Акценти

«Не добровільне декларування, а здирництво», - С.Соболєв про намір ВРУ «детінізувати» доходи

02 березня, 13:48 • Політика

Верховна Рада України має намір запровадити так зване добровільне декларування майна фізичними особами та сплату одноразового збору до бюджету, що на думку фракції «Батьківщина» є черговим здирництвом щодо громадян України.

Вадим Івченко: Парламент не включив до порядку денного суспільно важливі законопроєкти

02 березня, 12:42 • Політика

«Батьківщина» не проголосувала за постанову про внесення змін до порядку денного п'ятої сесії Верховної Ради України дев'ятого скликання, оскільки жодної пропозиції, які подавала команда, не було враховано.

«Батьківщина» стала на захист українців від обману постачальників ЖКП

19 лютого, 16:04 • Політика

Команда Юлії Тимошенко винесла на розгляд Верховної Ради законопроєкт №3097, розроблений з метою захисту українців від махінацій та зловживань постачальниками води, газу тепла, електроенергії тощо.

Олексій Кучеренко: Потрібно ліквідувати «Нафтогаз» і провести повномасштабну реформу енергетичної сфери

17 лютого, 14:18 • Політика

Для уникнення енергетичних криз у майбутньому і для встановлення справедливих тарифів для людей необхідно ліквідувати корупційного монополіста НАК «Нафтогаз» і провести повномасштабну реформу енергетичної галузі.

Іван Крулько: ТСК має перевірити «Нафтогаз», аби припинити корупцію і наповнити державний бюджет

17 лютого, 14:05 • Політика

Тимчасова слідча комісія перевірить діяльність НАК «Нафтогаз», який лише торік не доплатив до державного бюджету 75 мільярдів гривень, що витягуються з кишень українців через завищені тарифи.

Іван Крулько: Питання анексії Криму й окупації Донбасу – нерозривні

16 лютого, 13:01 • Суспільство

«Батьківщина» підтримує постанову Верховної Ради України щодо звернення до ООН та цілої низки міжнародних інституцій стосовно засудження незаконної окупації та анексії АР Крим.