Соціальні мережі

Іван Крулько: Поради майбутнім політикам

22 березня, 16:59 • Соціальні мережі

В Україні значно легше потрапити в політику, ніж у США чи ЄС, переконаний народний депутат від фракції «Батьківщина» Іван Крулько. А для того, щоб стати політичним діячем, переконаний депутат, необхідно постійно інвестувати у свій розвиток...

CБУ викрила десять адміністраторів антиукраїнських спільнот у соцмережах (ВІДЕО)

21 березня, 10:49 • Соціальні мережі

Співробітники Служби безпеки України за останні півтора місяці викрили десять адміністраторів антиукраїнських спільнот у соціальних мережах, які координувалися російськими спецслужбами.

Політолог: Вимога про відставку Сироїд виглядає і кумедно, і сумно

16 березня, 14:58 • Соціальні мережі

Вимога представників парламентської коаліції про відставку Оксани Сироїд з посади заступника голови ВРУ «виглядає і кумедно, і сумно водночас». За такою логікою, першим у відставку має піти спікер Ради Андрій Парубій.

Ахметова пропонують нагородити орденом

16 березня, 12:55 • Соціальні мережі

Українського олігарха Рината Ахметова пропонують нагородити орденом та вручити звання генерала армії за те, що він два з половиною роки «утримував підконтрольні Україні підприємства на непідконтрольній території».

Рішення РНБО про блокаду Донбасу. Два «але»

16 березня, 11:15 • Соціальні мережі

Росія почала «віджимати» приватну власність на Донбасі ще у 2014-му році, але рішення про блокаду окупованих територій РНБО України прийняла лише, коли бойовики «націоналізували» власність олігарха Рината Ахметова.

Полковник, який виступав у Раді, воював за сепаратистів

15 березня, 20:29 • Соціальні мережі

Командир роти спецпризначення поліції Донеччини, полковник Юрій Голубан, який сьогодні із парламентської трибуни розповідав про інцидент під Слов'янськом за участю нардепа Володимира Парасюка, у 2014 році воював на стороні сепаратистів...

7