Суспільство

Януковичу і Азарову, яких відправили на «пенсію», пенсій не платять

04 квітня 2014, 16:31 • Суспільство

Після введення економічних санкцій щодо представників колишньої української влади, зокрема блокування банківських рахунків, екс-президент Віктор Янукович і колишній прем'єр-міністр Микола Азаров не отримують своїх пенсій.

День здоров'я на Майдані (ВІДЕО)

04 квітня 2014, 13:00 • Суспільство

У центрі столиці проводять «День Здоров'я» для активістів Майдану. Він стартував об 11 ранку, на Майдані Незалежності біля сцени. Учасники акції можуть безкоштовно виміряти артеріальний тиск та здати аналіз крові на рівень цукру і отримати кваліфіков

Шукаючи зниклих майданівців, активісти наткнулися на безіменні свіжі могили (ФОТО)

04 квітня 2014, 10:04 • Суспільство

Члени групи "Пошукова ініціатива", які намагаються знайти місця поховання можливих жертв сутичок на Майдані, виявили в Броварах підозрілі безіменні могили. Про це повідомляється в Facebook-спільноті групи.

Куди українці можу їхати без віз

04 квітня 2014, 05:49 • Суспільство

Візи для громадян України не вимагають 10 країн колишнього СРСР: Азербайджан, Білорусь, Вірменія, Грузія, Молдова, Росія, Узбекистан, Казахстан, Киргизстан, Таджикистан. В'їзд у всі країни колишнього СРСР, окрім Росії та Білорусі, здійснюється за закордон

Європа побачить українські канали через азербайджанський супутник

04 квітня 2014, 03:18 • Суспільство

Супутниковий оператор Азербайджану - ВАТ "Азеркосмос" - уклав угоду з компанією "Укркосмос". Компанії спільно організовують мовлення кількох українських телеканалів у Європі, Центральній Азії і низці країн Близького Сходу (рос.).

1416