Суспільство

Україна має судитися проти Росії через «реконструкцію» Ханського палацу у Бахчисараї, - екс-директор заповідника (ВІДЕО)

16 квітня, 16:24 • Суспільство

Через некваліфіковану реставрацію, зокрема, заміну старої черепиці ручного виробництва на сучасну, виготовлену в Іспанії, Велика ханська мечеть в Бахчисараї повністю втратила свою ідентичність. Це призвело до втрати цілісності Ханського палацу.

Найбільшому місту Австралії загрожує "агресивний вогонь" (ФОТО)

16 квітня, 11:02 • Суспільство

Сотні австралійських пожежників борються з великою лісовою пожежею, яка, як повідомляється, вже досягла житлових будинків у південному передмісті Сіднея - найбільшого міста Австралії

«Оскар та рожева пані» і «Принцеса на даху» - благодійні вистави для дітей та їх батьків (ВІДЕО)

16 квітня, 09:02 • Суспільство

Київський муніципальний академічний театр ляльок на Лівому березі Дніпра за підтримки АМВГО «Child.ua» представили благодійні вистави «Оскар та рожева пані» і «Принцеса на даху» для дітей та батьків соціально незахищених категорій.

Віртуальна подорож майбутньою найбільшою заповідною зоною на планеті (ФОТО)

15 квітня, 22:04 • Суспільство

Європейський Союз пропонує оголосити Антарктику заповідною зоною для захисту морської фауни і флори .Площа заповідної зони в морі Ведделла досягне 1,8 млн кв.км. Якщо пропозицію ухвалять, вона стане найбільшою заповідною зоною на планеті.

Зброя перемоги: авіаносець Теодор Рузвельт (частина 3) (ФОТО, ВІДЕО)

15 квітня, 18:03 • Суспільство

"Теодор Рузвельт" - четвертий з десятки суперавіаносців класу "Німіц", на бойовому чергуванні його екіпажу - понад 5000 чоловік, палубна авіація споживає 500 000 літрів гасу на добу, а опріснювальне обладнання щодня видає 1,5 млн літрів води.

Дональд Трамп відмовляється бути "босом мафії"

15 квітня, 17:31 • Суспільство

Президент США Дональд Трамп назвав брехуном колишнього директора ФБР Джеймса Комі після публікації уривків з його книги "Вищий ступінь відданості. Правда, брехня і лідерство" (A Higher Loyalty. Truth, Lies, and Leadership).

Їжа не для дітей-які продукти бажано обмежувати

15 квітня, 17:04 • Суспільство

Іноді батьки вважають, що продукти, які присутні на сімейному столі, не являють для здоров'я дитини загрозу. Однак саме вони можуть стати причиною ожиріння, алергії, цукрового діабету та інших захворювань.

Дієти та відчуття голоду - поради фахівців

15 квітня, 14:03 • Суспільство

Коли ви намагаєтеся схуднути, легко припустити, що в міру зменшення цифр на вагах вирішуються і інші проблеми. Хотілося б, щоб голод і тяга до їжі слабшали разом з втратою ваги, але це не так. Виявилося, що боротьба з голодом може тривати досить довго.

8