Суспільство

Без "Монополії" та молюсків - деякі факти про королівське повсякдення (ФОТО)

22 квітня, 08:02 • Суспільство

Мабуть, кожна дівчина хоча б раз представляла себе принцесою і мріяла про весілля з королівським розмахом. Однак за красивими декораціями розкішних монарших весіль приховується сувора реальність.

Фарисейство, скрєпи та трохи гумору - українська музика (ВІДЕО)

21 квітня, 20:02 • Суспільство

Kozak System вирішили поіронізувати на слизьку тему присутності московського патріархату в Україні, присвятивши цьому питанню свою нову пісню «Фарисейська» та анімаційний відеокліп до неї. Авторство лірики пісні належить поету Артему Полежаці.

Львів та Hennessy ненадовго поєднались (ВІДЕО)

21 квітня, 17:02 • Суспільство

Київська продакшн-студія зняла рекламний ролик для алкогольного бренду Hennessy на велотреку СКА у Львові. Українські компанії більше 10 років знімають рекламу для світових брендів і кліпи для зірок шоу-бізнесу.

Прощальний хід Її Величності

21 квітня, 15:28 • Суспільство

Британська королева Єлизавета II починає поступово відходити від справ. 19 квітня вона запропонувала кандидатуру принца Чарльза, як наступника на посту голови Співдружності націй - міжурядового об'єднання 53 країн, куди входять колишні британські колонії.

Продукти з цвіллю - делікатес чи проблема

21 квітня, 12:31 • Суспільство

Чи можна їсти «здорові» частини запліснявілих продуктів, де цвілі на вигляд немає? Трохи плісняви на батоні – це вирок для нього чи просто прикра дрібниця, на яку не варто звертати уваги? Чи безпечні сири з пліснявою?

2