Статті

В'ячеслав Ільченко: "Батьківщина" - захисник малого бізнесу

22 лютого 2016, 11:20 • Статті

"Батьківщина" завжди не лише відстоювала права простих громадян, а й активно переймалась проблемами малого бізнесу. Правильно позиціонувати цю партію в розділі правоцентризму - як і личить партії, що має представництво в Європейській Народній Партії.

Прем‘єріада з курсом на Сан Франціско?

15 лютого 2016, 13:34 • Статті

За Кучми середній термін перебування на посаді прем‘єр-міністра становив вісім місяців. Карма українських прем‘єрів така, що їх ще не встигнуть призначити, як на другий день уже знімають. Арсеній Яценюк явно пересидів.

Олег Саакян: Мовою чи "языком" розмовляти з окупованими територіями?

02 лютого 2016, 13:00 • Статті

Потрібно розуміти, що російська мова є чи не єдиним інструментом для того, щоб нас почули люди, які постійно знаходяться під російським інформаційним куполом. Вона дозволяє проходити ідентифікацію за маркером свій\чужий з меншим ризиком відторгнення.

Сергій Дацюк: У влади немає альтернативи "Мінську" - у громадян є альтернатива такій владі

29 січня 2016, 17:20 • Статті

Жарти і політичні ігри закінчилися. Ми напередодні громадянської війни в Україні. Якщо у нинішньої влади немає альтернативи "Мінському процесу", то у громади є альтернатива для нинішньої влади.

Сергій Дацюк: Контрреволюція медіа. Частина ІІ: Мейнстрім

24 грудня 2015, 11:25 • Статті

Як тренд перемагає контр-тренд? — Забезпечуючи вищу емоційність. В Росії для цього використовують агресування (агрессирование), тобто зараження людей агресією до інших. Створюється емоційний агресивний мейнстрим.

Послання трьох. Частина друга: липовий цвіт

21 грудня 2015, 14:10 • Статті

Тріумватори не тріумфатори, їхній річний звіт і на школярську «трійку» не тягне. А що ж вони пропонують? Серед першочергових завдань найближчих тижнів» тріумвіри відзначають сім. Зупинимось лише на тому, що вже можна оцінити.

Фантастика від Кабміну

21 грудня 2015, 11:14 • Статті

За кілька днів після бенефісу прем'єра Арсенія Яценюка в парламенті на сайті Кабінету міністрів було опубліковано офіційний звіт уряду за минулий рік. На цей документ чекали всі з нетерпінням: було неймовірно цікаво, яким чином свої очевидні прорахунки ур

14