Статті

Презентація Нового економічного курсу України від команди Юлії Тимошенко (нотатки з місця події: 21 вересня, Київ, ЕкспоПлаза)

21 вересня 2018, 17:25 • Статті

Друкований текст документу, а це 400 сторінок, кільком тисячам учасникам розданий, в Інтернеті поки не знайшов (знайду – оприлюдню).

Розбираючи мирні ініціативи Тимошенко

18 вересня 2018, 15:21 • Статті

Ялтинська Економічна Стратегія (YES) уже традиційно зібралась в Києві. Зазвичай вона представляє собою своєрідну конференцію, де політики майже з 20 країн світу діляться своїм баченням поточного стану економіки та пропонують свої варіанти розвитку.

Швидке чтиво: «євреї Обами» та інші шокуючі подробиці нових документів у справі Манафорта

17 вересня 2018, 10:29 • Статті

Нові викриття від Спеціального радника Роберта Мюллера щодо Пола Манафорта напередодні визнання провини колишнім помічником Трампа у федеральному суді у п’ятницю

В'ячеслав Ільченко: Виступ національного лідера

16 вересня 2018, 19:31 • Статті

Поки мережа поділилась на тих, хто пише, як Юля добре тримала удар і красиво умила модератора форуму YES, і на тих, кого цікавлять нові туфлі Тимошенко, я хотів би поговорити про декілька цікавих деталей.

Медведчук сказав. Вірити? Сперечатись? Бойкотувати!

13 вересня 2018, 11:31 • Статті

То потухне В. В. Медведчук, то погасне, а чадить повсякчасно, живий Курилка. Засмічує інформаційний простір з наростанням: чи то артпідготовка до президентських виборів, чи то - до чергового витка російської агресії? І що з тим робити?

«Потрібно міняти систему»: відомий волонтер пояснив, навіщо пішов до Тимошенко

26 серпня 2018, 11:55 • Статті

Я глибоко переконаний, що Україні слід міняти не водія, а автівку. Навіть з Шумахером за кермом на нашому старенькому прогнилому і напіврозкраденому ДЕУ (що зібраний на радянському АвтоЗАЗі) ми далеко не уїдемо

Сергій Дацюк. Паноптикум незгодних

04 серпня 2018, 09:26 • Статті

Незгодні в будь-якому суспільстві завжди є. Комусь не подобається влада, комусь – опозиція. Комусь в принципі не подобається країна. А комусь взагалі не подобається життя в такому світі, і кожен день життя для нього це компроміс з власними ідеалами.

Новий суспільний договір - запобіжник від кланових змов

24 липня 2018, 11:06 • Статті

Голосуючи за партію і її лідера, українці обиратимуть одночасно прем'єра. А чи не раптом виявиться, як зараз, що в результаті кулуарних домовленостей прем'єром раптом стає якийсь Гройсман, за якого ніхто не голосував.

Вячеслав Ільченко. Тимошенко і війна за незалежність (ВІДЕО)

23 липня 2018, 12:31 • Статті

Таке враження, що існує своєрідне "табу" на висвітлення ролі в захисті української незалежності як партії "Батьківщина", так і самої Юлії Тимошенко. Якщо цю інформацію акуратно приховати, то простіше буде навішати ярлика "проросійської сили" на виборах.

7