Статті

Чи була княгиня Ольга католичкою?

08 липня 2019, 11:53 • Статті

Якби... Дуже часто вселюдська історія могла би перевернутися із голови на ноги, якби... не деталь, що перебуває на маргінесі смислотворення, але об яку розбиваються вщент ці крихкі, як кристали, космічні смисли земної Історії.

Наскрізний пріоритет «Батьківщини» - Совість

05 липня 2019, 12:23 • Статті

Найвищі пріоритети «Батьківщини» у лапках і Батьківщини без лапок співпадають: «Нова стратегія миру», що закономірно - «Батьківщина» народна партія. А далі? Спочатку усі повчимося, а потім усі полікуємось? Чи навпаки?

Структури "Батьківщини" дали феноменальний результат

02 липня 2019, 10:27 • Статті

Подивися першу інформацію по результатам виборів в ОТГ (30-го проходили в 66 громадах). Все ж таки, це не тільки класний мобілізаційний майданчик для згуртування команд, а ще й можливість масовим партіям потягатися між собою й потролити опонентів.

Юлія Тимошенко попереджає про замах на викрадення найдорожчого майнового активу України

21 червня 2019, 13:06 • Статті

ГТС України - мережу магістральних і локальних газопроводів, якими здійснюється доставка природного газу до підприємств, включно з електростанціями, домогосподарств і його транспортування закордон - сьогодні намагаються потай вивести з держвласності.

Вчорашня влада загальмувала децентралізацію, налякана електоральними успіхами "Батьківщини"

14 червня 2019, 12:03 • Статті

Реформа децентралізації, розрекламована владою як «найефективніша та найуспішніша», задумувалась, як передача від органів виконавчої влади органам місцевого самоврядування значної частини повноважень, ресурсів та відповідальності.

4