Щоденник Української Кліо

12 березня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

12 березня 2015, 10:00 • Щоденник Української Кліо

Дванадцятий весняний день прикрашений постатями, про академік Вернадський, яких навіть і нагадувати освіченій людині незручно: митрополит Петро Могила, Великий Турок Кемаль Ататюрк, незрівняна і божественна Лайза Мінеллі, унікальний Валерій Матюхін…

11 березня. Щоденник Української Кліо (ФОТО, ВІДЕО)

11 березня 2015, 10:00 • Щоденник Української Кліо

Чого тільки не відбувалося в одинадцятий день весни! Едісон представив свій винахід – фонограф, до влади в СРСР прийшов «реформатор» Горбачов, Литва відновила свою Незалежність, а на господарство в Україні прийшов уряд Азарова.

10 березня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

10 березня 2015, 10:00 • Щоденник Української Кліо

Дивна яка дата – 10 березня! Монах-домініканець випадково відкрив Галапагоси з їхнім всесвітом дивної природи і унікальних тварин, прийшов у Світ Божий вічний повстанець, козак-характерник Устим Кармелюк…і морок з’їздів ВКП (б) та шабашів ОДПУ-ВЧК...

08 березня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

08 березня 2015, 15:07 • Щоденник Української Кліо

Сьогоднішній весняний день просякнутий московською загрозою: Андрій Боголюбський 850 років тому бере штурмом Київ, московські ГБ-няки нищать УГКЦ, маршал Маннергейм доповідає уряду, що фінське військо не може більше протистояти московській навалі…

07 березня. Щоденник Української Кліо (ФОТО, ВІДЕО)

07 березня 2015, 10:00 • Щоденник Української Кліо

Вже тиждень, як весна і сьогодні суцільні новонароджені: перший президент Чехословаччини Т.Масарик, батько мультяшних «Козаків» В.Дахно, меценат В.Симиренко і «Кобзар» представ перед цензорами у вигляді «збірки малоросійських пісень».

06 березня. Щоденник Української Кліо (ФОТО, ВІДЕО)

06 березня 2015, 10:00 • Щоденник Української Кліо

Цей день весни міцно пов‘язаний із мистецтвом. "Beatles" презентували в цей день "Let It Be", народилися на Світ Божий оскароносний Анджей Вайда, автор «Давида» Мікеланджело Буонаротті, великий Михайло Жванецький, а Григір Тютюнник так рано пішов у Небо.

05 березня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

05 березня 2015, 10:00 • Щоденник Української Кліо

Ось дивно: майже 70 років пролетіло з початку так званої «холодної війни», з «Фултонської промови», з народження «доктрини Трумена», а задача стримування тоталітарної Росії все ще на порядку денному цивілізованого світу.

03 березня. Щоденник Української Кліо (ФОТО, ВІДЕО)

03 березня 2015, 10:00 • Щоденник Української Кліо

Відзначаємо сьогодні день народження Української Парламентської бібліотеки, "Місячної сонати", винахідника телефону, великого Українського математика і навіть скасування кріпацтва у Російській тюрмі народів.

02 березня. Щоденник Української Кліо

02 березня 2015, 10:00 • Щоденник Української Кліо

«Мир вам! Шолом Алейхем!». Радійте, люди! У другий день весни великий син єврейського народу народився! Шолом Алейхем. Сповістили світ про свій прихід також педагог Ушинський і неоднозначний комуніст Горбачьов, а в небо піднявся «Конкорд».

01 березня. Щоденник Української Кліо (ФОТО, ВІДЕО)

01 березня 2015, 10:00 • Щоденник Української Кліо

Всезнаюча Вікіпедія розповідає, що Кліо – одна з з дев’яти муз, покровителька історії. Українська Кліо – буде у нас покровителькою української історії і щодня розповідатиме нашим любим друзям – читачам щось корисне і цікаве.

33