Суспільство

Зіркове дефіле на Roland Garros 2018 (ФОТО)

16 червня, 18:03 • Суспільство

Roland Garros вже давно - не лише спортивний захід, а й світський. За своїх улюблених тенісистів на трибунах вболівали Дельфін Арно, Маріон Котіяр і Леа Сейду, яка як амбасадор Louis Vuitton навіть взяла участь в церемонії нагородження Рафаеля Надаля.

Невдале пограбування: щоб витягти злодюжку, викликали рятівників (ФОТО, ВІДЕО)

16 червня, 16:03 • Суспільство

В приміщенні складу готелю "Isfjord Radio" на Шпіцбергені співробітниця виявила застряглого білого ведмедя. Для порятунку ведмедя на острів вислали команду рятувальників.

Уникаємо депресій - бережемо пам'ять

16 червня, 15:02 • Суспільство

Під час депресивного епізоду здатність мозку формувати нові клітини знижується. Депресія в першу чергу зачіпає старі спогади, а тривалість і ступінь дефіциту пам'яті залежить від того, як довго триває цей епізод.

Досвід 60 країн: у нас значно цікавіше ніж в Брюсселі чи Люксембурзі (ФОТО)

16 червня, 14:01 • Суспільство

Після подорожей ти бачиш сотні інших прикладів, як можна було б вдосконалити свою країну. Я б не хотів жити у Європі. В Києві, Львові, Харкові краще. У нас хороший сервіс, ресторанний бізнес на підйомі, двіжуха в самому розпалі!

"Втомився" не тільки Шулявський міст (ФОТО)

16 червня, 12:31 • Суспільство

У двох районах Сторожинця проживає біля 5 тисяч містян і швидкого сполучення між двома частинами міста немає вже майже 10 років, бо міст було зруйновано повінню у 2010 році. Тепер недобудований міст, який ніяк не зроблять 10 років, обвалився.

Виступ Юлії Тимошенко на Всеукраїнському форумі «Новий курс України» (ВІДЕО)

16 червня, 10:03 • Суспільство

За ініціативи лідера партії ВО «Батьківщина» Юлії Тимошенко відбувся Всеукраїнський форум «Новий курс України». Подаємо повний відеозапис виступу Ю.Тимошенко на початку роботи Форуму.

Тринадцятий мундіаль? Такого не було й немає

16 червня, 07:33 • Суспільство

Перший в історії мундіаль з таким нестерпно злочинним шлейфом. Можемо не сумніватися, що саме завдяки цьому він обов'язково увійде до підручників історії - як найганебніший. Як абсолютний прояв закривання очей і найпідлішої «політичної гнучкості».

4