Суспільство

Є Люди серед нас: про “Колю з Коломиї” (ФОТО)

18 червня, 09:27 • Суспільство

«Коля з Коломиї» пожертвував на потреби армії 40 тисяч умовних одиниць. 20 із них він віддав на волонтерські потреби Сергію Притулі, який допомагає армії вже понад чотири роки, інші 20 - на фонд «Повернись живим».

Без зміни концепції управління держави нічого не буде, «Батьківщина» знає, що робити і як робити, - Тарасюк (ВІДЕО)

18 червня, 07:01 • Суспільство

Те, що треба міняти концепцію управління в державі, те, що треба міняти і стверджувати принципи і пріоритети - це однозначно треба. Без цього нічого не буде, ніяких змін.

Невідома історія: місце загибелі Тараса Бульби (ФОТО, ВІДЕО)

17 червня, 20:01 • Суспільство

На одну й ту саму історичну подію може існувати декілька різних точок зору, кожна з яких є по-своєму цінною. Журналісти вирушили до села Нагоряни Могилів-Подільського району аби почути про одну із версій загибелі історичного персонажу Тараса Бульби.

Балтика нарощує озброєння

17 червня, 15:28 • Суспільство

Центр оборонних інвестицій Естонії підписав з французьким виробником озброєнь MBDA France договір про закупівлю ракетних систем ППО "Містраль", Естонія придбає ракети і обладнання для навчання персоналу загальною вартістю 50 млн євро.

За Америку та її союзників воюватимуть супер-вояки (ФОТО, ВІДЕО)

17 червня, 14:02 • Суспільство

Інженери компанії Lockheed Martin розробляють унікальний екзоскелет Onyx, який завдяки технології штучного інтелекту адаптується під окремого солдата. Унікальна розробка отримала позитивні відгуки від солдатів та незабаром може стати у нагоді армії США.

2