Статті

«Російське озеро». Дев'ять аспектів сучасного Чорноморського контексту

03 серпня 2019, 15:31 • Статті

Ситуація в Чорному морі стрімко змінюється. Буквально на наших очах. Його майже перетворення на "російське озеро" - прямий наслідок окупації Криму та його подальшої мілітаризації.

Московія до хрещення київської Русі немає жодного відношення. Росія — це ще не похрещена держава.

29 липня 2019, 11:31 • Статті

Коли подорожуєш Мещерською землею, то виникає таке відчуття, що християнство тут до кінця ще не встановилось. Надто багато шанованих у народі каменів, священних лісів та джерел.

Чи була княгиня Ольга католичкою?

08 липня 2019, 11:53 • Статті

Якби... Дуже часто вселюдська історія могла би перевернутися із голови на ноги, якби... не деталь, що перебуває на маргінесі смислотворення, але об яку розбиваються вщент ці крихкі, як кристали, космічні смисли земної Історії.

Наскрізний пріоритет «Батьківщини» - Совість

05 липня 2019, 12:23 • Статті

Найвищі пріоритети «Батьківщини» у лапках і Батьківщини без лапок співпадають: «Нова стратегія миру», що закономірно - «Батьківщина» народна партія. А далі? Спочатку усі повчимося, а потім усі полікуємось? Чи навпаки?

Структури "Батьківщини" дали феноменальний результат

02 липня 2019, 10:27 • Статті

Подивися першу інформацію по результатам виборів в ОТГ (30-го проходили в 66 громадах). Все ж таки, це не тільки класний мобілізаційний майданчик для згуртування команд, а ще й можливість масовим партіям потягатися між собою й потролити опонентів.

2