Акценти

Юлія Тимошенко зустрілася з членами комітету Палати представників США зі збройних сил

07 грудня 2018, 12:01 • Політика

У межах робочого візиту до США Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко провела зустріч із конгресменами Ріком Ларсеном, Джимом Купером та іншими членами комітету Палати представників США зі збройних сил.

Формат переговорів «Будапешт плюс» – основа для досягнення переможного миру в Україні, – Юлія Тимошенко

05 грудня 2018, 12:30 • Політика

Україна повинна нарешті визнати неефективність Мінських домовленостей та негайно розпочати переговори в новому поглибленому форматі «Будапешт плюс».

Юлія Тимошенко провела зустріч із сенатором Річардом Дурбіном

05 грудня 2018, 11:30 • Політика

У рамках робочого візиту до США Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко провела зустріч із сенатором від штату Іллінойс, високопоставленим членом Демократичної партії США та членом сенатського комітету з питань оборони Річардом Дурбіном.

Рада має заслухати президента та силовиків щодо воєнного стану, – Юлія Тимошенко (ВІДЕО)

03 грудня 2018, 16:25 • Політика

Верховна Рада зобов’язана провести закрите засідання, на якому заслухати президента, секретаря РНБО та головних силовиків щодо того, як розгортаються події у країні в умовах воєнного стану, та визначитися, як діяти далі.

Час виконувати гарантії, – Юлія Тимошенко підписантам Будапештського меморандуму

26 листопада 2018, 13:30 • Політика

У цих надзвичайних умовах, коли РФ здійснює відверту, неспровоковану агресію проти незалежної України, ми маємо повне право вимагати від країн світу, від колективних світових органів безпеки конкретної, чіткої, дієвої допомоги, включаючи військову.

Андрій Сенченко: країна зіткнулася не лише з зовнішньою агресією РФ, а й з внутрішньою агресією корумпованої української влади

26 листопада 2018, 11:02 • Політика

Події на Азові не просто черговий акт агресії Російської Федерації проти України. Це демонстрація повного банкрутства зовнішньої і оборонної політики, а, по суті, всього правління Президента України/

«Новий курс України» - екосистема життя українців

23 листопада 2018, 18:34 • Статті

Четвертий загальнонаціональний форум «Нова соціальна доктрина», що пройшов у п'ятницю в Києві, став завершальним етапом презентації масштабної президентської програми Юлії Тимошенко «Новий курс України».