Соціальні мережі

Загадка Порошенка: хто насправді закриває фабрику в Липецьку?

21 січня, 17:15 • Соціальні мережі

Хто і навіщо насправді закриває фабрику «Рошен» у російському Липецьку: Петро Порошенко чи Володимир Путін? Відповідь на це питання у статті «Загадка фабрики "Рошен"» намагається знайти політолог Віктор Небоженко.

Павловський: «Наші можновладці спочатку обплювали Трампа, а тепер облизують»

21 січня, 16:11 • Соціальні мережі

Вчора, 20 січня, у Вашингтоні пройшла інавгурація 45-го президента США Дональда Трампа. Важлива для всього світу подія не залишилася поза увагою українського істеблішменту, представники якого активно роздавали коментарі вітчизняним та іноземним ЗМІ.

Муженко: Подвиг захисників ДАПу відродив дух української армії!

21 січня, 12:18 • Соціальні мережі

Мужність українських військовослужбовців, які захищали Донецький аеропорт, змусила агресора відмовитися від продовження наступу, а подвиг «кіборгів» створив образ нового Українського воїна.

Політолог: Закриття фабрики Roshen у Липецьку – це початок президентської кампанії Порошенка

20 січня, 20:39 • Соціальні мережі

Закриття фабрики Roshen у Липецьку - це початок активної фази президентської кампанії Петра Порошенка на другий термін, вважає політолог Микола Давидюк.

Волонтерам "Воїни добра" потрібна допомога (ФОТО)

20 січня, 14:25 • Соціальні мережі

Вантажівка фонду "Воїни добра" пройшла тисячі кілометрів фронтовими дорогами, перевезла сотні тон вантажів, необхідних нашим хлопцям на війні. Тепер сам "залізний кінь" потребує відпочинку та нашої з вами допомоги.

Депутати «Батьківщини» долучилися до акції «United Ukraine» (ФОТО)

18 січня, 12:59 • Соціальні мережі

Народні депутати фракції «Батьківщина» підтримали міжнародний флешмоб «United Ukraine» до Дня Соборності України. Зокрема, до акції долучилися Іван Крулько, Борис Тарасюк, Сергій Євтушок, Вадим Івченко та Юрій Одарченко.

Небезпечні ігри. Як розуміти пропозицію Трампа щодо скасування антиросійських санкцій?

17 січня, 13:46 • Соціальні мережі

Чому новообраний президент США Д. Трамп запропонував РФ скасування санкцій в обмін на скорочення ядерного озброєння, знаючи, що В. Путін на це не піде? Яким може бути план Заходу після відмови російського президента, і кого Путіну варто боятися?

«Пашинському нічого не буде, бо він влада», - бізнесмен

16 січня, 19:59 • Соціальні мережі

Народний депутат, один із лідерів «Народного фронту» Сергій Пашинський не буде нести жодної відповідальності за злочин, скоєний ввечері перед Новим роком, переконаний громадський діяч, бізнесмен Максим Іваніщев.

Павловський: «Ще трохи і уряд Гройсмана видасть постанову, як правильно розуміти Біблію»

16 січня, 17:34 • Соціальні мережі

Сьогодні, 16 січня, міністр соціальної політики Андрій Рева заявив, що «працюючих пенсіонерів більше не буде». Про це міністр повідомив у ході спільного брифінгу з постійним представником МВФ Жеромом Ваше.

1