Статті

Земельний мораторій — це тимчасовий захід, але він має бути продовжений до того часу, коли запрацює нормальна кредитна система, - нардеп

08 січня 2019, 12:35 • Статті

Що приніс цей рік аграріям, наскільки вдалося законотворцям покращити ситуацію в аграрній сфері та чи є політична воля для аграрного «прориву»?

Андрій Сенченко: «Імітація воєнного стану вкотре підтвердила нездатність цієї влади захищати країну»

10 грудня 2018, 12:45 • Статті

Спектр завдань для експертів досить широкий – від нового контракту військовослужбовця, який би дав всі необхідні гарантії захиснику і його сім’ї, до підготовки позиції держави на переговорах у формат “Будапешт+”.

Навіщо був потрібен візит Тимошенко до США?

10 грудня 2018, 10:30 • Статті

Нещодавно Ю. Тимошенко відвідала США з досить насиченою програмою зустрічей, яка, очевидно, була покликана засвідчити американському істеблішменту її новий статус – «безумовного лідера президентських перегонів», про що говорять всі українські соціологи.

«Новий курс України» - екосистема життя українців

23 листопада 2018, 18:34 • Статті

Четвертий загальнонаціональний форум «Нова соціальна доктрина», що пройшов у п'ятницю в Києві, став завершальним етапом презентації масштабної президентської програми Юлії Тимошенко «Новий курс України».

Презентація Нового економічного курсу України від команди Юлії Тимошенко (нотатки з місця події: 21 вересня, Київ, ЕкспоПлаза)

21 вересня 2018, 17:25 • Статті

Друкований текст документу, а це 400 сторінок, кільком тисячам учасникам розданий, в Інтернеті поки не знайшов (знайду – оприлюдню).

Розбираючи мирні ініціативи Тимошенко

18 вересня 2018, 15:21 • Статті

Ялтинська Економічна Стратегія (YES) уже традиційно зібралась в Києві. Зазвичай вона представляє собою своєрідну конференцію, де політики майже з 20 країн світу діляться своїм баченням поточного стану економіки та пропонують свої варіанти розвитку.

Швидке чтиво: «євреї Обами» та інші шокуючі подробиці нових документів у справі Манафорта

17 вересня 2018, 10:29 • Статті

Нові викриття від Спеціального радника Роберта Мюллера щодо Пола Манафорта напередодні визнання провини колишнім помічником Трампа у федеральному суді у п’ятницю

В'ячеслав Ільченко: Виступ національного лідера

16 вересня 2018, 19:31 • Статті

Поки мережа поділилась на тих, хто пише, як Юля добре тримала удар і красиво умила модератора форуму YES, і на тих, кого цікавлять нові туфлі Тимошенко, я хотів би поговорити про декілька цікавих деталей.

6