Суспільство

МВС не вистачає на Харківщині аби будувати стіну з агресором

24 червня, 20:00 • Суспільство

Міністерство внутрішніх справ України ініціює врегулювання на законодавчому рівні проблем, що виникають під час будівництва споруд уздовж держкордону на землі, яка належить фізичним та юридичним особам.

СБУ, "несподіваний" висновок: "Айдар" не терористична організація

24 червня, 16:47 • Суспільство

Слідчі Служби безпеки України в результаті перевірки не отримали фактів, які свідчили б про вчинення військовослужбовцями батальйону територіальної оборони Айдар кримінального злочину - створення терористичної організації.

Сенсаційне "відкриття" соціологів: німці працюють аби заробляти

24 червня, 14:25 • Суспільство

Більшість німців при виборі роботи орієнтується передусім на рівень зарплатні, свідчать дані опитування. Можливість будувати кар`єру менш важлива. Молодь мріє про роботу в поліції, Adidas'і та BMW.

Депутати закликали КМУ розібратись із блокуванням благодійних вантажів – в уряді перекладають проблему на плечі депутатів (ВІДЕО)

23 червня, 17:13 • Суспільство

Фракція «Батьківщина» закликала Кабінет Міністрів України вирішити проблему, яка виникла через блокування Комісією з питань гуманітарної допомоги при КМУ вантажів гуманітарною допомоги.

У КМУ заявляють: на українців чекає податок на транспорт, хоч і нинішні гроші екоподатку – не використовуються (ВІДЕО)

23 червня, 16:25 • Суспільство

Близько 80% забруднень повітря в українських містах здійснюється приватним та муніципальним транспортом, тому сьогодні необхідно повернутися до розгляду питання щодо розширення бази екологічного оподаткування.

Популярний в соцмережах нардеп знову відзначився дивною поведінкою (ВІДЕО)

22 червня, 23:11 • Суспільство

Парламентарій неспокійно поводиться під час голосування: совається в кріслі і морщить лоба, дивиться то в одну, то в іншу сторону, робить різкі рухи руками. В один момент він на деякий час завмирає, спрямувавши погляд в одну точку

1