Суспільство

Бійці 51-ої бригади стверджують: нас взяли в полон на території України (ВІДЕО)

26 липня, 18:30 • Суспільство

З 15 по 25 липня 2014 року бійці 51 бригади, які дислокувались приблизно за 5 км від кордону з РФ на териконі біля Червонопартизанська на Луганщині, перебували в оточенні під постійними обстрілами з боку РФ.

Україна залишилась без головного рибака

26 липня, 17:02 • Суспільство

Голова Держрибагентства Ковалів подав у відставку і стверджує, що за два роки його роботи на чолі відомства були проведені низка реформ, які визначили європейський вектор розвитку українського рибного господарства.

На окупованих Москвою територіях продовжують зникати люди. Активісти вимагають їх звільнення (ВІДЕО)

26 липня, 16:00 • Суспільство

У Києві під посольством Російської Федерації втринадцяте відбулась акція «Де Ервін?», під час якої активісти нагадали про насильницькі зникнення людей в окупованому Криму.

Мінюст встав на шляху впровадження в Україні зв'язку 4G

26 липня, 14:02 • Суспільство

Без права першого викупу частот на тендері може з'явитися спекулянт, який намагатиметься викупити спектр частот нинішніх мобільних операторів і їм не залишиться нічого іншого, крім як закрити бізнес.

Нацполіцію непокоїть адміністративна справа радікала

26 липня, 09:51 • Суспільство

У Національному агентстві питань запобігання корупції спростували інформацію про внесення завідомо недостовірних відомостей до адміністративної справи щодо народного депутата Олега Ляшка.

Бойові дрони для нашого війська демонстрували сьогодні на полігоні (ФОТО, ВІДЕО)

25 липня, 21:25 • Суспільство

На Гончарівському полігоні (Чернігівська область) відбулися випробування нових зразків озброєння та військової техніки. Зокрема, мова йде про безпілотний авіаційний комплекс Горлиця та модернізований безпілотний бойовий транспортний засіб Фантом-2.

Прикутий ланцюгом фронтовик під стінами МОУ вимагає справедливості (ВІДЕО)

25 липня, 20:00 • Суспільство

Боєць АТО прикував себе ланцюгом до стовпа під стінами Міністерства оборони через байдужість офіцерів. Вже рік як командування 73 Очаківського центру спецоперацій не віддає бійцю АТО Данилу Турчину документів учасника бойових дій.

"Чорний день" настав: у хабарника з Укрзалізниці вилучили приховані скарби (ФОТО)

25 липня, 17:04 • Суспільство

У чиновника-корупціонера з "Укрзалізниці", якого спіймали на хабарі в $150 тис., знайшли $220 тис., 13,5 тис. євро, 7 золотих злитків 999,9 проби, коштовні годинники та інші цінності.

2