Статті

Електоральні гризуни або міноритарні лузери та їхнє мажоритарне шкідництво

07 березня 2019, 16:20 • Статті

На перших виборах 1990 року ставленник колоніальної номенклатури, другий секретар ЦК КПУ Кравчук перебував на своєму флангу у гордій самотності, хоча його компартійна братія могла випустити поруч з ним цілу кагорту номенклатурних клонів.

Якою має бути «настільна книга» кооперативного руху в Україні?

05 лютого 2019, 11:40 • Статті

В Україні 46% усієї валової продукції в аграрному секторі виробляють одноосібні селянські господарства. Якщо говорити мовою цифр, це — 97-99% картоплі, 80% овочів, плодів і ягід, близько 80% молока і до 50% м’яса.

З чим іде до виборців Юлія Тимошенко?

29 січня 2019, 17:20 • Статті

Вчора надвечір голова Центральної Виборчої Комісії вручила Юлії Тимошенко посвідчення кандидата на пост Президента. Її офіційне висунення з'їздом партії "Батьківщина" відбулося у Києві, в День Соборності України, 22 січня.

Земельний мораторій — це тимчасовий захід, але він має бути продовжений до того часу, коли запрацює нормальна кредитна система, - нардеп

08 січня 2019, 12:35 • Статті

Що приніс цей рік аграріям, наскільки вдалося законотворцям покращити ситуацію в аграрній сфері та чи є політична воля для аграрного «прориву»?

Андрій Сенченко: «Імітація воєнного стану вкотре підтвердила нездатність цієї влади захищати країну»

10 грудня 2018, 12:45 • Статті

Спектр завдань для експертів досить широкий – від нового контракту військовослужбовця, який би дав всі необхідні гарантії захиснику і його сім’ї, до підготовки позиції держави на переговорах у формат “Будапешт+”.

Навіщо був потрібен візит Тимошенко до США?

10 грудня 2018, 10:30 • Статті

Нещодавно Ю. Тимошенко відвідала США з досить насиченою програмою зустрічей, яка, очевидно, була покликана засвідчити американському істеблішменту її новий статус – «безумовного лідера президентських перегонів», про що говорять всі українські соціологи.

«Новий курс України» - екосистема життя українців

23 листопада 2018, 18:34 • Статті

Четвертий загальнонаціональний форум «Нова соціальна доктрина», що пройшов у п'ятницю в Києві, став завершальним етапом презентації масштабної президентської програми Юлії Тимошенко «Новий курс України».

6