Статті

Олексій Шевченко: Нотатки про «останню барикаду української надії…

29 вересня 2016, 13:00 • Статті

«Батьківщина» під проводом Юлії Тимошенко бере на себе функцію «останньої барикади української Надії», останнього бастіону адекватної та відповідальної української політики...

Олексій Шевченко: І знову про Конституцію (декілька думок стосовно "великого інтерв'ю Юлії Тимошенко)

09 вересня 2016, 14:45 • Статті

У «великому інтерв’ю» Юлії Тимошенко надзвичайно важливою є теза про «проект конституційної реформи». Цей проект є нездійсненним за умов нинішнього складу ВР і тому є логічною складовою сценарію «дочасних парламентських виборів».

Василь Базів: Люди не боги, - вони не простять

08 вересня 2016, 16:25 • Статті

У радянські часи на кухнях ми, молоді журналісти, часом зав”язували дискусію — хто із начальства вірить у комунізм? Я стояв на тому, що Брежнєв точно не вірить, а єдиний у політбюро, хто вірить, - то, напевно, Суслов.

В'ячеслав Ільченко: Кредити від МВФ у "виконанні уряду Гройсмана" зупиняють економіку України

31 серпня 2016, 13:12 • Статті

В економіці існує таке поняття - "мета держави". Воно завжди було одним із тих замовчань, які вважались самоочевидними, адже на чолі держави стояли люди, які доволі чітко собі уявляли, куди саме вони ведуть свою державу, і навіщо вона існує - ця держава.

Вадим Івченко: Альтернатива мораторію на продаж землі, або кому на руку нові аграрні закони?

23 серпня 2016, 15:10 • Статті

Під шумок так званої аграрної спрямованості, розробляються закони, які йдуть врозріз з баченням розвитку села та аграрного виробництва, кооперативного та фермерського рухів України, всього аграрного устрою.

В‘ячеслав Ільченко: що подарувати Україні на ювілей?

23 серпня 2016, 13:55 • Статті

За всю недовгу історію України, їй самій ніхто нічого навіть не пробував подарувати, ніби її - цієї самої країни - взагалі не існує. День Незалежності завжди використовувався найвищими посадовцями для того, щоб подарувати собі трохи помпезності і величі.

Василь Базів: Луб‘янка сьогодні – це провальний і тупий Зарайський відділ міліції

15 серпня 2016, 16:00 • Статті

Коли Бог хоче покарати, відбирає розум. А коли його нема того розуму? Примітивна спецоперація, одним з наслідків, поставила Україну у стан повної боєготовності, перервавши спочивання на гібралтарських лаврах та пошуки малайзійських офшорів.

Василь Базів: Пришестя луб‘янського антихриста

26 липня 2016, 14:25 • Статті

Червона московська імперія була єдина у світовій історії богоборська держава, яка трактувала свою місію у знищенні Бога. “Якщо Бога немає, то усе дозволено”. “Усе — можна!” - вони так жили. Можна красти, брехати, вбивати.

12