Суспільство

ЄС повинен активніше боротися з пропагандою РФ - президент Словаччини

16 листопада, 21:50 • Суспільство

Європейський союз повинен активніше боротися з російською пропагандою та інформаційною війною. Про це заявив президент Словаччини Андрей Кіска під час виступу у Європарламенті.

Затримано восьмого учасника розкрадання коштів проекту «Стіна» (ФОТО)

16 листопада, 20:24 • Суспільство

15 листопада 2017 року детективи НАБУпід процесуальним керівництвом прокурорів САП затримали особу, ймовірно задіяну у корупційній схемі з заволодіння коштами державного бюджету України.

Ігор Луценко: Вбивця героя Небесної сотні 3 роки сидить з нами у залі парламенту (ВІДЕО)

16 листопада, 17:59 • Суспільство

Народний депутат від "Батьківщини" Ігор Луценко з трибуни Верховної Ради закликав Генпрокурора Юрія Луценка внести до парламенту подання про зняття недоторканності нардепа від групи "Відродження" Геннадія Бобова.

Нацрада позапланово перевірить NewsOne через сюжет про "корупцію" в НБУ

16 листопада, 17:40 • Суспільство

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення призначила позапланову перевірку телеканалу NewsOne (ТОВ "Новини 24 години") через трансляцію сюжетів про нібито розгляд Комітетом із фінансових питань Конгресу США наявності корупції в НБУ.

Прокуратура намагається закрити "приватний кордон" на Закарпатті (ФОТО, ВІДЕО)

16 листопада, 14:56 • Суспільство

На Закарпатті прокуратура проводить понад 100 обшуків у фігурантів незаконного захоплення земель прикордонної смуги, а також організаторів незаконного виготовлення і розповсюдження наркотиків.

7