Три питання

Три питання до УНСО (ВІДЕО)

10 березня 2015, 16:00 • Три питання

Ігоря "Тополю" Мазура запитали зокрема: чи вплинула на усвідомлення необхідності входження в оборонний атлантичний блок та допомога, яку надає нам Литва, Польща? Можливо варто шукати нових союзників в межах Балто-Чорноморської дуги?

Три питання до Журналіста (ВІДЕО)

06 лютого 2015, 17:54 • Три питання

В черговому випуску програми канала INTV "Три питання" гостем студії став відомий незалежний журналіст Володимир Бойко.Говорили про місце і роль журналіста у суспільстві, про міру відповідальності за написане чи сказане.

Три питання до Енциклопедиста (ВІДЕО)

21 січня 2015, 16:00 • Три питання

Гість програми – Світлана Набок (Мормель) – відповідальний секретар Великої Української Енциклопедії, історик, журналіст, волонтер. Газета «Україна молода» називає пані Світлану фахівцем з національної пам'яті.

Три питання про "Міну" (ВІДЕО)

11 грудня 2014, 14:04 • Три питання

 Режисер фільму МІНА (Once Upon a Mine) Vofka Solovéy (Соловей) та продюсер Ірина Марініна в гостях у автора програми "Три питання" Олександра DADDY Попова розповіли що саме, на їх думку, вибухнуло на сході України і як розмінувати власну свід

«Три питання». Ігор (Тополя) Мазур (ВІДЕО)

15 жовтня 2014, 18:20 • Три питання

Програма «Три питання» повертається з вулиць Києва в студію. Сьогоднішній гість студії – Ігор (Тополя) Мазур – громадський діяч, один із лідерів УНА-УНСО, керівник Київської обласної організації «Правого сектора».

Три питання до Великого Бухгалтера (ВІДЕО)

10 вересня 2014, 16:00 • Три питання

В гостях програми «Три питання » Великий Бухгалтер Олександр Вікторович Кірш. Економіст, доктор філософії в економічних науках, шеф-редактор журналу «Бухгалтер», Член Громадської колегії Державного комітету України з питань регуляторної політики та підпри

2