Статті

Олексій Шевченко: Роздуми про Всеукраїнський референдум 1 грудня 1991 року (ФОТО)

01 грудня 2016, 11:25 • Статті

Маємо за честь опублікувати одну з останніх робіт професора Олексія Шевченка, який був нашим другом та постійним автором. "Роздуми про Всеукраїнський референдум..." є частиною його інтелектуального спадку, який ще довго будемо вивчати і аналізувати.

Василь Базів: Реванш

30 листопада 2016, 11:20 • Статті

У страшному сні не могло приснитися, що через три роки перед народом України знову постане єнакіївський кат-зек, що із санкції президента України і на прохання президента Росії йому влаштують бенефіс у прямому ефірі на весь світ.

«Дикі танці» вилоносця

18 листопада 2016, 15:35 • Статті

Що відбувається? Чим спровоковані шизофренічні заяви і безкультурні рухи «пожирателя чорнозему»? Все просто - валиться фракція Ляшка, а разом із нею надії на успішне переобрання до Ради "народного вилоносця всея України".

Сергій Дацюк: Платформа для можливих українсько-російських зустрічей

08 листопада 2016, 11:00 • Статті

Постколоніальний світ між Україною і Росією передбачає усунення будь-яких умов колоніальної політики, нерівного економічного обміну, нерівній комунікації, культурного диктату. Саме це і варто обговорювати в майбутньому. Але поки ще не зараз.

Дещо про Жан-Жака Руссо та про виступ Ю. Тимошенко на всеукраїнському селянському віче

31 жовтня 2016, 20:17 • Статті

Коли я прослухав дуже сильну промову лідера «Батьківщини» на з'їзді працівників сільськогосподарської сфери, то моментально згадав автора славетної «Суспільної угоди».

Земельна реформа: передвиборчі обіцянки і нестерпна "легкість" реальності

28 жовтня 2016, 17:00 • Статті

Парадокс: щоб прийти до влади, більшість наших політиків на виборах виступає за заборону продажу орної землі, а після - стають палкими прихильниками негайного запровадження земельного ринку, причому в абсолютно неконтрольованій формі.

Борис Беспалий: Окупація Криму унікальна, байдужість Заходу стандартна

17 жовтня 2016, 14:15 • Статті

Крим світом не те щоб забутий, але не у фокусі — навіть продовження антиросійських санкцій, введених через агресію у Криму, ув’язується з виконанням Мінських угод, а не з Кримом.

Вадим Івченко: "Земля селянам"?

17 жовтня 2016, 12:00 • Статті

УВАГА! Якщо до 1 січня 2018 року протокол про розподіл земель, які залишилися у колективній власності після розпаювання, не оформлений і не поданий на затвердження органу місцевого самоврядування, землі переходять у комунальну власність.

В.Ільченко: Гройсман - черговий виконавець казки про $53 мільярда "газових втрат"

12 жовтня 2016, 12:15 • Статті

Прем'єр Гройсман сьогодні знову заговорив про збитки від кабальних контрактів в 53 мільярди доларів. На цей раз він аргументував таку цифру сумою позову РФ в 40 мільярдів доларів.

Захоплення сельськогосподарської землі не пройде

10 жовтня 2016, 13:35 • Статті

Президент та уряд злякалися ультиматуму щодо проведення референдуму з земельного питання та масових протестів селян. Продовження мораторію на продажс/г землі на рік - це спільна перемога аграріїв, партії «Батьківщина» та всіх тих, хто вболіває за Україну.

Завбачливі холуї нарощують адмінресурс до президентських виборів

04 жовтня 2016, 15:45 • Статті

Президентська каденція добігає середини, і доки гарант погруз у державних справах, друзі випікають йому солодкий подарунок до виборів-2019 (якщо їх не зірвуть воєнним чи надзвичайним станом).

Вадим Івченко: Життя без спецрежиму для фермерських господарств

04 жовтня 2016, 12:44 • Статті

Хотілося б отримати реакцію українського уряду разом з аграрними лобістами на заяву аграрного міністра Тараса Кутового, яку він зробив у інтерв'ю виданню "Главком". Що ж пропонує людина, яку вони самі і запропонували на посаду головного аграрія країни?

6