Статті

В.Ільченко: Гройсман - черговий виконавець казки про $53 мільярда "газових втрат"

12 жовтня 2016, 12:15 • Статті

Прем'єр Гройсман сьогодні знову заговорив про збитки від кабальних контрактів в 53 мільярди доларів. На цей раз він аргументував таку цифру сумою позову РФ в 40 мільярдів доларів.

Захоплення сельськогосподарської землі не пройде

10 жовтня 2016, 13:35 • Статті

Президент та уряд злякалися ультиматуму щодо проведення референдуму з земельного питання та масових протестів селян. Продовження мораторію на продажс/г землі на рік - це спільна перемога аграріїв, партії «Батьківщина» та всіх тих, хто вболіває за Україну.

Завбачливі холуї нарощують адмінресурс до президентських виборів

04 жовтня 2016, 15:45 • Статті

Президентська каденція добігає середини, і доки гарант погруз у державних справах, друзі випікають йому солодкий подарунок до виборів-2019 (якщо їх не зірвуть воєнним чи надзвичайним станом).

Вадим Івченко: Життя без спецрежиму для фермерських господарств

04 жовтня 2016, 12:44 • Статті

Хотілося б отримати реакцію українського уряду разом з аграрними лобістами на заяву аграрного міністра Тараса Кутового, яку він зробив у інтерв'ю виданню "Главком". Що ж пропонує людина, яку вони самі і запропонували на посаду головного аграрія країни?

Олексій Шевченко: Нотатки про «останню барикаду української надії…

29 вересня 2016, 13:00 • Статті

«Батьківщина» під проводом Юлії Тимошенко бере на себе функцію «останньої барикади української Надії», останнього бастіону адекватної та відповідальної української політики...

Олексій Шевченко: І знову про Конституцію (декілька думок стосовно "великого інтерв'ю Юлії Тимошенко)

09 вересня 2016, 14:45 • Статті

У «великому інтерв’ю» Юлії Тимошенко надзвичайно важливою є теза про «проект конституційної реформи». Цей проект є нездійсненним за умов нинішнього складу ВР і тому є логічною складовою сценарію «дочасних парламентських виборів».

Василь Базів: Люди не боги, - вони не простять

08 вересня 2016, 16:25 • Статті

У радянські часи на кухнях ми, молоді журналісти, часом зав”язували дискусію — хто із начальства вірить у комунізм? Я стояв на тому, що Брежнєв точно не вірить, а єдиний у політбюро, хто вірить, - то, напевно, Суслов.

В'ячеслав Ільченко: Кредити від МВФ у "виконанні уряду Гройсмана" зупиняють економіку України

31 серпня 2016, 13:12 • Статті

В економіці існує таке поняття - "мета держави". Воно завжди було одним із тих замовчань, які вважались самоочевидними, адже на чолі держави стояли люди, які доволі чітко собі уявляли, куди саме вони ведуть свою державу, і навіщо вона існує - ця держава.

10