Акценти

Юлія Тимошенко: На тлі підвищення тарифів «Нафтогаз» заганяє українців у нову боргову яму (ВІДЕО)

14 листопада, 17:05 • Економіка

У той час, коли влада підвищує тарифи та пояснює це необхідністю повертати міжнародні кредити, державна структура НАК «Нафтогаз» набирає нові борги під високі відсотки.

Юлія Тимошенко: Гідна зарплата і створення робочих місць заохочуватимуть українців працювати на Батьківщині

13 листопада, 17:33 • Політика

Зупинити еміграцію українців можна лише за умови повернення віри в позитивні зміни у країні, відновлення справедливості та обрання влади, яка працюватиме для людей.

Юлія Тимошенко: Персоніфікована пенсійна система забезпечить гідне життя людей (ВІДЕО)

12 листопада, 20:31 • Політика

Запровадження новою владою персоніфікованої пенсійної системи стане не тільки запорукою гідного життя літніх людей, але й відновить справедливість щодо тих, хто тяжко працював.

Заява Юлії Тимошенко щодо фейкових «виборів» на окупованих територіях

12 листопада, 13:01 • Політика

Проведення Росією фейкових «виборів» на окупованих нею територіях України у Донецькій та Луганській областях, всупереч протестам України та світової спільноти, є брутальним порушенням міжнародного права та суверенітету нашої держави.

Парламент - це збіговисько корупціонерів, які саботують зниження тарифів на газ (ВІДЕО)

09 листопада, 11:33 • Політика

Провладна парламентська більшість саботує розгляд проекту постанови №3216 про скасування підвищення ціни на газ для населення та запровадження мораторію на подальше підвищення цін.

Юлія Тимошенко: Мафія блокує постанову про зниження ціни на газ (ВІДЕО)

08 листопада, 12:31 • Політика

Пропрезидентська більшість не дає винести на розгляд парламенту постанову, підписану лідерами 6 фракцій та депутатських груп, про скасування рішення Порошенка підвищити ціну на газ.

«Воєнний кабінет» Ю. Тимошенко: хто входить до нього і які стратегії він переслідує (ВІДЕО)

30 жовтня, 18:33 • Політика

Про початок формування т.з. «воєнного кабінету», який опікуватиметься розвитком стратегії миру для України у вівторок під час Національного форуму «Нова стратегія миру та безпеки» повідомила Юлія Тимошенко.

Юлія Тимошенко отримала нагороду Форуму Crans Montana за політичну мужність та захист незалежності України

26 жовтня, 21:16 • Політика

Юлія Тимошенко отримала почесну нагороду Форуму Crans Montana за видатне служіння людям, політичну мужність, лідерство у відстоюванні європейських цінностей і захист незалежності та національних інтересів України.