Суспільство

Павловський: «Пенсійна реформа» Гройсмана – це приховане підвищення пенсійного віку (ВІДЕО)

17 липня, 16:24 • Суспільство

Уряд йде найпростішим шляхом для зниження дефіциту Пенсійного фонду, а саме, – зменшуючи кількість українців, які у майбутньому претендуватимуть на виплату пенсії.

Українці заради миру на Донбасі готові на компроміси, але кожен 5-й – прихильник «силового сценарію», - дослідження (ВІДЕО)

17 липня, 13:57 • Суспільство

Абсолютна більшість українців – а це 70% опитаних респондентів – вважає, що для досягнення миру на Донбасі можна йти на компроміси. При цьому лише 18% згодні йти на будь-які поступки задля встановлення миру, це означає, що не всі компроміси є прийнятними.

Крах електронних кабінетів: абітурієнтам дозволили подавати заяви у паперовому вигляді

17 липня, 11:45 • Суспільство

Міністерство освіти і науки дозволило абітурієнтам, у яких виникли проблеми з реєстрацією електронного кабінету у системі ЄДЕБО, подати заяву у паперовому вигляді.

Франція завинила у масових арештах євреїв у 1942 році

17 липня, 01:36 • Суспільство

Еммануель Макрон у присутності Біньяміна Нетаньяху підкреслив, що в облаві "Віль д'Ів" брали участь французи. Після переговорів з прем'єром Ізраїлю він закликав поновити переговори щодо рішення "двох держав".

Протести у Варшаві: вимагають президентського вето на судову реформу

16 липня, 23:36 • Суспільство

Демонстранти вимагають від президента Анджея Дуди накласти вето на спірний законопроект, який дозволяє депутатам та главі мін'юсту призначати суддів без консультування з суддівськими колами.

Рішення про введення біометричного контролю було правильним, адже його критикують "запоребриком"

16 липня, 12:59 • Суспільство

Біометричний контроль краще вирішує безпекові питання та буде підтриманий суспільством. Рада національної безпеки і оборони схвалила введення з 1 січня 2018 року біометричного контролю для іноземних громадян.

8