Статті

Традиційна війна «оптиматів» і «популістів»

01 червня 2016, 17:10 • Статті

Одним із основних інформаційних жупелів, які уже остаточно набили оскому за останні два роки, є мантра про "популізм". Популісти заважають нашим реформаторам зробити країну то копією Грузії, то копією Польщі, то іще якоюсь копією...

В'ячеслав Ільченко: Маловідомі факти про голодомор 1946-1947 років

23 травня 2016, 12:24 • Статті

Знаєте, іноді мені здається, що в нашій країні панує така собі форма "історичного феодалізму". От є у вас свій історичний проміжок - і сидіть в ньому, не вилазьте, і нічого не кажіть про інші...

Сергій Дацюк: фальсифікація парламентської коаліції

08 квітня 2016, 10:50 • Статті

Закликаю українську громаду – не визнавати нову Парламентську Коаліцію як таку, що твориться поза законом та поза совістю. Ми не можемо довіряти вищому законодавчому органу, який сам став діяти поза законом.

Переправа

17 березня 2016, 14:48 • Статті

Кардинальна зміна суспільно-політичної ситуації, - це, перш за все, питання про те, хто перестав бути лідером і чому. І чи стане зміна лідера народної довіри початком зміни якості української політики. Чи станеться переправа нового лідера до народу?

Сергій Дацюк: три типи політики в Україні

01 березня 2016, 11:30 • Статті

Тимошенко з її політичною долею (з влади – в тюрму, з тюрми – у владу, з влади – з нову в тюрму, і з тюрми – знову у владу), усвідомлюючи причини своїх поразок, постійно продукує власні інновації, а не просуває реформи за чужими зразками.

13