Статті

Палаючі шапки державних злодіїв на фоні камуфляжа

15 березня 2017, 16:16 • Статті

Після повернення Юлії зі Сполучених Штатів розпочалась якась карколомна ескапада подій. Було прийнято рішення про силовий розгін блокади торгівлі із ОРДЛО - яке до того теліпалось в повітрі тижнями.

Андрій Павловський: Чого чекати від пенсійної реформи

03 березня 2017, 12:18 • Статті

Останнім часом урядовці Гройсмана, налякані негативним ставленням до себе з боку суспільства, заявляють, що про підвищення пенсійного віку в проекті Меморандуму про співпрацю з МВФ і під час переговорів уже не йдеться.

В'ячеслав Ільченко: Політичний шок і рейвах довкола зустрічі Юлії Тимошенко із Дональдом Трампом

07 лютого 2017, 12:20 • Статті

Пам'ятаєте пафосні виступи про те, що Порошенко є ставлеником США. Тому, якщо ти проти Порошенко - то ти і проти Сполучених Штатів, чий суперсекретний план "Анаконда" скоро принесе нам визначну перемогу.

Василь Базів: скурві сини нації

18 січня 2017, 14:00 • Статті

Уявіть собі, що у розпалі кривавих боїв під Сталінградом стало відомо, що товариш Сталін має карамельну фабрику у Дюссельдорфі. Що би йому сказали товариші по партії на політбюро? Може, запропонували би передати кондитерку товаришу Ернсту Тельману?

Олександр Трохимець: «Нафтогаз» буде вимушений повернути борги українцям

30 грудня 2016, 13:40 • Статті

Слухання в Окружному адміністративному суді (ОАС) Києва за позовом Юлії Тимошенко до уряду Гройсмана щодо відміни постанови №315 про єдину ціну на газ для населення вийшли на фінішну пряму.

Василь Базів: І один в опозиції воїн

19 грудня 2016, 13:50 • Статті

Опозицій у владних режимів, переважно злочинних, в Україні не бракувало. З одними влада боролася, інших – ніжно плекала. Бо демократія – це тоді, коли ті, що проти, сидять у парламенті, а тоталітаризм – це тоді, коли ті, що проти, сидять у в‘язниці.

Олексій Шевченко: Роздуми про Всеукраїнський референдум 1 грудня 1991 року (ФОТО)

01 грудня 2016, 11:25 • Статті

Маємо за честь опублікувати одну з останніх робіт професора Олексія Шевченка, який був нашим другом та постійним автором. "Роздуми про Всеукраїнський референдум..." є частиною його інтелектуального спадку, який ще довго будемо вивчати і аналізувати.

Василь Базів: Реванш

30 листопада 2016, 11:20 • Статті

У страшному сні не могло приснитися, що через три роки перед народом України знову постане єнакіївський кат-зек, що із санкції президента України і на прохання президента Росії йому влаштують бенефіс у прямому ефірі на весь світ.

10