Суспільство

Естонія: на крилах F-16 до спільної перемоги над агресором (ВІДЕО)

18 лютого, 20:05 • Суспільство

Естонські військові відпрацювали коригування бомбометання з ВВС США. "Ця робота дозволяє нам поліпшити комунікацію, це дуже важливо, тому що ми можемо опинитися разом в бою ", - пояснив пілот винищувача F-16.

#Гідність. Як це було 4 роки тому: Відповідальність лежить на владі Януковича - заява партії «Батьківщина»

18 лютого, 18:37 • Суспільство

Редакція INTV вшановує Пам'ять Небесної Сотні і публікує повідомлення, які були гарячими новинами 4 роки тому: громадяни України пішли до ВР для проведення там мітингу з вимогою до депутатів забезпечити повернення до редакції Конституції 2004 р.

Королівське товариство назвало найкращих (ФОТО)

18 лютого, 17:32 • Суспільство

Королівське садівниче товариство вибрало найкращі роботи в міжнародному фотоконкурсі. Автори зобразили природу в усі пори року - від пагорбів золотого рису в Китаї до хом'яка із квіткою в Австрії.

#Гідність. Як це було 4 роки тому: Протистояння на Грушевського та в Маріїнському парку (ВІДЕО)

18 лютого, 13:34 • Суспільство

Редакція INTV вшановує Пам’ять Небесної Сотні і публікує повідомлення, які були гарячими новинами рівно 4 роки тому:Під стінами Верховної ради, в Маріїнському парку, а також на вулицях Шовковичній та Грушевського тривають сутички ...

#Гідність. Як це було 4 роки тому: Активісти звільняють Грушевського від міліцейських автобусів (ВІДЕО)

18 лютого, 10:36 • Суспільство

Редакція INTV вшановує Пам’ять Небесної Сотні і публікує повідомлення, які були гарячими новинами рівно 4 роки тому: Активісти Майдану пересунули міліцейські ЗІЛи і автобуси, якими силовики перекрили вулицю Грушевського біля Ради.

До сніданку: правда і міфи про "корисні" продукти (ФОТО)

18 лютого, 09:05 • Суспільство

При такому різноманітті їжі, важко зроpуміти що корисне, а що - ні. Дієтологи вже з'ясували, що хороші жири, вуглеводи і кава зовсім не такі шкідливі, якими їх малювали. А як щодо інших продуктів, яких називають "здоровими", однак насправді вони не такі.

3