Статті

Переправа

17 березня 2016, 14:48 • Статті

Кардинальна зміна суспільно-політичної ситуації, - це, перш за все, питання про те, хто перестав бути лідером і чому. І чи стане зміна лідера народної довіри початком зміни якості української політики. Чи станеться переправа нового лідера до народу?

Сергій Дацюк: три типи політики в Україні

01 березня 2016, 11:30 • Статті

Тимошенко з її політичною долею (з влади – в тюрму, з тюрми – у владу, з влади – з нову в тюрму, і з тюрми – знову у владу), усвідомлюючи причини своїх поразок, постійно продукує власні інновації, а не просуває реформи за чужими зразками.

В'ячеслав Ільченко: "Батьківщина" - захисник малого бізнесу

22 лютого 2016, 11:20 • Статті

"Батьківщина" завжди не лише відстоювала права простих громадян, а й активно переймалась проблемами малого бізнесу. Правильно позиціонувати цю партію в розділі правоцентризму - як і личить партії, що має представництво в Європейській Народній Партії.

Прем‘єріада з курсом на Сан Франціско?

15 лютого 2016, 13:34 • Статті

За Кучми середній термін перебування на посаді прем‘єр-міністра становив вісім місяців. Карма українських прем‘єрів така, що їх ще не встигнуть призначити, як на другий день уже знімають. Арсеній Яценюк явно пересидів.

Олег Саакян: Мовою чи "языком" розмовляти з окупованими територіями?

02 лютого 2016, 13:00 • Статті

Потрібно розуміти, що російська мова є чи не єдиним інструментом для того, щоб нас почули люди, які постійно знаходяться під російським інформаційним куполом. Вона дозволяє проходити ідентифікацію за маркером свій\чужий з меншим ризиком відторгнення.

Сергій Дацюк: У влади немає альтернативи "Мінську" - у громадян є альтернатива такій владі

29 січня 2016, 17:20 • Статті

Жарти і політичні ігри закінчилися. Ми напередодні громадянської війни в Україні. Якщо у нинішньої влади немає альтернативи "Мінському процесу", то у громади є альтернатива для нинішньої влади.

15