Суспільство

Українське вино - де росте та виробляється (ФОТО, ВІДЕО)

17 лютого, 11:03 • Суспільство

Українське вино, це не тільки флагмани виробництва, але і сімейні традиції, унікальна рецептура і ставлення до своєї справи. Українські виноробні: де продегустувати та купити справжнє вино.

Вареники чи млинці - що на свята готуватимуть в Києві, Дніпрі, Одесі, Харкові та Сумах (ФОТО)

17 лютого, 10:02 • Суспільство

В 2018 році Масляну та Колодій в Україні святкують з 12 по 18 лютого. Ярмарки, конкурси, концерти та благодійний аукціон - пропонують Суми, Одеса, Дніпро, Харків, Київ.

Масляна та Колодій чи Маслєніца - світоглядні відмінності

17 лютого, 08:03 • Суспільство

Традиція випікання млинців більшою мірою впровадилися у нас саме в радянський час. На всьому терені Радянського Союзу впроваджували одні і ті самі свята, щоб традиції етносів, які входили до складу імперії, відходили на периферію і їх не згадували.

НКРЕКП захистить споживачів від переплат за газ

16 лютого, 22:28 • Суспільство

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг буде штрафувати постачальників природного газу, які всупереч закону вимагатимуть від побутових споживачів додаткових платежів.

Ірина Верігіна: Де повинні бути генерали, коли йде війна? (ФОТО)

16 лютого, 15:29 • Суспільство

Генеральному штабу, який розробляє стратегію захисту країни, потрібно бути поряд з нашими військовими та добровольчими загонами, особливо в той час, коли територію держави нахабно захоплює агресор.

Нові вимоги для автобусних перевізників стимулюватимуть їх оновити рухомий склад

16 лютого, 12:03 • Суспільство

Для автобусних перевізників буде змінена система нарахування балів - тепер в пріоритеті буде екологічність і доступність автобусів для людей з обмеженими можливостями.

5