Три питання

Три питання до генерала

30 листопада 2017, 10:00 • Три питання

В студії «Трьох питань» випускник Тернопільського педагогічного інституту, директор юнацької спортивної школи, а згодом керівник цілої низки правоохоронних органів, керівник обладміністрацій, а зараз партійний керівник Михайло Цимбалюк.

Три питання до Олександра Кравчука (ВІДЕО)

28 жовтня 2017, 10:05 • Три питання

Зазвичай перші питання стосуються історії гостя студії:де навчався, де працював і лише потім йдуть питання: як ти, ми, країна дійшли такого стану і що далі будемо робити? Для Олександра Кравчука питання і простіші і, водночас, набагато складніші.

Три питання до виборчої системи (ВІДЕО)

16 березня 2017, 12:00 • Три питання

До чергової річниці незалежності Україна прийшла з єдиним беззастережним здобутком - досягнута повна незалежність влади від народу. Конституційна казка про те що народ, «є єдиним джерелом влади», насправді перетворена в прямо протилежну реальність.

Три питання до Олександра Кірша про «бюджетну ніч» (ВІДЕО)

21 грудня 2016, 18:20 • Три питання

Пане Олександре, пригадав, що останній раз ми з Вами були в цій студії в період виборчої кампанії. Тобто це було 3 бюджети тому назад. Перші 2 бюджети формував уряд Яценюка, а «людиноцентрічний» бюджет представив цієї ночі уряд Гройсмана.

Три питання. Персональні вимоги Олександра Кравчука (ВІДЕО)

16 листопада 2016, 18:05 • Три питання

До третьої річниці ЄвроМайдану Україна підійшла із соціальною напругою, економічними негараздами, в стані війни, із щоденними втратами наших хлопців. Сьогоднішній гість студії «Три питання» Олександр Кравчук-історик, юрист, боєць, активіст.

Три питання. Повертаємось до питань екології та віри (ВІДЕО)

27 вересня 2016, 10:00 • Три питання

Знову маємо таку приємність: приймати в студії «Трьох питань» о.Романа Романовича - референта Бюро УГКЦ з питань екології Київської архиєпархії. "Той, хто чинить екологічний гріх, шкодить природі і знищує її спричиняється до вбивства майбутніх поколінь"

Три питання до переатестованої поліції (ВІДЕО)

22 вересня 2016, 10:00 • Три питання

Гість програми "Три питання" Дмитро Потєхін - голова 8-ї атестаційної комісії поліції. Принцип «переатестувати стару міліцію і знайти перли серед гною» – цей принцип не спрацював. Чому? Чому реформа поліції спрацювала в Сакартвело і не спрацювала у нас?

Три питання до Цивільного корпусу "АЗОВ" (ВІДЕО)

14 вересня 2016, 10:00 • Три питання

Гість студії INTV Сашко Алфьоров – прес-секретар Цивільного Корпусу «АЗОВ». Чому Цивільний корпус Азову вирішив втрутитись у конфлікт між компанією-забудовником та місцевими мешканцями на будівництві по Святошинському пров., 2?

Три питання до Андрія Сенченка (ВІДЕО)

08 вересня 2016, 10:15 • Три питання

Гість програми «Три питання» на каналі INTV – Андрій Сенченко. Народний депутат України 5-го, 6-го, 7-го скликань. Голова координаційної ради Всеукраїнського руху "Сила права". З гостем говоримо про Крим, про роботу ТСК по Іловайській трагедії.

"Спільна Олімпійська перемога" - Три олімпійських питання (ВІДЕО)

09 серпня 2016, 10:55 • Три питання

Пропустити можливість зробити програму, присвячену Олімпіаді, ми не могли. В студії чудові гості: координатор Громадської кампанії «Спільна Олімпійська перемога» Володимир Бульба та співкоординатор кампанії Олександр Соколинський.

Три питання про екологію (ВІДЕО)

26 квітня 2016, 16:25 • Три питання

В гості на програму "Три питання" прийшов референт Бюро УГКЦ з питань екології Київської архиєпархії о.Роман Романович. Він розповів про щоденну роботу Церкви по розповсюдженню обережного ставлення людей до природи та про європейський досвід.

1