Суспільство

За мужність на пожежі у Львові американських віськовослужбовців нагородять Soldier's Medal

20 липня, 14:08 • Суспільство

Шість військовослужбовців бойової групи 45-ої піхотної бригади армії США (штат Оклахома), які тренують українських бійців на Яворівському полігоні, можуть отримати найвищі нагороди в американській армії «Медаль для солдата» за мужність у непольових умовах

З точки зору НАЗК 9 міністрів безгішні

20 липня, 11:20 • Суспільство

Національне агентство з питань запобігання корупції затвердило результати повної перевірки декларацій 9 членів уряду за 2015 рік. Підстав для притягнення чиновників до адміністративної або кримінальної відповідальності немає, повідомляє прес-служба НАЗК.

Гаряча ніч в АТО

20 липня, 11:03 • Суспільство

Бойовики близько восьми годин поспіль обстрілювали, зокрема й з артилерії, два прифронтові міста Донеччини - Мар’їнку і Красногорівку - унаслідок чого за попередньою інформацією, загиблих і постраждалих немає, проте фіксуються руйнування і ушкодження.

Дарт Вейдер прийде в кожний офіс (ФОТО, ВІДЕО)

19 липня, 22:12 • Суспільство

Новина про пристрій, розроблений українською компанією Hochu Rayu, облетіла відомі англомовні технологічні блоги і викликала живий інтерес в американських компаній, які захотіли випробувати диво-шолом у своїх офісах.

Португалія знов охоплена вогнем (ФОТО)

19 липня, 19:46 • Суспільство

У північних регіонах Португалії спалахнули лісові пожежі. Температура в регіоні сягала 40 градусів, пожежі почалися в понеділок. Поширенню вогню сприяє густота соснових і евкаліптових лісів, які вкривають північ країни.

Організатори «Забігу у вишиванках» попередили про фейковий забіг на День Незалежності (ВІДЕО)

19 липня, 15:28 • Суспільство

24 серпня о 9 годині ранку на Русанівській набережній стартуватиме «Забіг у вишиванках», який вже четвертий рік поспіль проходить в Україні, зокрема й у місті Києві.

Ті, що втратили совість: фінансовий план Нафтогазу передбачає зростання ціни для населення

19 липня, 13:41 • Суспільство

Національна акціонерна компанія Нафтогаз України очікує підвищення ціни на газ для населення на 18,84% або на 931 грн за 1 тис. куб. м - до 5 873 грн за 1 тис. куб. м без податку на додану вартість з жовтня.

6