Суспільство

Пуерто-Ріко - місце нової «криптоутопії» (ФОТО)

18 лютого, 07:03 • Суспільство

Поки світ вбиває криптовалюту податками і жорсткими правилами, «криптоутопія» може стати кращим притулком для багатомільйонних інвестицій. Поки що криптосвіт без уряду - це відмінна ідея. Але тільки в теорії.

Саме час почати святкувати китайський Новий рік. Бонус-сім днів вихідних

17 лютого, 21:31 • Суспільство

Традиційно новорічні урочистості починаються в перший день першого місяця за місячним календарем і тривають 15 днів (цьогоріч - з 16 лютого по 2 березня). З нагоди Нового року в Китаї передбачено сім днів офіційних вихідних (цьогоріч - з 15 по 21 лютого)

Діти і інтернет- дорослі поради

17 лютого, 21:03 • Суспільство

Дітям буває складно зрозуміти, що інтернет - це така ж реальність, як і світ навколо. Тут є маса загроз як для особистості дитини, так і для його комп'ютера. Тут можуть обдурити, обікрасти, нашкодити, змусити зробити щось погане.

Не тільки на Олімпіаді: перший чемпіонат із біатлону в ЗС України (ФОТО, ВІДЕО)

17 лютого, 19:03 • Суспільство

Міжнародний центр миротворчості та безпеки прийняв армійський чемпіонат із зимового біатлону. Понад шістдесят учасників прибули на Львівщину з військових частин, установ та закладів усієї країни.

"Королівський стиль" під час першого офіційного візиту (ФОТО)

17 лютого, 14:02 • Суспільство

Активна підготовка до весілля, яке пройде 19 травня в Лондоні, не заважає принцу Гаррі і його нареченій здійснювати офіційні візити. Днями пара прибула до столиці Шотландії, де їх зустріла радісна юрба.

«Аутизм потребує твого розуміння» – «Соціальний захист» презентував соціальний ролик (ВІДЕО)

17 лютого, 13:34 • Суспільство

Суспільство повинно більш терпимо і з розумінням ставитись до дітей із аутизмом, адже сьогодні часто-густо такі діти і їх батьки відчувають недоброзичливість і ворожість зі сторони людей.

4