Акценти

Сергій Соболєв: Малий та середній бізнес потрібно захищати, а не зачищати

30 листопада, 14:40 • Суспільство

Неприпустимо й надалі відтерміновувати ганебні норми щодо діяльності ФОПів, малого та середнього бізнесу. Потрібно створити всі умови, аби люди могли працювати, надавати робочі місця та годувати власні сім’ї.

Парламент як інституція має продовжувати свою ефективну роботу для вирішення проблем, які найбільше хвилюють громадян, - Олена Кондратюк

16 листопада, 16:18 • Політика

У вкрай складній ситуації, яка склалася в країні, Парламент як інституція має продовжувати свою ефективну роботу для ухвалення рішень щодо вирішення проблем, які найбільше турбують громадян.

Юлія Тимошенко: «Батьківщина» вимагає невідкладно розглянути законопроєкт щодо відновлення електронного декларування

05 листопада, 13:03 • Політика

Боротьбу з корупцією неприпустимо «відкладати на тиждень». Годі вже знущатися з українців і виставляти Україну на міжнародне посміховисько. Закон про відновлення електронного декларування треба ухвалити негайно.

Юлія Тимошенко: «Батьківщина» захищає малих підприємців і створені ними робочі місця від свавілля влади

03 листопада, 14:12 • Суспільство

Чинна влада, яку з такою великою надією обирали люди, зараз по суті хоче знищити середній клас України, позбавляючи ФОПів можливості забезпечувати українців робочими місцями та годувати власні сім’ї.

Юлія Тимошенко: Влада має відзвітувати й відповісти за невиконання постанови парламенту про боротьбу з епідемією

02 листопада, 13:47 • Суспільство

Поки в кулуарах відбувається владна метушня і перетягування ковдри між посадовцями, українські громадяни, медики й пацієнти кинуті напризволяще, сам на сам з епідемією.

Підтримати економіку і захистити громадян – завдання ВРУ в умовах COVID, - С.Соболєв

20 жовтня, 14:55 • Суспільство

Постанова №4228 щодо заходів протидії поширенню COVID-19 дозволить зберегти функціонування української економіки на прийнятному рівні, але разом із тим захистити населення країни, і, головне, працівників медичної галузі - від наслідків поширення COVID-19.

Медики повинні отримати справжні доплати, а не їх імітацію, - Юлія Тимошенко (ВІДЕО)

19 жовтня, 14:28 • Суспільство

Голова фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко закликала Верховну Раду України підтримати проект постанови «Батьківщини» №4228, яка в тому числі дозволить посилити захист медичних працівників, які працюють в умовах поширення коронавірусної інфекції в Україні

Юлія Тимошенко: Україна повинна виробляти свої вакцини

14 жовтня, 22:39 • Суспільство

Завдяки вітчизняним вченим і попри зусилля державної влади, спрямовані на руйнування нашої науки, Україна зберегла свій науковий потенціал - зокрема й в галузі генетики та мікробіології.

Юлія Тимошенко: Замість референдумів з усіх важливих питань державного життя влада пропонує піар-акції, що не матимуть жодних правових наслідків

13 жовтня, 19:05 • Політика

25-го жовтня в Україні відбудеться справжній референдум. Референдум, на якому люди висловлять своє ставлення до політики нинішньої влади. І цим референдумом стануть місцеві вибори.

Юлія Тимошенко: Захистити людей, підтримати медиків – діяти треба негайно

10 жовтня, 15:42 • Суспільство

Влада згаяла час і не підготувалася до стрімкого поширення епідемії, тому зараз потрібні професійні й скоординовані дії, щоб виправити ситуацію і захистити життя та здоров'я кожного громадянина, як це робиться сьогодні у світі.