Суспільство

Парламентська п'ятниця - день звітів, домовленостей та прогулів (ФОТО)

19 травня, 14:00 • Суспільство

Традиційно у парламентську п'ятницю у Раді відбуваються звіти уряду, після яких нардепи намагаються про щось домовитись з урядовцями. А тим часом, попри робочий час, зала безлюдніє і наприкінці дня на своїх місцях лишаються лише чергові від фракцій.

Дах поїхав остаточно: Держкомтелерадіо просить вирізати з ефіру вислів письменника Сергія Жадана

19 травня, 13:40 • Суспільство

Слухач зі Запорізької області звернувся на урядову гарячу лінію зі скаргою, що диктор Громадського радіо протягом останнього місяця цитує слова "Я люблю цю країну навіть без кокаїну — так говорить Жадан"

Ukrainians - альтернатива московським соцмережам

19 травня, 11:52 • Суспільство

Команда з 30 програмістів із StartupSoft разом з Олександрою Струмчинською готові розробити українську соцмережу одночасно для трьох платформ: web, iOS i Android", - вказано у повідомленні на офіційній сторінці майбутньої соцмережі.

Відгородитися від російського інтернету. Місія здійсненна? (ВІДЕО)

18 травня, 21:30 • Суспільство

Йдеться про створення заходів, які обмежують доступ до російських інтернет-ресурсів, зокрема, соцмереж , «які використовуються в якості пропагандистської машини Російської Федерації» щодо українського населення, перш за все молодого покоління.

Заступника Вілкула ст. підозрюють у розкраданні (ФОТО)

17 травня, 20:45 • Суспільство

У Кривому Розі проходять обшуки у справі про злочинну організацію, яка займалася розкраданням коштів в особливо великих розмірах, оголошені підозри першому заступнику міського голови Євгену Удоду та ще чотирьом учасникам схем.

Георгіївська стрічка поза законом (ВІДЕО)

16 травня, 19:17 • Суспільство

Пропагандою георгіївської (гвардійської) стрічки є публічне використання, демонстрація, носіння, а також поширення георгіївської стрічки або її зображення. За це передбачена диференційована адміністративну відповідальність.

4