Статті

Вадим Івченко: Альтернатива мораторію на продаж землі, або кому на руку нові аграрні закони?

23 серпня 2016, 15:10 • Статті

Під шумок так званої аграрної спрямованості, розробляються закони, які йдуть врозріз з баченням розвитку села та аграрного виробництва, кооперативного та фермерського рухів України, всього аграрного устрою.

В‘ячеслав Ільченко: що подарувати Україні на ювілей?

23 серпня 2016, 13:55 • Статті

За всю недовгу історію України, їй самій ніхто нічого навіть не пробував подарувати, ніби її - цієї самої країни - взагалі не існує. День Незалежності завжди використовувався найвищими посадовцями для того, щоб подарувати собі трохи помпезності і величі.

Василь Базів: Луб‘янка сьогодні – це провальний і тупий Зарайський відділ міліції

15 серпня 2016, 16:00 • Статті

Коли Бог хоче покарати, відбирає розум. А коли його нема того розуму? Примітивна спецоперація, одним з наслідків, поставила Україну у стан повної боєготовності, перервавши спочивання на гібралтарських лаврах та пошуки малайзійських офшорів.

Василь Базів: Пришестя луб‘янського антихриста

26 липня 2016, 14:25 • Статті

Червона московська імперія була єдина у світовій історії богоборська держава, яка трактувала свою місію у знищенні Бога. “Якщо Бога немає, то усе дозволено”. “Усе — можна!” - вони так жили. Можна красти, брехати, вбивати.

В'ячеслав Ільченко: Економіка злиднів-3. Виникнення і розквіт

21 липня 2016, 15:05 • Статті

Поява велетенської і дуже добре розподіленої волонтерської мережі в 2014 році показує високий ступінь мобільності українського населення - це один із тих показників, які свідчать про високу пристосованість людей до динаміки ринкових умов.

В'ячеслав Ільченко. Економіка злиднів-2

20 липня 2016, 14:20 • Статті

Сходженням для V технологічного укладу, на якому знаходиться зараз цивілізований світ, був винахід персонального комп'ютера в 1977 році, а піком були 2000-ті, на які припала більшість сучасних інформаційних технологій. На обрії уклад 3-D принтерів.

Блаженніший Любомир: «Не можна одночасно молитися за мир і бити кулаком по носі»

18 липня 2016, 17:30 • Статті

Треба подумати, за що ми молимося. Нехай кожна людина, яка йде в тій ході, щиро дасть собі відповідь на запитання, за що вона молиться, якого миру прагне. Якщо молитися щиро, то треба молитися за те, аби ворог перестав нападати.

11