Акценти

Іван Кириленко: Влада прагне віддавати українську землю під заставу офшорним компаніям та міжнародним спекулянтам (ВІДЕО)

19 травня, 16:45 • Політика

«Батьківщина» не підтримала у першому читанні законопроєкт про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо функціонування та обігу аграрних розписок №2805, бо він є черговим кроком до розпродажу української землі.

Подання «Батьківщини» щодо неконституційності закону про розпродаж землі вже в Конституційному суді

04 травня, 18:55 • Суспільство

У понеділок, 4 травня, до Конституційного суду надійшло подання від депутатів партії «Батьківщина», яким парламентарі просять відкрити конституційне провадження та визнати низку положень закону про землю такими, що не відповідають статтям Конституції.

Юлія Тимошенко: Час припиняти епоху безпорадності влади й рятувати країну (ВІДЕО)

30 квітня, 14:00 • Суспільство

Сьогодні потрібна системна робота парламенту, уряду та президента, аби почати виводити країну з пастки, в яку вона потрапила внаслідок непрофесійності та безпорадності влади.

Юлія Тимошенко: «Батьківщина» не відступить – землю буде повернуто українцям

28 квітня, 16:45 • Політика

Підписавши закон про розпродаж землі, президент показав, що ставить інтереси міжнародних спекулянтів вище прав людей. «Батьківщина» оскаржуватиме злочинне рішення влади у Конституційному суді.

Воскресіння Христове сьогодні за Юліанським календарем-трохи історії

19 квітня, 12:00 • Суспільство

Цьогоріч свято Пасхи - Воскресіння Господнього - у східній традиції святкується 19 квітня. Це свято найбільш давнє та радісне з усіх великих свят церковного року. І цього року воно відрізняється онлайн Літургіями і онлайн освяченнями.

Юлія Тимошенко: Боротьбу з поширенням коронавірусу потрібно починати із захисту медичних працівників

16 квітня, 11:05 • Суспільство

Пандемія змушує переглянути ставлення до медицини в усьому світі, й Україна не може бути винятком. Сьогодні ми бачимо, що модель, яку весь цей час нам пропонували, не змогла впоратися з епідемією в інших країнах.

Юлія Тимошенко: Українська земля залишиться у власності українців – «Батьківщина» не відступить

13 квітня, 18:47 • Суспільство

«Батьківщина» продовжуватиме боротьбу за право українців господарювати на власній землі та не дозволить владі, в обмін на запозичення, віддати вітчизняні чорноземи у руки міжнародних спекулянтів. Наступний крок – звернення до Конституційного суду.