Акценти

Сергій Соболєв: Непоправні наслідки ухвалення закону про гральний бізнес залишаться на совісті депутатів, які його підтримали

14 липня, 14:05 • Суспільство

Ухвалення закону про гральний бізнес – це сором для усього парламенту. І цей сором доведеться дуже довго змивати ще не одному скликанню.

Юлія Тимошенко про тарифи: Нинішня влада витягує гроші з українців за схемами попередньої

14 липня, 09:24 • Суспільство

В питанні тарифів президент, на жаль, діє на боці старих корупціонерів, а не звичайних громадян. Адже «Нафтогаз» так і залишається недоторканним, а схеми попередньої влади працюють, як і при Порошенко, спустошуючи кишені людей.

Загроза, що існує з 2014 року може стати реальністю: в РФ почалася прихована мобілізація

29 червня, 22:33 • Суспільство

Президентським (Путіна) указом від 29.06.20 № 430 оголошено призов осіб з запасу на військові збори. Але ці збори відрізняються тим, що не вказано тривалості зборів та призову.

Олексій Кучеренко: Потрібно негайно розібратися з ситуацією, яка склалася на енергоринку

17 червня, 12:10 • Економіка

Над енергоринком сьогодні нависла велика проблема, якщо її негайно не вирішити, то на осінь вона набуде глобального характеру та покриє всю країну. Йдеться про мільярдні борги.

Юлія Тимошенко: «Батьківщина» оскаржуватиме меморандум із МВФ

15 червня, 13:05 • Політика

Кожним пунктом меморандуму з Міжнародним валютним фондом влада Зеленського здає національні інтереси й продовжує політику розпродажу України, яка велася попередні п’ять років. «Батьківщина» боротиметься зі сценарієм колонізації країни .

Юлія Тимошенко: Парламентські слідчі викрили схеми, які не працювали б без потурання влади

13 червня, 08:19 • Економіка

Система відмивання грошей на рівні країни, яку прикриває влада, є причиною проблем в економіці країни. Парламентська слідча комісія викрила злочинні схеми і назвала причетних – тепер уся країна побачить, хто заважатиме притягненню їх до відповідальності.

Юлія Тимошенко: Неприйнятні для України умови меморандуму з МВФ скасовуватимемо через Конституційний суд (ВІДЕО)

05 червня, 11:25 • Економіка

Президент, маючи абсолютну владу, на жаль, обрав шлях передачі України в управління зовнішнім силам. Черговим свідченням цьому є умови, на які погоджується влада у перемовинах із МВФ.

Юлія Тимошенко: Треба повертати вкрадені гроші до бюджету, а не брати позики під неприйнятні для України умови

05 червня, 08:59 • Суспільство

Умови, на які погоджується влада на перемовинах з МВФ, – це продовження політики новітньої колонізації України глобальними фінансовими спекулятивними структурами.

Юлія Тимошенко: Нікому не дамо уникнути відповідальності за розкрадання державних коштів

04 червня, 19:45 • Суспільство

Результати першого звіту Тимчасової слідчої комісії, яка розслідує корупційні схеми у владі, показали що з Державного бюджету лише з податку на додану вартість за 2019 рік було вкрадено 40 мільярдів гривень.

Олексій Кучеренко: Поки в країні зростають борги за комунальні послуги, про підвищення тарифів не може бути й мови (ВІДЕО)

03 червня, 13:35 • Економіка

Неприпустимо маніпулювати підвищенням і без того високих комунальних тарифів, як умовою отримання чергового запозичення від МВФ.

Посилення відповідальності для пішоходів – надмірне (ВІДЕО)

03 червня, 13:25 • Політика

Верховна Рада ухвалила у першому читанні законопроект №2697 "Про внесення змін до статті 127 Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності пішоходів за порушення правил дорожнього руху".

Вадим Івченко: Уряд мусить якнайшвидше розглянути питання продовольчої безпеки країни

03 червня, 12:20 • Політика

Після виходу з карантину країну може очікувати значне підвищення цін на продовольчі товари, адже погодні умови майже повністю знищили врожай зернових в південних областях України.

Юлія Тимошенко: Сьогодні потрібно посилювати соціальний захист, а не відбирати в людей гарантовану законом допомогу

02 червня, 16:17 • Суспільство

Депутати партії «Батьківщина» звертатимуться до Конституційного суду, щоб визнати неконституційними ті норми ухваленого законопроєкту №2494, що позбавляють людей соціального захисту.