Суспільство

Рада зробила "героїчний" вчинок: призначила вихідний на Різдво за Григорианським календарем (ВІДЕО)

16 листопада, 14:28 • Суспільство

Верховна Рада України ухвалила законопроект № 5496 "Про внесення змін до Кодексу законів про працю України" щодо святкових і неробочих днів", яким Різдво за Григорианським календарем - 25 грудня призначено вихідним днем.

Міністр прозрів: "Корупція на високому рівні таки є!"

16 листопада, 12:21 • Суспільство

Генеральна прокуратура України спільно з Національною поліцією проводить близько 50 обшуків у шести регіонах України по справі щодо зловживань в особливо великих розмірах і злочинній змові з метою корупційних доходів.

Екс-співробітниця НАЗК заявила про заборону керівництва вивчати документи кандидатів до Верховного суду

16 листопада, 11:40 • Суспільство

Ганна Соломатіна розповіла про корупцію в НАЗК і втручання Корчак у роботу підлеглих. За її словами, терміни перевірки е-декларацій в НАПК свідомо затягувалися, за їх результатами готувалися суперечать один одному висновки.

"Для тупих: Горащенков відповів на закиди про контроль над НАЗК

16 листопада, 09:29 • Суспільство

Представник Адміністрації президента України (?) Олексій Горащенков спростував інформацію про вплив на прийняття рішень Національним агентством з питань запобігання корупції.

З'явились докази бездіяльності НАЗК щодо декларацій топ-посадовців

16 листопада, 08:09 • Суспільство

Нацагентство з питань запобігання корупції дійсно уникало перевірки декларацій найвищих посадовців держави. Це випливає з довідки за результатами перевірки стану організації роботи в департаменті фінансового контролю та моніторингу способу життя...

У відповідь на запити, НАБУ повідомяє

15 листопада, 21:13 • Суспільство

У відповідь на запити ЗМІ повідомляємо, що детективи Національного антикорупційного бюро України розпочали досудове розслідування за фактом можливого вчинення службовими особами дій щодо одержання неправомірної вигоди в особливо великих розмірах.

8