Соціальні мережі

Влада таки підписала зобов’язання перед МВФ про підвищення пенсійного віку, - Павловський

07 березня, 12:59 • Соціальні мережі

Петро Порошенко, Володимир Гройсман та Валерія Гонтарева таки підписали зобов'язання перед МВФ про підвищення пенсійного віку. Також влада погодилася на розпродаж української землі та тотальну приватизацію державного майна.

Журналіст: «Порохоботство – це спотворення дійсності. Нагле і цинічне»

07 березня, 11:59 • Соціальні мережі

Так звані «порохоботи» - реальні та фейкові користувачі інтернету, які залишають на сайтах і у соціальних мережах позитивні відгуки про Петра Порошенка і його команду - спотворюють реальність.

Спроба заарештувати Насирова матиме великі наслідки для правлячої верхівки України, - політолог

03 березня, 12:44 • Соціальні мережі

Петро Порошенко, Олександр Онищенко та Роман Насиров запустили процес, наслідків якого не знає ніхто. Спроба заарештувати голову ДФС матиме великі наслідки для правлячої верхівки України.

Родичі полонених військових виступили проти розгону блокади Донбасу (ВІДЕО)

03 березня, 11:59 • Соціальні мережі

Мами та дружини бійців АТО, що перебувають в полоні, закликають всіх дружин та матерів виступити проти силового розгону Ветеранів Війни за Незалежність та долучитись до блокади торгівлі на крові.

«Націоналізація» в «ДНР»: як врятувати Ахметова і зламати «блокадників»

03 березня, 11:39 • Соціальні мережі

Заяви глави «ДНР» О. Захарченка про «націоналізацію» українських підприємств, які знаходяться на окупованих територіях, мають на меті зламати спротив і підтримку «блокадників», а також вивести з-під «удару» Р. Ахметова.

8