Статті

Вперед у минуле - до гонки озброєнь (ФОТО)

24 травня 2018, 09:01 • Статті

Стрімке наростання протиріч у сучасному світі, поглиблення тектонічних розломів між основними гравцями, занепад старих та формування нових центрів геополітичної потуги призводять до стрімкої мілітаризації на нової гонки озброєнь

Операція "анти-Тимошенко" - Манафорт, Гейтс, Фрідман

11 квітня 2018, 20:01 • Статті

Екс-глава передвиборного штабу президента США Дональда Трампа, колишній політтехнолог "Партії регіонів" Пол Манафорт затверджував таємні операції проти екс-прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко.

Витончена пастка для "Газпрому" від Тимошенко (ВІДЕО)

02 березня 2018, 16:28 • Статті

"Темники" у нас люблять читати навіть більше, ніж політичну аналітику. Аудиторія у статей, в яких наводяться скани чи фотографії тез, які використовують партії для коментування подій, в рази вища, ніж тих, де ці події аналізуються.

Василь Базів: Американська матриця: Як Путін буде обирати президента України

19 лютого 2018, 17:14 • Статті

Американці із їхніми справді неперевершеними ІТ-технологіями, я вже не кажу про міць державну, мілітарну і економічну, виявилися не готовими до чергового “Перл-Харбора”, на який напали московські щурі із пітерських задвірків. А що Україна?

Куди прямує українська культура?

13 лютого 2018, 17:33 • Статті

Українська культура зараз постає не тільки в своїй незалежній самобутності, але і у своїх орієнтаціях. В гуманітарній теорії ми дивимось на культуру не лише як на даність, але можемо подивитись на неї у процесуальному вимірі.

Василь Базів: Наші у Вашингтоні

13 лютого 2018, 16:28 • Статті

Гіркий досвід злодійської кремлівської зграї, що опинилася під санкціями нині, а завтра може загриміти за грати, спонукає наших «подельніків» шукати за океаном якщо не покровительства, то хоча б «снисходітельства».

Костянтин Бондарєв: Київщина – це полігон для масових фальсифікацій на майбутніх президентських виборах

06 лютого 2018, 08:30 • Статті

Непримітна сіра будівля у центрі столиці. На годиннику - вже за 8 вечора. З суворим поглядом і чашкою міцної кави нас зустрічає Костянтин Бондарєв.

Полковник Глен Грант: як Україна повинна будувати військо аби перемогти Путіна

02 лютого 2018, 15:05 • Статті

Британський військовий експерт, полковник Глен Грант (Glen Grant) епізодично працював в Україні з 2010 року, а від початку війни з Росією - працює в нашій країні постійно. Цей матеріал у KyivPost - неоціненний дружній та критичний погляд на стан речей.

Неодмінна місія влади в Україні: повністю відновити територіальну цілісність держави станом на 1 січня 2014 року

21 січня 2018, 15:05 • Статті

Двадцять сім років тому, 20 січня 1991 року, у Кримській області УРСР відбувся референдум щодо відновлення автономного статусу півострова. На підставі цього волевиявлення, ВР УРСР 02.1991ухвалила Закон про відновлення Кр. АРСР у складі УРСР.

8