Суспільство

Зламувати квартири – законно. Так вирішили в «ЛНР» (ВІДЕО)

20 березня, 11:00 • Суспільство

У Луганську дозволили зламувати квартири без відома господарів. Влада угруповання «ЛНР» пояснює це необхідністю відновлення та ремонту житлового фонду, пошкодженого в результаті обстрілів.

Вогневі випробування бойових модулів "Шквал" та "Стілет" (ВІДЕО)

20 березня, 10:37 • Суспільство

Бойові модулі "Шквал" та "Стілет", які призначені для озброєння глибоко модернізованої БМП спроектованої у ДП "Житомирський бронетанковий завод", що входить до складу ДК "Укроборонпром", пройшли порівняльні заводські випробування.

У Франції не виключають, що нападник з аеропорту Орлі був під дією наркотиків

19 березня, 22:15 • Суспільство

У Франції провели розтин вбитого у суботу нападника з аеропорту Орлі, щоб визначити, чи був підозрюваний ісламський екстреміст п'яний або під кайфом, коли взяв у заручники солдата в аеропорту в Парижі.

Лісове життя ЗСУ (ВІДЕО)

19 березня, 14:42 • Суспільство

Весна прийшла на схід України. Разом із дощами, та тільки-но прогріту сонцем землю, з ворожої сторони прилітають снаряди та ракети від "градів". Невеликий ліс у передмісті Авдіївки, на повну силу відчув привітання з весною зі сторони окупантів.

У Кривому Розі поліцейські попалися при отриманні хабара

18 березня, 21:51 • Суспільство

Співробітники Служби безпеки України спільно з військовою прокуратурою і внутрішньою безпекою поліції викрили у хабарництві в Кривому Розі двох інспекторів з контролю за обігом зброї одного з відділень поліції (рос.).

8