Три питання

Три питання до Олександра Кравчука (ВІДЕО)

28 жовтня, 10:05 • Три питання

Зазвичай перші питання стосуються історії гостя студії:де навчався, де працював і лише потім йдуть питання: як ти, ми, країна дійшли такого стану і що далі будемо робити? Для Олександра Кравчука питання і простіші і, водночас, набагато складніші.

Три питання до виборчої системи (ВІДЕО)

16 березня, 12:00 • Три питання

До чергової річниці незалежності Україна прийшла з єдиним беззастережним здобутком - досягнута повна незалежність влади від народу. Конституційна казка про те що народ, «є єдиним джерелом влади», насправді перетворена в прямо протилежну реальність.

Три питання до Олександра Кірша про «бюджетну ніч» (ВІДЕО)

21 грудня 2016, 18:20 • Три питання

Пане Олександре, пригадав, що останній раз ми з Вами були в цій студії в період виборчої кампанії. Тобто це було 3 бюджети тому назад. Перші 2 бюджети формував уряд Яценюка, а «людиноцентрічний» бюджет представив цієї ночі уряд Гройсмана.

Три питання. Персональні вимоги Олександра Кравчука (ВІДЕО)

16 листопада 2016, 18:05 • Три питання

До третьої річниці ЄвроМайдану Україна підійшла із соціальною напругою, економічними негараздами, в стані війни, із щоденними втратами наших хлопців. Сьогоднішній гість студії «Три питання» Олександр Кравчук-історик, юрист, боєць, активіст.

Три питання. Повертаємось до питань екології та віри (ВІДЕО)

27 вересня 2016, 10:00 • Три питання

Знову маємо таку приємність: приймати в студії «Трьох питань» о.Романа Романовича - референта Бюро УГКЦ з питань екології Київської архиєпархії. "Той, хто чинить екологічний гріх, шкодить природі і знищує її спричиняється до вбивства майбутніх поколінь"

Три питання до переатестованої поліції (ВІДЕО)

22 вересня 2016, 10:00 • Три питання

Гість програми "Три питання" Дмитро Потєхін - голова 8-ї атестаційної комісії поліції. Принцип «переатестувати стару міліцію і знайти перли серед гною» – цей принцип не спрацював. Чому? Чому реформа поліції спрацювала в Сакартвело і не спрацювала у нас?

Три питання до Цивільного корпусу "АЗОВ" (ВІДЕО)

14 вересня 2016, 10:00 • Три питання

Гість студії INTV Сашко Алфьоров – прес-секретар Цивільного Корпусу «АЗОВ». Чому Цивільний корпус Азову вирішив втрутитись у конфлікт між компанією-забудовником та місцевими мешканцями на будівництві по Святошинському пров., 2?

Три питання до Андрія Сенченка (ВІДЕО)

08 вересня 2016, 10:15 • Три питання

Гість програми «Три питання» на каналі INTV – Андрій Сенченко. Народний депутат України 5-го, 6-го, 7-го скликань. Голова координаційної ради Всеукраїнського руху "Сила права". З гостем говоримо про Крим, про роботу ТСК по Іловайській трагедії.

"Спільна Олімпійська перемога" - Три олімпійських питання (ВІДЕО)

09 серпня 2016, 10:55 • Три питання

Пропустити можливість зробити програму, присвячену Олімпіаді, ми не могли. В студії чудові гості: координатор Громадської кампанії «Спільна Олімпійська перемога» Володимир Бульба та співкоординатор кампанії Олександр Соколинський.

Три питання про екологію (ВІДЕО)

26 квітня 2016, 16:25 • Три питання

В гості на програму "Три питання" прийшов референт Бюро УГКЦ з питань екології Київської архиєпархії о.Роман Романович. Він розповів про щоденну роботу Церкви по розповсюдженню обережного ставлення людей до природи та про європейський досвід.

"Три питання" про освіту до Ірини Жданової (ВІДЕО)

13 травня 2015, 18:05 • Три питання

Гість студії Ірина Жданова – генеральний директор Фонду «Відкрита політика». Чи не створюєте ви новітню систему нерівного доступу до освіти та до соціальних ліфтів? …Первинним є духовне виховання, а не фізико-математичне – хіба ні?

1