Суспільство

Морган Фрімен попереджає: на нас напали. Ми ведемо війну (ВІДЕО)

20 вересня, 19:01 • Суспільство

Американський "Комітет з розслідування проти Росії" залучив Моргана Фрімена до своєї кампанії. Актор проводить аналогію між діями Росії і кіносценарієм про дії екс-співробітника КДБ СРСР.

Уряд Гройсмана порушує закон і вбиває Суспільне мовлення

20 вересня, 12:50 • Суспільство

Наступного року суспільне мовлення може отримати лише половину тієї суми, яку передбачає закон. Це звична схема ручного керування: будете поводити себе нормально – тоді ми вам щось кинемо, ні – то ні...

Кількість жертв потужного землетрусу у Мексиці постійно зростає (ФОТО, ВІДЕО)

20 вересня, 11:29 • Суспільство

Щонайменше 226 людей загинули через потужний землетрус, який стався 19 вересня в центральній частині Мексики, повідомляє агентство з цивільного захисту. Більшість смертей зафіксовано у Мехіко і в районах на південь і схід від столиці.

СБУ викрила інтернет-провайдерів на маршрутизації трафіку до ОРДіЛО (ФОТО)

20 вересня, 02:11 • Суспільство

Співробітники Служби безпеки України викрили низку телекомунікаційних провайдерів на незаконній маршрутизації інтернет-трафіку до так званих «ДНР/ЛНР», тимчасово анексованого Криму та невизнаного Придністров’я.

Шкрум: Судова реформа ще більше розширить повноваження старих корумпованих суддів (ВІДЕО)

19 вересня, 17:50 • Суспільство

Законопроект № 6232 щодо реформи судочинства містить велику кількість узурпаторських та корупційних норм, завдяки яким старі, не замінені судді отримують ще більше повноважень у судовому процесі, ніж мають зараз.

Сьогодні в Україні святкують Михайлове чудо (ФОТО)

19 вересня, 16:33 • Суспільство

В Україні Архангел Михаїл є одним із найбільш шанованих святих небесних покровителів. В народній уяві святий Михайло постає славним воїном-захисником, який окрім сміливих вчинків відводить душі померлих на небо і зважує на терезах їхні добрі й погані в

Боротьба із корупцією по норвезькі: 21 рік тюрми за хабарі і контрабанду гашишу (ФОТО)

19 вересня, 15:16 • Суспільство

Норвезький суд ухвалив рішення засудити до 21 року позбавлення волі колишнього начальника управління поліції по боротьбі з організованою злочинністю в Осло.

4