Суспільство

Україна разом з американською компанією планують створювати бойові модулі за стандартами НАТО

15 червня, 23:01 • Суспільство

«Спецтехноекспорт», що входить до складу «Укроборонпрому», і один з провідних американських виробників стрілецької зброї уклали Меморандум про співпрацю, результатом якого повинно стати створення спільного бойового модуля за стандартами НАТО.

Юлія Тимошенко: Доки Крим і Донбас не повернуться в Україну, ніхто з українців не буде спокійним (ВІДЕО)

15 червня, 16:03 • Суспільство

Повернення миру в Україну та стратегія відновлення Донбасу – ці питання мають бути головними в порядку денному інтелектуальної еліти країни і не можуть бути монополізовані владою.

Юлія Тимошенко: Україна має будувати свій новий курс на основі прогресивного бачення світу (ВІДЕО)

15 червня, 14:40 • Суспільство

Нам, українцям, стратегічно дивлячись у майбутнє, треба перезаснувати свою країну на надійному фундаменті сучасного переосмислення принципів. Закони та державні інститути мають бути реформовані або ліквідовані, якщо вони несправедливі.

Сімейні ферми і заборона продажу землі - пріоритет, - Томич (ВІДЕО)

15 червня, 12:44 • Суспільство

Відродження аграрного комплексу України є одним із першочергових завдань, які слід виконати для становлення сильної, процвітаючої і сильної країни, коли мова іде про вироблення нового курсу розвитку України. І сімейні ферми - пріоритет для країни.

Експерти не мають мандату висувати звинувачення, але у Сирії людей труїли зарином та хлорином

15 червня, 08:04 • Суспільство

Створена за підтримки ООН Організація із заборони хімічних озброєнь заявила в середу, що вона підтвердила те, що в атаках у північному районі Сирії були застосовані заборонені хімічні речовини зарин і хлорин.

5