Акценти

Юлія Тимошенко: Влада відповідатиме за завищені тарифи та розкрадання армії (ФОТО)

06 березня, 20:30 • Суспільство

Чинна влада відповідатиме за те, що наживалася на власному народові: збагачувалась на війні та незаконному підвищенні тарифів, що призвело до збідніння українців.

Юлія Тимошенко: Президентські вибори не закінчилися, а ми вже розпочали процес зниження тарифів

05 березня, 20:01 • Економіка

Рішення Окружного адмінсуду м. Києва про незаконність підвищення цін на газ урядом у 2016 році стало базою для зниження тарифів вдвічі, про яке обіцяла «Батьківщина».

Юлія Тимошенко про визнання незаконності підвищення тарифів: Це велика перемога людей

05 березня, 12:03 • Суспільство

Те, що Окружний адміністративний суд м. Києва визнав незаконність підвищення цін на газ для населення урядом у 2016 році, – це велика перемога. Вона свідчить про те, що все подальше ціноутворення також було необґрунтованим.

Юлія Тимошенко вимагає повернути відповідальність за незаконне збагачення чиновників

28 лютого, 12:32 • Політика

Юлія Тимошенко зареєструвала проект закону про внесення змін до Кримінального кодексу України, що повертають відповідальність за незаконне збагачення чиновників (№10103).

Луцька міська рада вимагає оголошення Порошенку імпічменту

27 лютого, 18:15 • Суспільство

Депутати Луцької міської ради підтримали ініціативу партії «Батьківщина» та ухвалили звернення до парламенту з вимогою негайно розпочати процедуру імпічменту президента Петра Порошенка через причетність його до корупційних схем в оборонній промисловості.

Записка прокурорів: Манафорт брехав всім від бухгатерів до ФБР і уряду США

24 лютого, 20:31 • Політика

Записка прокурорів описує як Манафорт намагався налаштувати впливових осіб в США проти Юлії Тимошенко і виправдати її ув'язнення, яке вчинив Віктор Янукович і яке багато хто в США вважав порушенням принципів верховенства права.

Роботодавці підтримали Юлію Тимошенко: укладено Меморандум про співпрацю (ВІДЕО)

23 лютого, 15:40 • Суспільство

Кандидат на пост Президента Юлія Тимошенко підписала Меморандум про взаєморозуміння і співпрацю з Федерацією роботодавців та Об'єднанням організацій роботодавців України.

Президентські вибори мають стати дискусією про майбутнє України та привести до змін, – Юлія Тимошенко

22 лютого, 14:32 • Політика

Після Революції Гідності основою президентської кампанії-2019 мала би стати позитивна дискусія навколо цінностей, змістів і правильних стратегій заради майбутнього України. Проте не готовий до такої розмови президент Порошенко – вирішив купити вибори.