Соціальні мережі

Рішення Віденського суду про екстрадицію Фірташа: реакція «Опоблоку» (ФОТО)

21 лютого, 18:56 • Соціальні мережі

Рішення Вищого земельного суду Відня, який задовольнив клопотання австрійської прокуратури і визнав прийнятною екстрадицію українського олігарха Дмитра Фірташа до США, свідчить, як мінімум, про «дві речі»...

Кучеренко: Не варто співчувати «кураторам» за шахтами

21 лютого, 17:58 • Соціальні мережі

Жоден український чиновник не знає собівартості видобутку вугілля. І все хоча б тому, що багатомільярдні дотації з державного бюджету стали джерелом збагачення олігарха Р. Ахметова і всього донецько-луганського «бомонду».

Шкрум: У звіті уряду за 2016 рік є відверта брехня (ФОТО)

21 лютого, 17:45 • Соціальні мережі

У звіті Кабінету Міністрів про результати роботи у 2016 році є відверта брехня. Зокрема, у розділі про реформу державної служби стверджується, що був створений і працює веб-портал вакансій, який насправді не існує.

«Два Порошенка»: заяви «на експорт» і дії для внутрішнього вжитку

18 лютого, 19:43 • Соціальні мережі

Народний депутат Віктор Чумак порівняв зовнішню і внутрішню політику президента України П. Порошенка із економікою СРСР, яка працювала в двох режимах - для експорту і для внутрішнього вжитку.

Павловський: «Це були найтрагічніші дні на Майдані... Ніхто не покараний, ніхто не засуджений!»

18 лютого, 17:47 • Соціальні мережі

Рівно три роки тому, 18 лютого 2014 року, у центрі Києва розпочався найдраматичніший етап Революції Гідності. В наступні три дні на Майдані загинули більше ста людей, а колишній президент Віктор Янукович втік з України.

В УДА спростували повідомлення про розмову Яроша з Гіркіним

18 лютого, 13:13 • Соціальні мережі

В організації «Українська Добровольча Армія», яку очолює колишній керівник «Правого сектору» Дмитро Ярош, назвали фейком повідомлення ЗМІ про розмову, яка начебто відбулася між Ярошем і колишнім ватажком бойовиків у Слов'янську І. Гіркіним.

Журналіст перевірив, чи працює насправді блокада Донбасу (ВІДЕО)

17 лютого, 21:55 • Соціальні мережі

Відомий журналіст і богер Денис Казанський вирішив перевірити, чи справді працює блокада поставок вугілля з окупованих територій Донбасу. Для цього він подзвонив у кілька кампаній, і спробував купити вугілля з доставкою на контрольовану Україною територію

«Договорняк» у чотири руки, або хто командує війною на Донбасі

17 лютого, 17:59 • Соціальні мережі

Війною на Донбасі командують чотири політики - президент РФ В. Путін, його радник В. Сурков, президент України П. Порошенко та В. Медведчук, вважає український політолог Василь Базів.

Діалог з представниками ЄС: в Раді обговорили створення госпітальних округів (ФОТО)

17 лютого, 16:58 • Соціальні мережі

Сьогодні, 17 лютого, у стінах парламенту пройшла зустріч народних депутатів з колишнім президентом Європарламенту Петром Коксом та Головою Представництва ЄС в Україні Хьюгом Мінгареллі.

8