Суспільство

Рік обіцянок, а результату обмаль – у «Transparency International» прокоментували боротьбу з корупцією в Україні (ВІДЕО)

23 травня, 15:57 • Суспільство

Експертна організація «Transparency International» вважає недостатніми зусилля української влади щодо притягнення до відповідальності за корупцію екс-президента України Віктора Януковича та його оточення.

Телебачення в Україні нарешті заговорить українською (ВІДЕО)

23 травня, 14:43 • Суспільство

ВР зробила черговий крок для посилення присутності української мови в телепросторі. Рада проголосувала зміни до закону “Про телебачення та радіомовлення”, передбачивши обов’язкову частку етеру на загальнонаціональних телевізійних каналах.

Медики вимагають від уряду підвищення медичної субвенції

23 травня, 14:34 • Суспільство

Медики вимагають у КМУ підвищення медичної субвенції, адже ситуація у галузі є вкрай критичною. Крім того, медики впевнені: через підняття мінімальної заробітної плати до 3200 грн виникла зрівнялівка заробітних плат.

Українські нацгвардійці перемогли на Кубку світу серед військових снайперів

22 травня, 20:20 • Суспільство

У Будапешті пройшов Кубок світу військових та поліцейських снайперів. Українська команда, до складу якої входили нацгвардійці, здобула перемогу в індивідуальних і групових перегонах (в групі військових), а команда Угорщини - в групі поліції.

В офіційному журналі ЄС оприлюднене рішення про "безвіз" для України

22 травня, 17:00 • Суспільство

В Офіційному журналі Європейського Союзу у понеділок, 22 травня, було оприлюднено законодавчий акт, відповідно до якого для громадян України з 11 червня запроваджується безвізовий режим.

Планети для спасіння людства треба шукати вже зараз – Хокінг

22 травня, 00:45 • Суспільство

Людство зможе вижити тільки у випадку, якщо знайде інші планети для проживання за межами Землі. Пошуки варто розпочинати вже зараз, переконаний відомий британський фізик Стівен Хокінг.

2