Акценти

Україна, що зникає: сім величних соборів, які ще можна врятувати (ФОТО)

20 квітня, 12:01 • Суспільство

Руйнівна пожежа у середньовічному Соборі Паризької Богоматері в Парижі привернула увагу всього світу до збереження старовинних унікальних релігійних пам'яток. На жаль, Україна не може похвалитись великими успіхами у збереженні архітектурних цінностей.

Американський сенатор турбується допомогою Україні

06 квітня, 18:33 • Суспільство

"Українці борються, як казав улюблений український поет Тарас Шевченко, щоб бути "в сім'ї вольній". У цій боротьбі Україна потребує нашої допомоги і заслуговує на неї", - пише сенатор Джим Інгоф.

Юлія Тимошенко: Повернемо мир, відродимо Донбас, перезапустимо економіку України (ВІДЕО)

28 березня, 12:03 • Політика

Перший крок нового президента – посадити за стіл переговорів лідерів країн-гарантів Будапештського меморандуму та розпочати процес повернення миру в Україну.

Юлія Тимошенко: За 5 років українці будуть серед найуспішніших народів Європи

27 березня, 20:47 • Економіка

За наступні 5 років українці мають стати одним з найуспішніших народів Європи. Закінчити епоху руїн і розпочати епоху відродження та становлення допоможе Новий курс – покроковий план дій.

Єдність та мир, – Юлія Тимошенко та представники національних спільнот підписали Хартію міжнаціональної злагоди (ВІДЕО)

26 березня, 13:31 • Суспільство

Кандидат на пост Президента Юлія Тимошенко підписала з представниками 27 національних спільнот Хартію міжнаціональної злагоди в Україні.

Попіл корінних народів Мексики стукає в серце президента Обрадора

26 березня, 12:02 • Суспільство

Президент Мексики Андрес Мануель Лопес Обрадор заявив у понеділок, що він попросив уряд Іспанії і Папу Франциска вибачитись перед корінними мексиканцям за помилки, вчинені під час іспанського завоювання близько 500 років тому.