Акценти

Юлія Тимошенко оскаржує в суді незаконну агітацію з боку Порошенка (ВІДЕО)

20 лютого, 20:30 • Політика

Кандидат у президенти Петро Порошенко використовує свою посаду для здійснення незаконної агітації. Відповідний позов з вимогою визнати це порушення закону про вибори до суду подала Юлія Тимошенко.

Юлія Тимошенко зустрілася з Директором-розпорядником МВФ Крістін Лагард

16 лютого, 20:03 • Економіка

Сьогодні в межах участі у заходах Мюнхенської безпекової конференції Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко провела зустріч із Директором-розпорядником Міжнародного валютного фонду Крістін Лагард.

Юлія Тимошенко зустрілася з Міністром закордонних справ Литви

16 лютого, 14:33 • Політика

Сьогодні в межах участі у заходах Мюнхенської безпекової конференції Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко провела зустріч з Міністром закордонних справ Литви Лінасом Лінкявічусом.

Юлія Тимошенко: Україні потрібен справжній мир, а не його «мінська» імітація (ВІДЕО)

12 лютого, 20:15 • Політика

Справжній мир – це не лише припинення воєнних дій, звільнення та відродження окупованих російським агресором районів Донбасу та Криму, це повернення вимушених переселенців, надійні гарантії безпеки України.

Юлія Тимошенко: Порошенко готується до фальсифікації виборів (ВІДЕО)

04 лютого, 14:31 • Політика

Юлія Тимошенко разом із командою «Батьківщини» вимагає від Міністерства внутрішніх справ розслідувати масовий підкуп виборців, який планує президент Порошенко і його штаб. Відповідні заяви про злочини сьогодні буде подано міністру Арсену Авакову.

Юлія Тимошенко про звільнення Зураба Аласанії: Президент заради влади перейде всі червоні лінії

01 лютого, 12:30 • Суспільство

Звільнення Зураба Аласанії з посади голови правління Національної суспільної телерадіокомпанії України є не випадковим і пов’язане з виборчим процесом.

Юлія Тимошенко: Персоніфікована пенсійна система забезпечить людям гідне життя

30 січня, 11:02 • Політика

Нова влада запровадить персоніфіковану пенсійну систему. Вона дозволить щонайменше вдвічі збільшити пенсії переважній більшості громадян і забезпечити тих, хто тяжко працював на державу, гідним життям.