Суспільство

Шалені парочки: 5 незвичайних закусок до улюбленого напою (ФОТО)

11 серпня, 17:02 • Суспільство

На початку серпня проходить Всесвітній день шампанського, який відзначають з 1668 року, коли чернець-бенедиктинець П'єр Періньон з провінції Шампань створив нове для світу ігристе вино.

Місце мрії та сили: Говерла (ФОТО, ВІДЕО)

11 серпня, 12:29 • Суспільство

Більшість українців плекають мрію про підкорення Говерли. А помилуватись там є чим. Зі східного боку гори дзюркотить один із витоків річки Прут, а зовсім поруч шумить каскад водоспадів висотою понад 80 метрів.

Гамбурзьких лебедів рятують від спеки у зимовому приміщенні (ФОТО)

11 серпня, 12:05 • Суспільство

У німецькому Гамбурзі цього тижня через сильну спеку легендарних лебедів з озера Альстер переселяли в закриті вольєри, де вони зазвичай проводять зиму. Судячи з усього, птахи від процесу не в захваті, але то на їхнє благо.

Руслана готує перше в світі енергетично незалежне шоу

11 серпня, 11:02 • Суспільство

Українська співачка Руслана спільно з вітчизняними та міжнародними партнерами готує «енергетично незалежне» шоу, під час якого глядачів залучатимуть до процесу виробництва чистої енергії та переконуватимуть активно використовувати «зелену» енергію.

Мінрегіонбуд планує перехоплювати автівки

11 серпня, 10:32 • Суспільство

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України пропонує оновити державні будівельні норми щодо можливості проектування на в'їзді до центральних районів великих міст перехоплюючих автостоянок.

8