Статті

Рік "Слуги народу" – було б весело, якби...

27 грудня 2019, 15:37 • Статті

Українська політична дійсність цього року безумовно збагатилася новими несподіваними явищами і подіями. Перед усім Україна подарувала світові черговий політичний феномен - переконливу перемогу популярного актора Володимира Зеленського на виборах Президент

Політолог: Юлія Тимошенко викриває цинізм та неспроможність Уряду

09 листопада 2019, 11:52 • Статті

Нову «зелену» владу треба частіше запрошувати на телевізійні ефіри. Адже саме там вся країна може побачити, наскільки ці «спеціалісти» некомпетентні, нещирі, цинічні та зовсім не турбуються про економічний рівень життя людей.

"Примирення з агресором не означає йти на компроміс зі злом"

01 листопада 2019, 11:18 • Статті

Перестати чинити зло, почати говорити правду і діалогувати - це ті важливі кроки, які можуть привести до примирення. Проте, ми не повинні йти на компроміс зі злом. На цьому наголосив Блаженніший Святослав, Патріарх УГКЦ.

Довга війна "української" влади проти Юлії Тимошенко

06 вересня 2019, 10:35 • Статті

В останні тижні літа Україна знову опинилась у центрі уваги у Вашингтоні. Величезна піар-кампанія для Януковича, мільйони доларів “чорної” готівки, таємні домовленості з українськими олігархами.

На 29 році незалежності Україні знову потрібна відповідальна і компетентна опозиція

24 серпня 2019, 14:30 • Статті

З відстані двадцяти восьми років державної незалежності України видається, що інакше і бути не могло – розпад Радянського Союзу мав статися неодмінно, з усіма геополітичними його наслідками.

1