Статті

Медведчук сказав. Вірити? Сперечатись? Бойкотувати!

13 вересня 2018, 11:31 • Статті

То потухне В. В. Медведчук, то погасне, а чадить повсякчасно, живий Курилка. Засмічує інформаційний простір з наростанням: чи то артпідготовка до президентських виборів, чи то - до чергового витка російської агресії? І що з тим робити?

«Потрібно міняти систему»: відомий волонтер пояснив, навіщо пішов до Тимошенко

26 серпня 2018, 11:55 • Статті

Я глибоко переконаний, що Україні слід міняти не водія, а автівку. Навіть з Шумахером за кермом на нашому старенькому прогнилому і напіврозкраденому ДЕУ (що зібраний на радянському АвтоЗАЗі) ми далеко не уїдемо

Сергій Дацюк. Паноптикум незгодних

04 серпня 2018, 09:26 • Статті

Незгодні в будь-якому суспільстві завжди є. Комусь не подобається влада, комусь – опозиція. Комусь в принципі не подобається країна. А комусь взагалі не подобається життя в такому світі, і кожен день життя для нього це компроміс з власними ідеалами.

Новий суспільний договір - запобіжник від кланових змов

24 липня 2018, 11:06 • Статті

Голосуючи за партію і її лідера, українці обиратимуть одночасно прем'єра. А чи не раптом виявиться, як зараз, що в результаті кулуарних домовленостей прем'єром раптом стає якийсь Гройсман, за якого ніхто не голосував.

Вячеслав Ільченко. Тимошенко і війна за незалежність (ВІДЕО)

23 липня 2018, 12:31 • Статті

Таке враження, що існує своєрідне "табу" на висвітлення ролі в захисті української незалежності як партії "Батьківщина", так і самої Юлії Тимошенко. Якщо цю інформацію акуратно приховати, то простіше буде навішати ярлика "проросійської сили" на виборах.

Транспортним тарифом міська влада придушує соціально-економічну активність киян

17 липня 2018, 17:03 • Статті

Система транспортного обслуговування у Києві являє собою один з найбільших і безвідмовних генераторів готівкових коштів в Україні. Щодня 3,2 мільйони пасажирів користуються міським транспортом – від маршрутних таксі до метрополітену.

Юлія Тимошенко запропонувала країні дорогу вперед (Аналітичні нотатки за Форумом Нового Курсу)

19 червня 2018, 09:33 • Статті

Поламати політтехнологічні шаблони та стереотипи, утвердити цивілізовані способи взаємодії влади та суспільства, політиків та громадян - для цього організувала Форум Нового Курсу Юлія Тимошенко.

Анатомічний розтин дезінформації (Частина 2)

08 червня 2018, 09:29 • Статті

"Медіа-образ" Тимошенко, з яким боролись численні українські "правдоруби" лихо змінювався від виборів до виборів, щоразу представляючи її як втілення всього найгіршого, що на той момент міг собі уявити виборець, і до чого могли додуматись на Банковій.

Вперед у минуле - до гонки озброєнь (ФОТО)

24 травня 2018, 09:01 • Статті

Стрімке наростання протиріч у сучасному світі, поглиблення тектонічних розломів між основними гравцями, занепад старих та формування нових центрів геополітичної потуги призводять до стрімкої мілітаризації на нової гонки озброєнь

7