Статті

"Зелена" влада має ще невеликий шанс зупинитися та «перезапустити» Кабмін із залученням професіоналів-державників

04 лютого, 16:26 • Статті

«Зелена» влада може малювати нам паралельну реальність на телеканалах олігархів. Однак всі ці низькопробні політтехнології «промивання мізків» не працюють. Адже кожен українець в реальності стає тільки біднішими.

В Україні є досвідчений політик і професійний управлінець, що розуміє всі глобальні і локальні виклики для країни

01 грудня 2020, 12:05 • Статті

Інтелектуальний локдаун або локдаун інтелекту. Саме так можна описати всіх представників влади «зелених шарикових», що свідомо добивають Україну з 2019 року.

Маркарова не врятує Зеленського - Віталій Портников

20 листопада 2020, 18:12 • Статті

Рішення призначити колишнього міністра фінансів Оксану Маркарову новим українським послом у Сполучених Штатах, поза всяким сумнівом, є далеким від міркувань політичної доцільності і дипломатичної логіки

П'ять питань постмодерністської дійсності

16 жовтня 2020, 14:03 • Статті

Чи не єдиним політиком, яка аргументовано відповіла Зеленському, була Юлія Тимошенко. Вона абсолютно справедливо зазначила, що подібні питання вирішуються не шляхом опитувань без юридичного підґрунтя і наслідків, а на всеукраїнському референдумі.

Імітація народовладдя від президента Зеленського

14 жовтня 2020, 17:45 • Статті

Оголосивши про проведення 25 жовтня всенародного опитування, президент Зеленський з останніх сил намагається сподобатися виборцям. Але гра в демократію може дорого обійтися Україні, вважає Сергій Руденко.

Треба реагувати не на безглузді висловлювання Фокіна, а на безглузді дії Зеленського і його оточення - Віталій Портников

31 серпня 2020, 18:22 • Статті

Заяви колишнього прем'єр-міністра України Вітольда Фокіна про можливість надання особливого статусу не тільки окупованим Росією територіям Донецької та Луганської областей, а й всьому Донбасу - зовсім ніяка не сенсація.

«Продовження влади Путіна – це радше ознака слабкості, а не сили» – Курт Волкер

26 липня 2020, 17:41 • Статті

Спеціальний представник Державного департаменту США з питань України (2017–2019) Курт Волкер розповів, чи нападе Росія з Криму, як повернути Донбас і чим завершаться вибори в Білорусі.

Бути готовими до раптової "безгоспоності" територій Криму та ОРДЛО

23 липня 2020, 21:02 • Статті

В українському інформаційному просторі приділяється недостатньо уваги процесам, які мають місце у Білорусі та у Росії. На них чекають кардинальні зміни, що вирішальним чином вплинуть і на Україну.

У разі наступу Кремля слід чекати потужних кібератак проти України, які мають зруйнувати комунікації, вивести з ладу системи управління, - Бен Годжес

11 липня 2020, 20:04 • Статті

Колишній командувач ЗС США в Європі, експерт Центру аналізу європейської політики (CEPA) генерал-лейтенантом (у відставці) Бен Годжес прокоментував можливість атаки РФ на Україну, відповідь Заходу та проблеми Чорноморського регіону.

1