Статті

Вячеслав Ільченко. Тимошенко і війна за незалежність (ВІДЕО)

23 липня 2018, 12:31 • Статті

Таке враження, що існує своєрідне "табу" на висвітлення ролі в захисті української незалежності як партії "Батьківщина", так і самої Юлії Тимошенко. Якщо цю інформацію акуратно приховати, то простіше буде навішати ярлика "проросійської сили" на виборах.

Транспортним тарифом міська влада придушує соціально-економічну активність киян

17 липня 2018, 17:03 • Статті

Система транспортного обслуговування у Києві являє собою один з найбільших і безвідмовних генераторів готівкових коштів в Україні. Щодня 3,2 мільйони пасажирів користуються міським транспортом – від маршрутних таксі до метрополітену.

Юлія Тимошенко запропонувала країні дорогу вперед (Аналітичні нотатки за Форумом Нового Курсу)

19 червня 2018, 09:33 • Статті

Поламати політтехнологічні шаблони та стереотипи, утвердити цивілізовані способи взаємодії влади та суспільства, політиків та громадян - для цього організувала Форум Нового Курсу Юлія Тимошенко.

Анатомічний розтин дезінформації (Частина 2)

08 червня 2018, 09:29 • Статті

"Медіа-образ" Тимошенко, з яким боролись численні українські "правдоруби" лихо змінювався від виборів до виборів, щоразу представляючи її як втілення всього найгіршого, що на той момент міг собі уявити виборець, і до чого могли додуматись на Банковій.

Вперед у минуле - до гонки озброєнь (ФОТО)

24 травня 2018, 09:01 • Статті

Стрімке наростання протиріч у сучасному світі, поглиблення тектонічних розломів між основними гравцями, занепад старих та формування нових центрів геополітичної потуги призводять до стрімкої мілітаризації на нової гонки озброєнь

Операція "анти-Тимошенко" - Манафорт, Гейтс, Фрідман

11 квітня 2018, 20:01 • Статті

Екс-глава передвиборного штабу президента США Дональда Трампа, колишній політтехнолог "Партії регіонів" Пол Манафорт затверджував таємні операції проти екс-прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко.

Витончена пастка для "Газпрому" від Тимошенко (ВІДЕО)

02 березня 2018, 16:28 • Статті

"Темники" у нас люблять читати навіть більше, ніж політичну аналітику. Аудиторія у статей, в яких наводяться скани чи фотографії тез, які використовують партії для коментування подій, в рази вища, ніж тих, де ці події аналізуються.

Василь Базів: Американська матриця: Як Путін буде обирати президента України

19 лютого 2018, 17:14 • Статті

Американці із їхніми справді неперевершеними ІТ-технологіями, я вже не кажу про міць державну, мілітарну і економічну, виявилися не готовими до чергового “Перл-Харбора”, на який напали московські щурі із пітерських задвірків. А що Україна?

Куди прямує українська культура?

13 лютого 2018, 17:33 • Статті

Українська культура зараз постає не тільки в своїй незалежній самобутності, але і у своїх орієнтаціях. В гуманітарній теорії ми дивимось на культуру не лише як на даність, але можемо подивитись на неї у процесуальному вимірі.

7