Акценти

Робоча група щодо утворення ТСК з розслідування кризи у галузі енергетики провела виїзне засідання

22 липня, 15:38 • Суспільство

ТСК Верховної Ради України з проведення розслідування причин кризи в енергетичній галузі має розслідувати всі факти, що призвели до такої неприпустимої ситуації, а також встановити причетних осіб.

«Батьківщина» не підтримала кандидатуру нового керівника Антимонопольного комітету

16 липня, 15:55 • Економіка

Антимонопольний комітет повинен бути реально незалежним органом, якому не може вказувати той, хто пов’язаний родинними зв’язками з Адміністрацією президента.

Юлія Тимошенко: «Батьківщина» разом з українцями зуміла зупинити антинародний план президента

15 липня, 14:49 • Політика

Спільними зусиллями фракції «Батьківщина» та людей, які прийшли під стіни Верховної Ради, вдалося не допустити ухвалення закону про скорочення кількості районів із 490 до 133.

Сергій Соболєв: Непоправні наслідки ухвалення закону про гральний бізнес залишаться на совісті депутатів, які його підтримали

14 липня, 14:05 • Суспільство

Ухвалення закону про гральний бізнес – це сором для усього парламенту. І цей сором доведеться дуже довго змивати ще не одному скликанню.

Юлія Тимошенко про тарифи: Нинішня влада витягує гроші з українців за схемами попередньої

14 липня, 09:24 • Суспільство

В питанні тарифів президент, на жаль, діє на боці старих корупціонерів, а не звичайних громадян. Адже «Нафтогаз» так і залишається недоторканним, а схеми попередньої влади працюють, як і при Порошенко, спустошуючи кишені людей.

Загроза, що існує з 2014 року може стати реальністю: в РФ почалася прихована мобілізація

29 червня, 22:33 • Суспільство

Президентським (Путіна) указом від 29.06.20 № 430 оголошено призов осіб з запасу на військові збори. Але ці збори відрізняються тим, що не вказано тривалості зборів та призову.

Олексій Кучеренко: Потрібно негайно розібратися з ситуацією, яка склалася на енергоринку

17 червня, 12:10 • Економіка

Над енергоринком сьогодні нависла велика проблема, якщо її негайно не вирішити, то на осінь вона набуде глобального характеру та покриє всю країну. Йдеться про мільярдні борги.

Юлія Тимошенко: «Батьківщина» оскаржуватиме меморандум із МВФ

15 червня, 13:05 • Політика

Кожним пунктом меморандуму з Міжнародним валютним фондом влада Зеленського здає національні інтереси й продовжує політику розпродажу України, яка велася попередні п’ять років. «Батьківщина» боротиметься зі сценарієм колонізації країни .

Юлія Тимошенко: Парламентські слідчі викрили схеми, які не працювали б без потурання влади

13 червня, 08:19 • Економіка

Система відмивання грошей на рівні країни, яку прикриває влада, є причиною проблем в економіці країни. Парламентська слідча комісія викрила злочинні схеми і назвала причетних – тепер уся країна побачить, хто заважатиме притягненню їх до відповідальності.

Юлія Тимошенко: Неприйнятні для України умови меморандуму з МВФ скасовуватимемо через Конституційний суд (ВІДЕО)

05 червня, 11:25 • Економіка

Президент, маючи абсолютну владу, на жаль, обрав шлях передачі України в управління зовнішнім силам. Черговим свідченням цьому є умови, на які погоджується влада у перемовинах із МВФ.

Юлія Тимошенко: Треба повертати вкрадені гроші до бюджету, а не брати позики під неприйнятні для України умови

05 червня, 08:59 • Суспільство

Умови, на які погоджується влада на перемовинах з МВФ, – це продовження політики новітньої колонізації України глобальними фінансовими спекулятивними структурами.