Суспільство

Робота над помилками

28 січня 2014, 19:42 • Суспільство

 Після того, як у прямому ефірі відбулося ритуальне вбивство, яке бачив весь світ…в таке визначне для країни Свято, після молитви в храмі і поклонів Господу… думала про здачу нас всіх на відкуп чорним силам…Грішила і нічого не могла із собою вдіяти (

Тому що... не Янукович (ВІДЕО)

28 січня 2014, 15:52 • Суспільство

   Тільки в Україні "екстремісти" говорять іноземними мовами, грають класичні твори на фортепіано і читають поезію. Ця людина у масці знає англійську, працює напевне у офісі, і має мінімум 1 вищу освіти! Азаров, очолюючи український уряд україн

Ультрас "Металіста" про роботу з тітушками для майбутньої люстрації (ВІДЕО)

28 січня 2014, 12:35 • Суспільство

 Фанат, який втягнутий в роботу "тітушок”, розповідає про те, як на прохання опозиції він збирає дані про порушення міліції зсередини для доказової бази в майбутній люстрації.

Громадський сектор Євромайдану назвав передумови переговорів з владою

28 січня 2014, 04:43 • Суспільство

Громадський сектор Євромайдану оприлюднив перелік передумов для продовження переговорів між владою та опозицією. Розпочинати переговори можна, коли будуть звільнені всі заручники та покарані винні у злочинах проти протестувальників силовики.

Захисник Донецької ОДА дав інтерв’ю (ВІДЕО)

27 січня 2014, 17:38 • Суспільство

Захисник Донецької облдержадміністрації, шахтар з Дзержинська, розповів про ціль свого візиту в Донецьк та про своє відношення до подій в країні. Інтерв'ю записав місцевий журналіст Денис Казанський.

Вчора країна прощалася з Героями Євромайдану (ВІДЕО)

27 січня 2014, 14:11 • Суспільство

INTV висловлює своє співчуття та підтримку рідним, близьким, друзям та знайомим хлопців, чиє життя обірвали кулі на вулиці Грушевського, в Києві, в січні 2014 року. Роман Сеник, Сергій Нігоян, Михайло Жизневський. Вічна пам'ять.

1460