Статті

Василь Базів: Насіровщина, як вища стадія азаровщини

22 березня 2017, 12:30 • Статті

Збирач данини і розмаїтих податків та мит — напевно, найогидніший образ не лише у державній практиці людства впродовж тисячоліть, а й у літературі і навіть міфології. Не усі мідяки із рук службовця потрапляють у державну казну ...

Борис Беспалий: ...прокинулись, стрепенулись

21 березня 2017, 16:25 • Статті

Не пройшло й півроку від ініціювання Блокади ОРДЛО 26 грудня і два місяці від її розгортання 25 січня, як до блокади доєдналась влада. 15 березня РНБО прийняла відповідне Рішення, а президент ввів його Указом в дію.

Палаючі шапки державних злодіїв на фоні камуфляжа

15 березня 2017, 16:16 • Статті

Після повернення Юлії зі Сполучених Штатів розпочалась якась карколомна ескапада подій. Було прийнято рішення про силовий розгін блокади торгівлі із ОРДЛО - яке до того теліпалось в повітрі тижнями.

Андрій Павловський: Чого чекати від пенсійної реформи

03 березня 2017, 12:18 • Статті

Останнім часом урядовці Гройсмана, налякані негативним ставленням до себе з боку суспільства, заявляють, що про підвищення пенсійного віку в проекті Меморандуму про співпрацю з МВФ і під час переговорів уже не йдеться.

В'ячеслав Ільченко: Політичний шок і рейвах довкола зустрічі Юлії Тимошенко із Дональдом Трампом

07 лютого 2017, 12:20 • Статті

Пам'ятаєте пафосні виступи про те, що Порошенко є ставлеником США. Тому, якщо ти проти Порошенко - то ти і проти Сполучених Штатів, чий суперсекретний план "Анаконда" скоро принесе нам визначну перемогу.

Василь Базів: скурві сини нації

18 січня 2017, 14:00 • Статті

Уявіть собі, що у розпалі кривавих боїв під Сталінградом стало відомо, що товариш Сталін має карамельну фабрику у Дюссельдорфі. Що би йому сказали товариші по партії на політбюро? Може, запропонували би передати кондитерку товаришу Ернсту Тельману?

Олександр Трохимець: «Нафтогаз» буде вимушений повернути борги українцям

30 грудня 2016, 13:40 • Статті

Слухання в Окружному адміністративному суді (ОАС) Києва за позовом Юлії Тимошенко до уряду Гройсмана щодо відміни постанови №315 про єдину ціну на газ для населення вийшли на фінішну пряму.

7