Статті

Сергій Дацюк: Звичайний Абсурд

01 липня 2016, 12:50 • Статті

В абсурді люди можуть жити, але не довго. Екзистенціалісти Камю та Сартр вчили, що людська свідомість у ситуації абсурдного виживання, так чи інакше, все одно шукає смисл. І все, що заважає смислу, рано чи пізно знищується.

Що "апять" за рибу гроші?

21 червня 2016, 18:00 • Статті

«Видатний» ринковий економіст В.Гройсман заявив, що Тимошенко, підписавши договір із Росією, отримала за це «відкат», і «всі про це знають». Вагомість аргументу «всі про це знають» майже дорівнює вагомості «давно і широко відомо».

Традиційна війна «оптиматів» і «популістів»

01 червня 2016, 17:10 • Статті

Одним із основних інформаційних жупелів, які уже остаточно набили оскому за останні два роки, є мантра про "популізм". Популісти заважають нашим реформаторам зробити країну то копією Грузії, то копією Польщі, то іще якоюсь копією...

В'ячеслав Ільченко: Маловідомі факти про голодомор 1946-1947 років

23 травня 2016, 12:24 • Статті

Знаєте, іноді мені здається, що в нашій країні панує така собі форма "історичного феодалізму". От є у вас свій історичний проміжок - і сидіть в ньому, не вилазьте, і нічого не кажіть про інші...

Сергій Дацюк: фальсифікація парламентської коаліції

08 квітня 2016, 10:50 • Статті

Закликаю українську громаду – не визнавати нову Парламентську Коаліцію як таку, що твориться поза законом та поза совістю. Ми не можемо довіряти вищому законодавчому органу, який сам став діяти поза законом.

8