Суспільство

Українські морські піхотинці вміють бити московських агресорів і на морі, і в горах (ФОТО)

15 вересня, 10:51 • Суспільство

Українські морські піхотинці і морська авіація ВМС України завершили свою участь у багатонаціональних навчаннях Agile spirit-2017, які пройшли в Грузії з 3 по 13 вересня.

Слідчі дії щодо фігуранта справи за фактами ймовірного незаконного збагачення нардепа Дейдея є повністю законними

15 вересня, 10:03 • Суспільство

Слідчі дії, які детективи Національного антикорупційного бюро України здійснюють 15 вересня 2017 року на Дніпропетровщині, є законними та відбуваються із дотриманням процесуального законодавства і стандартів етичної поведінки.

Телеканал ZIK спростовує, що платив Саакашвілі зарплатню

15 вересня, 01:19 • Суспільство

Телеканал ZIK спростовує заяву екс-президента Грузії, колишнього голови Одеської ОДА Михайла Саакашвілі про отримання ним зарплатні у якості ведучого соціального ток-шоу «Інша Україна», яке виходило в ефірі ZIKу з квітня.

Влада гірку пігулку пенсійної реформи підсолоджує «цукеркою», - експерт (ВІДЕО)

14 вересня, 20:41 • Суспільство

В межах складної пенсійної реформи нинішній уряд намагається приховати підвищення пенсійного віку і «підсолодити гірку пігулку цукеркою», а саме індексацією пенсій.

Громадськість закликає Раду не голосувати за судову реформу Президента: це наступ на гласність судочинства

14 вересня, 17:47 • Суспільство

Правозахисники та громадські діячі стривожені положеннями законопроекту № 6232 про зміни до процесуальних кодексів, які, за словами експертів, зроблять судочинство непрозорим для суспільства.

Автор проекту HIVE вважає буревій у Ґ'юстоні шансом для міста (ФОТО)

14 вересня, 10:03 • Суспільство

Американець українського походження Нестор Топчій заснував проект HIVE (Вулик), метою якого є створення доступного житла і робочих місць для місцевої громади з допомогою контейнерів для перевезення.

8