Суспільство

Королівський подарунок молодій герцогині (ФОТО)

16 червня, 21:32 • Суспільство

Королева Єлизавета II зробила дружині принца Гаррі Меган Маркл дорогоцінний подарунок. Перед першою спільною поїздкою з Меган в графство Чешир, герцогиня отримала розкішні перлинні сережки-пусети.

Вселенська Патріархія у пошуку непростих рішень

16 червня, 20:27 • Суспільство

Перед Вселенською Патріархією стоїть зобов'язання і відповідальність повернути народи України та Македонії до істини і канонічних рамок Церкви. Про це заявив Патріарх Варфоломій під час Літургії у патріаршому храмі св. Георгія на Фанарі.

Зіркове дефіле на Roland Garros 2018 (ФОТО)

16 червня, 18:03 • Суспільство

Roland Garros вже давно - не лише спортивний захід, а й світський. За своїх улюблених тенісистів на трибунах вболівали Дельфін Арно, Маріон Котіяр і Леа Сейду, яка як амбасадор Louis Vuitton навіть взяла участь в церемонії нагородження Рафаеля Надаля.

Невдале пограбування: щоб витягти злодюжку, викликали рятівників (ФОТО, ВІДЕО)

16 червня, 16:03 • Суспільство

В приміщенні складу готелю "Isfjord Radio" на Шпіцбергені співробітниця виявила застряглого білого ведмедя. Для порятунку ведмедя на острів вислали команду рятувальників.

Уникаємо депресій - бережемо пам'ять

16 червня, 15:02 • Суспільство

Під час депресивного епізоду здатність мозку формувати нові клітини знижується. Депресія в першу чергу зачіпає старі спогади, а тривалість і ступінь дефіциту пам'яті залежить від того, як довго триває цей епізод.

Досвід 60 країн: у нас значно цікавіше ніж в Брюсселі чи Люксембурзі (ФОТО)

16 червня, 14:01 • Суспільство

Після подорожей ти бачиш сотні інших прикладів, як можна було б вдосконалити свою країну. Я б не хотів жити у Європі. В Києві, Львові, Харкові краще. У нас хороший сервіс, ресторанний бізнес на підйомі, двіжуха в самому розпалі!

7