підйомом у повітря вітчизняного літака, який також стався у п'ятий день літа.

04 червня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

04 червня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У 4-й день літа спочатку все йшло нормально:Київ, за Магдебурзьким правом, звільнений від мит, Новий Амстердам перейменували на Нью-Йорк. Але потім щось пішло не так: Соловецький табір "гостинно" відкрив свої бараки, а на Тяньаньмень танками давили людей.

03 червня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

03 червня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У 3-й день літа продовжилась серія містичних знаків, що передрікали важку долю президенту Януковичу. Слідом за дверима та вінком, блискавка вдарила в шпиль будівлі ВРУ під час розгляду законопроекту Януковича, який передбачав відмову від співпраці з НАТО

02 червня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

02 червня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

152 роки тому, підписанням Акту про припинення військових дій генерал армії Конфедератів Едмунд Сміт завершив 4-річну громадянську війну в США. З того часу Штати на своїй території не воювали. Дай Боже і Українцям більше ніколи не воювати на своїй землі.

01 червня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

01 червня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

В перший день літа почалася битва під Батогом між союзною армією Війська Запорозького і Кримського Ханства проти війська Речі Посполитої. Наразі ми маємо разом із кримськими татарами і всім цивілізованим світом загнати московського ведмедя назад у клітку.

31 травня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

31 травня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

В останній день весни професор Едвард Джозеф де Смедт запатентував асфальт. Того ж року винахід застосували у Ньюарку (штат Нью-Джерсі). 147 років по тому, єдиною пристойною асфальтованою дорогою в Україні залишається траса Київ-а/п Бориспіль.

30 травня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

30 травня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

В цей день у містечку Емс московський цар Олександр ІІ підписав указ, що суттєво розширив сферу застосування Валуєвського циркуляра, спрямованого на придушення української мови та культури. Пам'ятаємо: знищити все Українське - ідея фікс кожного московита.

29 травня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

29 травня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У 29-й травневий день, у 1945 році в Норвегії відкрили кримінальну справу проти письменника, Нобелівського лауреата Кнута Гамсуна за колабораціонізм. На українських колаборантів кримінальних справ не відкривають - їх призначають на керівні посади.

28 травня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

28 травня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

30 років тому, 28 травня, у радянський День прикордонника 19 річний хлоп з Німеччини позбавив радянських прикордонників та ППО цноти, сівши на своїй "Сессні" просто біля мавзолею Леніна, у Москві. Він успішно оминув всі захисні рубежі сов'єтів.

2