Суспільство

Невідома історія: місце загибелі Тараса Бульби (ФОТО, ВІДЕО)

17 червня, 20:01 • Суспільство

На одну й ту саму історичну подію може існувати декілька різних точок зору, кожна з яких є по-своєму цінною. Журналісти вирушили до села Нагоряни Могилів-Подільського району аби почути про одну із версій загибелі історичного персонажу Тараса Бульби.

Балтика нарощує озброєння

17 червня, 15:28 • Суспільство

Центр оборонних інвестицій Естонії підписав з французьким виробником озброєнь MBDA France договір про закупівлю ракетних систем ППО "Містраль", Естонія придбає ракети і обладнання для навчання персоналу загальною вартістю 50 млн євро.

За Америку та її союзників воюватимуть супер-вояки (ФОТО, ВІДЕО)

17 червня, 14:02 • Суспільство

Інженери компанії Lockheed Martin розробляють унікальний екзоскелет Onyx, який завдяки технології штучного інтелекту адаптується під окремого солдата. Унікальна розробка отримала позитивні відгуки від солдатів та незабаром може стати у нагоді армії США.

Подорожуємо Україною: рожеве "мертве море" (ФОТО, ВІДЕО)

17 червня, 13:02 • Суспільство

За 100 км від Херсона ви знайдете дивне і водночас прекрасне озеро. Воно абсолютно рожеве. Це озеро тутешні називають українським мертвим морем. Ванни у рожевому озері підуть вам на користь і тіло точно скаже вам "велике спасибі".

Хімія тіла - вибираємо між мінеральними та багатофункціональними

17 червня, 11:01 • Суспільство

Здавалося б, немає нічого легшого, ніж застосовувати сонцезахисний крем, але диявол криється в деталях. Коли і як використовувати SPF, щоб не тільки не згоріти, а й поліпшити стан шкіри.

6