Суспільство

За лондонських котиків і песиків можемо не переживати - їх нарешті розділили (ФОТО)

18 серпня, 13:02 • Суспільство

Архітектурна студія Alma-nac побудувала першу в своєму роді цілодобову швидку допомогу для домашніх тварин з усіма зручностями, в якій кішок і собак тримають окремо один від одного.

Шості чорногорські ігри лінивих. Поїхати? - Ні, ліньки (ФОТО)

18 серпня, 09:31 • Суспільство

У Чорногорії у шосте змагатимуться за звання "найлінивішої" людини. Учасники лягають в тіні і лежать, якомога довше не встаючи. Їм дозволяється їсти, пити і розмовляти. Наступного дня - "очікування в черзі біля стійки".

Незалежно від віку: «навчитися вчитися»

18 серпня, 07:02 • Суспільство

В цілому, як повідомляють вчені, хороша новина полягає в тому, що людина здатна ефективно навчатися в будь-якому віці. А це, як ми знаємо, не просто корисно - в мінливому світі вчитися необхідно. Але як вчитися ефективніше?

У річницю Иловайской трагедії на Михайлівській площі Києва відкриють продовження "Стіни пам'яті"

17 серпня, 19:00 • Суспільство

У Києві на Михайлівській площі в річницю Иловайскої трагедії 29 серпня буде відкрито продовження "Стіни пам'яті" загиблих в ході військових дій на Донбасі військовослужбовців.

Талановитий австралійський підліток "покусав" Apple

17 серпня, 18:29 • Суспільство

Австралійські поліцейські затримали 16-річного школяра з Мельбурна, який протягом року кілька разів підключався до серверів Apple, скачав звідти 90 Гб даних і отримав доступ до кількох десятків аккаунтів користувачів iCloud.

2