Соціальні мережі

Політолог: Прес-конференція Тимошенко показала, що крісло під прем'єром захиталося

13 лютого, 20:08 • Соціальні мережі

Сьогоднішня прес-конференція лідера «Батьківщини» Юлії Тимошенко про необхідність відставки Володимира Гройсмана показала, що крісло під прем'єр-міністром захиталося.

Експерт: Позиція «Батьківщини» щодо відставки Гройсмана - юридично бездоганна

13 лютого, 19:19 • Соціальні мережі

Позиція фракції «Батьківщина» щодо відставки Володимира Гройсмана - юридично бездоганна. А спікер парламенту А. Парубій, знявши з реєстрації Постанову фракції про відставку прем'єр-міністра, заплутався серед двох подібних, але різних питань.

Пенсійна «реформа»: плани уряду

13 лютого, 16:59 • Соціальні мережі

Пенсійна «реформа», яку уряд В. Гросмана зобов'язався реалізувати в обмін на чергову допомогу від МВФ, полягає виключно в тому, аби скоротити дефіцит бюджету Пенсійного фонду за рахунок зменшення числа людей, які претендують на отримання пенсій.

«Все оточили, нікого не пускають»: ситуація на місці вбивства «Гіві»

08 лютого, 12:49 • Соціальні мережі

Місце ліквідації одного з ватажків «ДНР» «Гіві» (Михайла Толстих) в Донецьку оточене «силовиками» і «військовими», нікого не пускають, а прохожим забороняють навіть витягувати телефони.

Депутатам подякували за прийняття закону про підтримку дітей, які проживають в зоні АТО

07 лютого, 19:59 • Соціальні мережі

Народний депутат від фракції «Батьківщина» Олексій Рябчин подякував нардепам за прийняття закону, який полегшить дітям, що проживають в зоні проведення АТО, доступ до освіти.

7