Суспільство

"Втомився" не тільки Шулявський міст (ФОТО)

16 червня, 12:31 • Суспільство

У двох районах Сторожинця проживає біля 5 тисяч містян і швидкого сполучення між двома частинами міста немає вже майже 10 років, бо міст було зруйновано повінню у 2010 році. Тепер недобудований міст, який ніяк не зроблять 10 років, обвалився.

Виступ Юлії Тимошенко на Всеукраїнському форумі «Новий курс України» (ВІДЕО)

16 червня, 10:03 • Суспільство

За ініціативи лідера партії ВО «Батьківщина» Юлії Тимошенко відбувся Всеукраїнський форум «Новий курс України». Подаємо повний відеозапис виступу Ю.Тимошенко на початку роботи Форуму.

Тринадцятий мундіаль? Такого не було й немає

16 червня, 07:33 • Суспільство

Перший в історії мундіаль з таким нестерпно злочинним шлейфом. Можемо не сумніватися, що саме завдяки цьому він обов'язково увійде до підручників історії - як найганебніший. Як абсолютний прояв закривання очей і найпідлішої «політичної гнучкості».

Україна разом з американською компанією планують створювати бойові модулі за стандартами НАТО

15 червня, 23:01 • Суспільство

«Спецтехноекспорт», що входить до складу «Укроборонпрому», і один з провідних американських виробників стрілецької зброї уклали Меморандум про співпрацю, результатом якого повинно стати створення спільного бойового модуля за стандартами НАТО.

Сімейні ферми і заборона продажу землі - пріоритет, - Томич (ВІДЕО)

15 червня, 12:44 • Суспільство

Відродження аграрного комплексу України є одним із першочергових завдань, які слід виконати для становлення сильної, процвітаючої і сильної країни, коли мова іде про вироблення нового курсу розвитку України. І сімейні ферми - пріоритет для країни.

8