Статті

Структури "Батьківщини" дали феноменальний результат

02 липня 2019, 10:27 • Статті

Подивися першу інформацію по результатам виборів в ОТГ (30-го проходили в 66 громадах). Все ж таки, це не тільки класний мобілізаційний майданчик для згуртування команд, а ще й можливість масовим партіям потягатися між собою й потролити опонентів.

Юлія Тимошенко попереджає про замах на викрадення найдорожчого майнового активу України

21 червня 2019, 13:06 • Статті

ГТС України - мережу магістральних і локальних газопроводів, якими здійснюється доставка природного газу до підприємств, включно з електростанціями, домогосподарств і його транспортування закордон - сьогодні намагаються потай вивести з держвласності.

Вчорашня влада загальмувала децентралізацію, налякана електоральними успіхами "Батьківщини"

14 червня 2019, 12:03 • Статті

Реформа децентралізації, розрекламована владою як «найефективніша та найуспішніша», задумувалась, як передача від органів виконавчої влади органам місцевого самоврядування значної частини повноважень, ресурсів та відповідальності.

Результат вчорашнього голосування спричинено двома епічними українськими Майданами

22 квітня 2019, 19:17 • Статті

Після оприлюднення попередніх підсумків голосування на виборах Президента, чимало оглядачів заговорили про "стратегічну поразку українського "політичного класу".

Вивчаємо нову стратегію миру та безпеки поки два кандидати викликають один одного на дебати (ВІДЕО)

16 квітня 2019, 21:01 • Статті

Мир потрібен Україні, як повітря. Війна перетворилася на ширму для прикриття корумпованої, безглуздої політики влади, на найбільший заробіток для декількох людей.

4